תקשור 25.4.15

 

תקשור 25.4.15

 

נשמות אור יקרות, רק אם הייתם רואים את היהלום הנשמתי שאתם נושאים בגופכם הפיזי, רק אם הייתם יודעים במודע את עצמתו, היהלום הנשמתי שאתם מחכה שתנקו אותו משכבות הרגשות האנושיים שמנהלים אתכם ומונעים את זוהרו במלוא עצמתו. הרגשות האנושיים יהיו אשר יהיו מקורם מ"אני נמוך" שלכם שאימצתם לזיכרון שלכם עידנים רבים לשם הניסוי המאתגר לאנושות לבחור! לבחור האם להזין את אותו מקום אשר הוא עוד שיכבה של רפש על היהלום שאתם, או להתעלות בהתמסרות מוחלטת אל הלא ידוע הטהור שביהלום שאתם. אנו רואים את התשוקה שלכם להיות המהות האלוהית שאתם ומנגד את כוח ההרגל של זיכרונות ישנים משתלטים על התנהלותכם הפיזית והרוחנית. אם רק הייתם זוכרים כמה פשטות יש בעולמות הרוח... אם רק לא הייתם מסבכים את עצמכם בגלל "הרגש האנושי" שמבלבל אתכם ואת בחירותיכם...הייתם במקום שהתשוקה הנשמתית קוראת לכם.

אני ניתן לכם דוגמה שחשוב גם המסר והתדר שלה:

המילה "לשרת" אצל בני האנוש היא נחותה, השיקוף, הפרשנות הרגשית, אנרגטית והיררכית היא בעלת משמעות נמוכה וכמעט חסרת ערך. שאלתם את עצמכם למה..? מאיזה מקום אתם חושבים\מרגישים כך..? רבים מכם לא מעיזים מפחד לשאול, ומעדיפים לתת עצות, פקודות והוראות איך אתם צריכים להיות. לפעמים הם קוראים לעצמם "מנהיגים" והם יכולים להיות גם אלו שקוראים לעצמם "מנהיגים רוחניים". לפעמים אנו נפעמים כמה אתם אלו ההולכים לאותם מנהיגים, אתם יותר נקיים וקרובים בדרך לניקיון היהלום שאתם...להתעלות. אותם מנהיגים שואבים ממכם את האור שערפילי אצלם לשם העצמת כוחם. אצלכם גם קוראים לזה שיבוט! אם תכירו את עצמכם ובעצמכם בלי פחד אזי לא יוכלו "לשבט" אתכם בחוסר תועלת אישית עבורכם.

המילה "לשרת" אצלנו היא אלוהית, יש בה אין-סוף רצון ומימוש תכלית הוויתנו, היא נעלה בכול הממדים, העולמות והאנרגיות. לשרת זוהי תמצית קיומנו הנעלה! ככל שהווית אור משרתת יותר כך היא מתעלה!

ולמושג המילה "מנהיגות" אין משמעות שכן אין לה תכלית שימושית בעולם האור\רוח, זוהי אנרגיה כוחנית ומתעתעת אך לא אותנו ולכן היא לא קיימת בעולמותינו. בעולמות שלנו בכל הממדים ישנם תפקידים, תהליכם ודרך. לכל הווית אור יש את האנרגיה והתפקיד שלה שאותה היא עושה לבד או עם קבוצות שונות לתפקידים שונים. הגודל\העוצמה של כל נשמת אור מתעצמת ככל שהיא מבצעת את תפקידה ביעילות, תשוקה (תשוקה קוסמית שונה מעט מהגדרתה אצל בני אנוש) ואהבה. הפשטות הזאת קשה להבנה אצלכם, קוראים לזאת "פשטות החכמה האלוהית". כאן "החוקים" נבחרו מאהבה אלוהית ומתקיימים באהבה אלוהית.

תפקידנו הוא לא ליצור ("משובטים") שינוי בהוויות אור, נשמה, בני-אנוש. תפקידנו הוא לגלות לכם אתכם עם כל האיכויות שאתם, את אור היהלום שאתם!!!

שלחנו לכם מרפאים תומכים רבים שבאו לשרת אתכם, תזהו אותם לפי מידת הצניעות שלהם, לפי עוצמת האהבה שהם מפיצים, לפי היושרה שמוליכה אותם, לפי האמת שבוהקת מפיהם ועיניהם.
מציאתם נעוצה בחכמה של כל אחד ואחת מכן, והתגמול מהם יהיה עצום עבורכם בכל רמה ורובד. בקרוב חלקם לא יהיו זמינים עבורכם בפיזי, שכן הם קרובים להתעלות מימד.

נקו את היהלום שאתם לקראת זמנים חדשים לאנושות

באהבה ברוכה מאור הבריאה
המועצה הגדולה של יהווה
גולד מאסטר
מטטרון
לורד DK

מאת: צופיה הראל

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading