סודות הסרי יאנטרה - תוכן עיוני מהכנס ועוד

 

 

  סודות הסרי יאנטרה - חלק ראשון .

 

משפחת שליחי אור יקרה, אנו שמחים על התעוררות הכרתכם האלוהית הגבוהה, על המוכנות שלכם אשר מביא אתכם למגנוט הסרי יאנטרה.
הסרי יאנרטה סודות רבים לה, אך יש להתחיל, ומתחילים שלב ראשוון וממשיכים בהתאם לשלבים הבאים, עד שמגיעים, ותגיעו עמוק פנימה למקור לאלוהות לבריאה הראשונה, למרכז כל האיכויות הבריאה הראשונה. ואז תדעו,  תדעו הכל. תגיעו הביתה :)  אחדות והרמוניה זה שם המשחק של כלי הסרי יאנטרה
זיכרו, הסרי יאנטרה קיימת מ-5 משולשים המייצגים את ההבטים המאפיינים הנקביים אלוהיים, ו-4 משולשים המייצגים את ההבטים מאפיינים הזכריים אלוהיים.

אך מה שעוד לא ידוע לכלל אלא למורים והתלמידים האדוקים הוא, שמתייחסים למשולשים 4 נקביים למטה ו-4 זכריים למעלה והמשולש האמצעי המרכזי הוא המשולש המקודש הבית של מקור האלוהות והוא מזין ומאזן את ההרמוניה בין הנקבי ולזכרי כך שתהיה שלמות וקרבה למקור האלוהי הממשיך להפרות ולהתרחב באין סוף את האין סוף.

מה שאני מעבירה לכם כעת זה השילוב, האחדות, ההרמוניה של ההבטים הנקביים והזכריים ביחד כמעגלים יוצרים, בוראים. רק ביחד הם יכולים לפעול, להוליד ולהתרחב. זה עיקר הסוד של הסרי יאנטרה.

ישנם פרשנויות והתייחסות רבה לסרי יאנטרה בהמון מקומות. יש את אלו המייחסים חשיבות לצאקרות של הסרי יאנטרה, או לצבעים של כל משולש, או לאלים שהבודהיזם העניק לכל משולש עם המאפיינים של כל אל, וזאת עבור מנטרת סרי יאנטרה שהיא חזקה ומופלאה בפני עצמה. אתם יכולים לקרוא הרבה חומר על הסרי יאנטרה בגוגל, רצוי לקרוא ולהתחבר לכתוב. תגלו בחיפוש שממש אותו חומר כתוב בכמה אתרים, כי הרבה מעתיקים וטוב שכך, רק שימו-לב לטעויות שיש שם. לא מצאתי אתרים ישראלים עם מידע מדויק, עמוק ומחדש על הסרי יאנטרה, המאמר היחיד שאני מכירה בישראל הוא די שיטחי, מצאתי בו טעויות ונראה כי תורגם מאתר באנגלית. את רוב המידע הטוב תמצאו ברוסית, אנגלית, גרמנית וכמובן אתרים גדולים רוחניים מהודו וטיבט. לדעתי הפילוסופיה טיבטית והרוסים הכי מדויקים ועמוקים הכל הנוגע לסרי יאנטרה.   

אתן לכם מידע על הסרי יאנטרה המלאה, אך עיקר הלימוד וההפעלות האנרגטיות יהיו על המשולשים שהם כפי שקיבלתי עיקר האנרגיה והכלי המקודש הזה.
אתם\ן יכולים לשאול כאן למטה שאלות ואגיב לכם כאן.
הסרי יאנטרה היא אומנם צורה גאומטרית, אך היא הרבה יותר מרק צורה גאומטרית שמפרשים את צורתה למילים בהמון אתרים בעולם. הסרי יאנטרה היא הבנה את היקום, העולם, את היותנו אנו, את הבנת הנוסחה המנצחת של כל הקיים ושל יכולת היצירה\הבריאה. הסרי יאנטרה היא כל המאפיינים, ההבטים של האלוהות. מהות הסרי יאנטרה היא לחיות כל מאפיין\הבט הקיים בה, על-מנת להתעלות לאלוהות הצלולה הטהורה שנמצאת המרכזה ולהיות חלק ממנה, חלק מהבריאה, גם כאן בממד שלנו ממד החומר הארצי.

הסרי יאנטרה מייצגת את הכוחות האלמנטים המעצבים את היקום.
האינטליגנציה האוניברסלית האלוהית.


הסרי יאנטרה הראשון שנמצא בכתב אינדונזית בסביבות המאה השביעית לספירה.   סביר שהיה קיים הרבה לפני בהודו לפי סימנים שנמצאו מלפני אלפי שנים.
הסרי יאנטרה משליכה היבטים של היקום ושלנו.
זהו המסע הרוחני של האדם – שילוב של הקיום החומרי ואיתו להגיע להארה אולטימטיבית דרך ההיבטים של משולשי הסרי יאנטרה.
הסרי יאנטרה אפשר לקרוא לזה התעלות, גאולה או עלייה לרגל בשפתנו. כל  צעד התקדמות מקרבת אותנו למרכז למטרה שלב אחרי שלב עד שמגיעים לבינדו לנקודה האלוהית לטוהר לאור האלוהי שהנדס את כל היקום , האחדות המקורית של העקרונות הזכריים והנקביים לפני הבריאה.
ההבנה של מכלול היקום היא ההבנה של האחדות שלנו עם היקום.

קירות חיצוניים
שמירה והגנה על העולם על האדמה – אלמנט קדושת האדמה. - לכבד את קדושת המקום שאנו עומדים\נמצאים בו. להתמיר ולשלוח אור, קדושה ואהבה בכל מקום.
הקו הפנימי מזוהה עם החושים להרגיש, כמו צמרמורת. חושים רוחניים על הגוף הפיזי. - עלינו לפתח את שפת תחושת הגוף שמכוונת ומזהירה אותנו כאן בגוף האנושי.
הקו האמצעי שומר מכעס, אשליה, תאוות בצע, קנאה. - עלינו להישמר כאן מתכונות אלו, זה חלק מהלמידה שלנו כאן כאנושות.
אלו שלושת העולמות ויש להם 4 שערים שהם 4 כיווני היקום.
החיבור שלנו עם היקום  עם החוץ. (זה קורה לנו בחלומות). לזכור שמה שאנו חיים, חושבים, מרגישם וכדו', נפלט החוצה לתודעת היקום והוא מחזיר לנו בהתאם. דעו מה ואיך אתם מבקשים או חיים כאן, כי תודעתכם מכאן נשלחת ליקום דרך שערים אלו. לכן כדאי מאוד להתאמן על מחשבות, רגשות, אנרגיות  ורצונות שיש בהם בכם רק מקור של אהבה, אמת וחכמה אלוהית. חישבו על אחדות, על כך שכולנו אחד, ואהבת לרעך כמוך - ערבות הדדית - משפחת אור אחת וכל הבנה של תודעה זאת תגלה לכם את הכרתכם האלוהית וידע כל האמת המופלאה.

 

גלגל לוטוס 16 עלים - הרצונות – האני העצמי האנושי

מייצג את המאפיינים הקיימים

התאווה (הולדה) – כוח ההחלטה – כוח האני האתרי – צליל שמיעה – מגע – צורה מראה – טעם – ריח – המוח המיינד – גבורה ואומץ – זיכרון – כוח אנרגיית השמות – כוח הזרע החיות – כוח העצמי הגוף הפיזי – כוח הרצונות.
אנו צריכים להבין את כל מאפיינים אלו הקייימים בנו ולעשות בהם שימוש בחכמה, בחכמה אלוהית. לדעת לבחור עבור מה להשתמש בהם. התפתחות והתעמקות זאת מביאה להישגים או יותר נכון להגשמת הישגים.גלגל לוטוס 8 עלים – רוח רוחני

משמעות מינית (תכונות) – רגש פריחה אש – רגש המים – רגש התאווה ההנאה – רגש חסר גבולות או מידה – פעולה רגשית – רגש איפוק מיני – רגש אורגיית השמחה, זרמים ללא גבול.  - מהי המשמעות של הרגשות הללו ברוח. כמו מה המשמעות המינית, האנרגיה המינית, רגש האש החיות, התרוממות הרוח מה היא עושה עבורנו. כל אלו חשובים בהבנה את התוכנה שאנחנו, ומה חזק או חלש במאפיינים אלו אצלנו, והצורך לאזן אותם כדי שהמעגל הזה יפעל בהרמוניה.מעגל משולשים חיצוני 14 – מנוע שגשוג

מעניקה את המזל הטוב שלעיתים מוסתר. מעניק את כל הטוב. שלב ראשון שמראה את התקווה האור, מימוש שאיפה להצלחה רוחנית.
התעמקות במעגל זה ממגנט אלינו את כל הדיוק של ההזדמנויות והיכולת שלנו לראות ולהנות מהם. אין לפרש את המאפיינים כ-"טוב" או "רע". אלא כקיים ומשרת את הנצרך שביקום. שברים רבים נסתרים מתפיסת התודעה שלנו כאן, לכן מה שנראה לתפיסתנו כ"רע" יכול להיות הדבר הכי נכון ומדויק ונפלא עבורנו, והפוך. שימו לב להרמוניה של ההבטים\המאפיינים ואיך הם נאפשרים אחד לשניה להיות הם. 

 

-"שמרגיז" את כל הדברים

- זה ש"רודף" אחר כל הדברים

- זה שמושך את כל הדברים

- זה שמעניק עונג לכל הדברים

- זה שמשטה בכל הדברים

- זה שעוצר את כל הדברים

      - זה שמשחרר/מרחיב את כל הדברים

- זה ששולט בכל הדברים

- זה שמרצה את כל הדברים

- זה שמשכר/משגע את כולם

- זה שמגשים כל המאווים והרצונות

- זה שמעניק את כל האפשרויות/מגשים את כל העושר

- זה שנוצר על ידי המנטרות, אשר לובש צורה של כל מנטרות / מספק את -

- "החומר הגנטי" של הקוסמוס

- זה שמשמיד את כל הדואליות

שינון הכוחות הללו מוביל להרמוניזציה של זרמי האנרגיה הפנימית


מעגל 10 משולשים 

 1. התמיכה של היקום, אנרגיית הנשימה, הפראנה שהיא תמיכה של כל צרכי החיים. האפשרות של הבנה רוחנית פנימית מתבססת כאן.
  יש לנשום נשימות פראנה, נשימות של שאיבה של אורות מהבריאה הראשונה, לנשום את כוח העל של הרוח שבא לידי ביטוי בחומר. זו האלכימייה של הפיכת אנרגיית רוח לחומר. במדיטציית סרי יאנטרה יש להתבונן במעגל הזה ולקדד את התדר ולהרטיט את המידע הזה למוח לתודעה האנושית שלנו. אפשר למגנט את הפאנה לכל דבר בחיים שלנו על-ידי נשימות והתבוננות בסרי יאנטרה.

  - זה שמעניק את כל ההישגים

         - זה שמעניק את כל העושר

   - זה שעושה את מה שאהוב על כולם. זה שמעניק כל מה שמישהו מבקש     או רוצה שיהיה לו

    - זה שגורם לכל הזעם, מבשר על הזעם

    - זה שמגשים את כל החשקים/מאווים

 - זה שמסיר את כל הייסורים

 - זה שמבטל או מעכב את כל מקרי המוות

 - זה שמתגבר על כל המכשולים

 - זה שהוא יפה בכל אבריו או שכל אבריו יפים

       - זה שמעניק את כל המזל הטוב

שינון הכוחות הללו מוביל להרמוניזציה של כוחות החיים

 

מעגל שלישי 10 משולשים – מגן הגנה על הכל

הטבע של האש  שריפות בתוך הגופים – להתמיר את האש לטיהור.  אש הכוונה לחיים, לחיות, לתשוקה, לכוח, להזנה. יש לדעת להתמיר, לשנות את התפיסה והשימוש בקיים, בכלי הקיים, ברגש, במחשבה, באנרגיה. לראות את השימוש והיכולת הנכונה של "האש" עבורנו. יכולת הבנה זו תוך כדי התבוננות בסרי יאנטרה מכניסה אותנו וממגנטת אותנו להגנה גם בבחירות הדרכים שלנו וגם מאילו הרוצים לעצור אותנו. 


   - זה שיודע הכל, מגן הידע

   - זה שיש לו את כל הכוחות - מגן הכוח

  - זה שמעניק את כל הריבונות, שמעניק את כל התכונות האלוהיות - שמגן

         - זה שמעניק את כל הידע- מגן הידע

  - זה שמשמיד את כל המחלות - מגן הבריאות
  
  - זה שתומך בהכל - שיש לו בסיס חזק, שהוא מגן

         - זה שמפיץ את כל הרוע, מסלק את כל החטאים - הגנת על אלו שלא         חוטאים

         - היא שמגלמת הנאה (תוצאה של חוסר פחד, שהיא הגנה)

         - מעניק כל ההגנות, מגלמת את ההגנה עצמה

         - נותן הפירות של כל הרצונות, המעניקה את כל הרצונות (אתה מוגן כאשר הרצונות שלך מתגשמים)
           
           שינון הכוחות הללו מוביל להרמוניזציה בעיכול הפיזי והמנטלי.

 

 

מעגל רביעי 8 משולשים – השמדת מחלות

  אנרגיית הריפוי הנשית. ריפוי ושאיפה להיות חופשי משעבוד ארצי. היא גם מייצגת את הטבע החומרי, הבריאה, הקיום וההתפרקות (חיות וריקבון). שני זוגות של ניגודים, את     הפוטנציאל להחליט מתי ואיך לפעול. - על סף המעגל הפנימי של ההכרה.  התמקדות בהרמוניית מעגל זה במדיטציה, מביאה לריפוי ואיזון כללי של כל ההיבטים שלנו, הגופים שלנו.

 

 1. קיימות, המשכיות 
 2.  יוצר
 3.  מפזר, ממוסס
 4.  שולט בהנאה
 5.  שולט בכאב
 6.  שולט בקור
 7.  שולט בחום
 8.  מעניק את היכולת להחליט איפה ומתי לפעול

במקום אחר מופיע פירוש כזה לאותו גלגל

 1.  שמושכת הכל
 2.  ששולטת בתאווה
 3.  שהיא מאושרת
 4.  שהיא ללא פגם
 5.  שצבעה אדום
 6.  שהיא תמיד מנצחת
 7.  שהיא ריבונית על הכל
 8.  שחווה הנאה

שינון הכוחות הללו מוביל להרמוניזציה בתפיסה הפנימית

 


המשולש הסופי הטהור – נצחיות והגשמה

כל קו במשולש מייצג את שלושת התכונות האלוהיות.  טוהר – נועם – כוח פעולה. וגם את שלושת נטיות היסוד של היקום. תשוקה – ידע – תנועה פעולה.  ההתגלמות היפה ביותר של הקוסמוס. משולש ההגשמות. המשולש הנותן את כל השלמות הנצחית. שינון כוחות אלו מטהר את הכוח להחליט, לפעול ולהבחין (לתפוס).


בינדו – האושר – האושר מתגורר באמא של המשולשים. כאן האמא האלוהית מתגוררת. קודש הקודשים (זה כאן בתוכנו). איחוד  מיסטי של האלוהות, הבריאה הראשונית שהייתה זכר ונקבה יחד אחד.  מכאן האלוהימה מדברת. כאן האיגוד החיבור של כל האלמנטים של הבריאה והיקום. כאן האושר שוכן.
בשדה הגוף שלנו הנקודה נמצאת בצ'קראת הכתר.
כאן מתבצעת החזרה לאלוהות, ההכרה באלוהות באחדות באחד. כאן נמצאת הבריאה הראשונה לפני שהתחלקה לזכר ונקבה. 

 

 פרק זה הוא הבנה את האחדות וההרמוניה של כל ההיבטים, המאפיינים האלוהיים של הזכרי והנקבי. מעגלי המשולשים, שלבי ההתפתחות הרוחנית שלנו מבחוץ ועד למשולש המקודש. חשוב לציין שלכל משולש מ-43 המשולשים הקיימים בסרי יאנטרה הוא כוח, מנוע מספרי\אנרגטי עצום של הנעת כל הכלי המקודש הזה. התעמקות בצורה עד קידודה בראייה ובתודעה שלנו על כל ערכיה פותחת ומכניסה לנו שפע מכל הסוגים לתוך החיים הארציים האנושיים שלנו כאן. זו הסיבה שקוראים לסרי יאנטרה גם "גלגל השפע".
ההבנה את היאנטרה הזאת, והתרגול שלה במדיטציה ואפילו הנוכחות שלה בבית או עסק או על גופכם, פותחת לכם כמו מפתח את השפע ובנוסף זוהי הגנה הכי חזקה מבין כל המבנים הגאומטרים הקיימים, שכן כל הגאומטריות נולדו מסרי יאנטרה שהיא אמא של כל הגאומטריות, המתמטיקה האלוהית הראשונה שזה חתך הזהב הידוע P 1.618.
כאן הבאתי לכם את השימוש המעשי להתעלות רוחנית עם הסרי יאנטרה. הפרק הבא ילווה בהפעלה של מדיטציית סרי יאנטרה. נכון לעכשיו רצוי לשנן כל שלב בסרי יאנטרה תוך כדי התבוננות באותו שלב של התמונה, ולקדד מידע זה לתוכנת המיינד האנושי שלנו. באימון זה תרכשו מיומנות של כל היבט וכלי, ובכך תתקדמו, תתעלו לעוד שלב בתוכנית ההתעלות שלכם. כדי מאוד להיות אדוקים בדרך שלכם, ולא לתת לשלוט, להשפיע ולהסית אתכם מדרככם. זאת אומרת, התעלמו "מרעשים" חיצוניים ופנימיים של האגו שלכם, ותנו לו מתנה מהאור של ההתעלות ע"י כך שתודו לו\להם על שעצרו ואפשרו לגבוה להכנס ולפעול. לאנשים שיש להם עבודה על איזון האגו אני מציעה משהו שהוא תמיד עובד. תפרגנו לאגו שלכם בתודה ושמחה על-כך שהוא יצא לחופשה ונח מכל פעולה :)
אם אנו מאנישים הבט, מאפיין, טבע שלנו, רגש וכדו', קל לנו ליצור דו-שיח איתו ומשא-ומתן. לכן אני נוהגת להאניש תחושות, רגשות, מאפיינים וכו' גם אצל "מטופלים" ואז אנו יכולים להבין יותר, ליצור מערכת יחסים עם אותו רגש או מאפיין, לרפא ולתת לו תפקיד חדש או לאזן או לתת לו הוראות מגבוה.

קבלתם כאן כלים רבים בצורה פשוטה וברורה כדי להתחיל או להמשיך את תהליך ההתעלות שלכם. זיכרו, אנו כאן תמיד עבורכם ותמיד כדאי לכם לדבר, להתייעץ או לשאול חבר\ה. אנו כאן משפחה של שליחי אור, וכולנו כאן לעזור אחד לשני במידת היכולת. זו משמעות הסרי יאנטרה - אחדות והרמוניה בין ועם הפכים :)

אלו המעוניינים להמשיך ללמוד, לתרגל ולמגנט את ההתפתחות האישית הרוחנית שלו עם הסרי ינטרה מוזמנ\ת להצטרף לקורס מיוחד שיכלול גם הפעלות אנרגטיות ודיטיביות של סרי ינטרה, ושידורי וידאו חי.

 

סודות הסרי יאנטרה - חלק שני 


הסרי יאנטרה היא לפני הבראשית ותחילת בראשית. 
יש בא את מקור התודעה האלוהית הראשונה, ואת כל האלמנטים שהוא יצר בזכרי והנקבי שקיימים בכל מה שקיים וגם חלק מהמקור.
לכן, בכל הקיים יש תודעה אלוהית ויש זכרי ונקבי יחדיו.
לכן אנו תמיד כמהים ונמשכים למקור, לתודעה האלוהית, חזרה הביתה. כיוון שמקודדים בנו האורות והאנרגיה מהמקור האלוהי הראשון והזיכרון הזה הוא בלתי מחיק.

תפקידנו לקבל את עצמנו על כל ההיבטים שבנו, ולחיות איתם בהרמוניה, אהבה, אמת וחכמה אלוהית.
זוהי תודעת האחדות האלוהית המקבלת את כל האלמנטים האלוהיים בהרמוניה ושלמות.
אין להביט החוצה על אחרים, אלא להתמקד באדיקות ויושרהפנימה בתוך עצמנו, שם נמצא הכל והכל בנו.

מגן דוד הקיים בסרי יאנטרה הם המשולשים הראשונים זכרי ונקבי שיצר המקור. המגן דוד כמו שומר על איזון על המשולש המקודש הפנימי המרכזי שהוא הבית של מקור האור התודעה האלוהית. זו הסיבה שאנו רואים את מגן-דוד כמגן ושומר, זה חלק מהזיכרון הטבוע בנו. 
אלו הרואים מגן-דוד במדיטציה או לפני השינה, מעיד על-כך שהם מקבלים הגנה שמירה לפי הצורך שלהם ממרכז הסרי יאנטרה.
יש את אלו הרואים סרי יאנטרה במדיטציות, או לפני השינה או בחלומות. יש כמה סיבות לכך, אחת מהן היא, כיוון שהם צריכים לעבוד עם הסרי ינטרה לאיזון עבור עצמם או עבור הכלל הקולקטיבי, שזה אומר להוריד את צורת הסרי יאנטרה למקומות לאיזורים שזקוקים לכך. חשוב שכל מי שרואה סרי יאנטרה, יעשה את המדיטציה של הסרי יאנטרה כל יום כדי להתחבר ולמגנט אותה כי היא מסוגלת לעשות שינויים עצומים כהף-עין בכל מצב.  
למדיטציה ביוטיוב  

ההבנה של משמעות הסרי יאנטרה, והמחשבה על היצירה האלוהית הזאת תוך כדי מדיטציית סרי ינטרה, פותחת את התודעה ושערים לריפוי, הצלחה ושפע נצחי.
ההבנה שאנו הסרי יאנטרה והיא המרכבה הקוונטית רב-ממדית שלנו, מביאה אותנו לקשב רב כלפי עצמנו, דיוק באיזון עצמנו, אדיקות בעיקר ונטישת הטפל.
מהבנות אלו נקבל כל אחד באשר הוא בידיעה שלא חלק מהבריאה וחלקי הסרי יאנטרה שלהם ייתאזנו בזמנם לפי קצב התפחתותם ההיזכרותם.


(חלק שלישי יגיע בהמשך)

צופיה הראל חוקרת, מלמדת ונושאת תדר סרי ינטרה ישראל.

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading