תקשור/תמסורת לאנושות 25 מאי 2016

                                                                  תקשור/תמסורת לאנושות 25 מאי 2016

אל-למוריה, מאסטר D.K דיג'וול קווהול, וקטומי

בני-אנוש אהובים, רבים מכם שואלים שאלות ומחפשים תשובות שאתם יכולים להכיל את הבנתם ואמיתותם. אנו ניתן לכם את התשובות את הידע שאתם מחפשים באופן שתבינו והמקור שבכם יחוש את אמיתות המידע וההיגיון הרוחני שבדברים.

ידוע לכם שיש ערי אור וחיים בתוך פלנטה ארץ, כמו שאתם כבר יודעים שהאדמה שאתם דורכים עליה היא כדור עגול ולא שטוחה. ההתגלות של החיים בתוך הפלנטה תהיה כשאתם על הכדור תהיו מוכנים לכך ע"י התפתחות אבולוציונית. רק לפני כמה אלפים בודדים של שנים התפתחתם לשמוע צלילים שאתם שומעים היום ולא יכולתם לשמוע אז, ועל אותו ערך זמן פלנטארי אתם יכולים לראות צבעים שלא יכולתם לראות אז. הייתם עיוורי צבעים ויש רמזים על-כך בכתובים העתיקים שלכם.          והנה אתם ממשיכים להתפתח, כל אחד ע"פ יכולת ה-DNA שלו והבחירה הרוחנית מעשית שלו להפעיל את ה-DNA שלו.

כאן אל-למוריה, ואני מספר לכם איך אנו מתקיימים בעיר האור מתחת להר שאסטה שהמרחב שלו מתחבר לאזורים רבים בפלנטה, אך מתחת לאזור הר שאסטה קיים פתח לקיום תקשורת עם בני-אנוש לקבל ולתת ידע בדרכים שונות. אני אספר פחות ממה שהייתי רוצה כי עדיין ישנם בני-אנוש שמשתמשים בידע ואנרגיות למטרות אישיות ארציות אשר מוליכים שולל רבים מאלו הרוצים להגיע ולגעת באור באמת ובתמים. אנו כאן רואים ויודעים כל מה שעובר עם ועל האנושות, אנו יודעים שיש יותר בני-אנוש וקבוצות אור עם כוונה ומשמעות המתאימים לתדר שלנו יותר מבעבר, אך עדיין יש ישנם אלו בני-אנוש שעושים שימוש משכנע מאוד במידע ובקשר איתנו שאין בו אמת. הכמיהה התשוקה של רבים נפלאה, אך היא מפילה אתכם למקומות של התחזות ללא התקדמות רוחנית אלא תקיעות או האטה בדרך שאתם רוצים ללכת והמקום שאליו אתם רוצים להגיע. חפשו את האמת -חפשו את החכמה שבאמת - חפשו את החכמה שבמקור האהבה.

אנו כאן בערי האור חיים בהרמוניה טבעית, שזה אומר, ציוויליזציות שונות, צורות שונות, בעלי-חיים שונים, צמחים, אנרגיות שונות ועוד...ההרמוניה הטבעית ברובה מגיעה מאנרגיה של חמלה בינינו, לכולם ולהכל. אתם לא יכולים להתחיל להבין זאת כי אתם מאותו גזע לא מצליחים לחיות בהרמוניה וחמלה אחד כלפי השני. התבוננו וראו איך אתם חיים ואיך המקור האלוהי שבכם רוצה ותמגנט  בתחושה הפנימית לחיות ולהתקיים...הרגישו כמה אתם כמהים לחיים וקיום כמו בערי האור. זו הסיבה שאתם נמשכים אלינו ולמידע מאיתנו. אנו מתקיימים כאן למטה בערי האור בתוך הפלנטה באנרגיות, טכנולוגיות ויכולות שימוש בחומר שאתם אינכם מכירים, אנו מחכים לזמן שבו תהיו מוכנים ונוכל לחלוק איתכם את הידע ואת חיינו/קיומנו. האיזון כאן מתקיים באופן מקסימאלי ורוב עבודתנו היא איזונים בכל הרבדים. לצערנו את שם על הפלנטה מייצרים חוסר איזון, נבדלות וקהילתיות. אתם יודעים שזו שגיאה, כי כל שאתם צריכים ע"מ להתעלות כאנושות זה להתאחד! אחדות! הרמוניה! את המילים אתם מכירים אך את ההוויה של אנרגיות אלו אתם עדיין לא מכירים וקשה לכם לדמיין אפשרות זאת. התחילו לנסות לדמיין שאתם חיים/קיימים באחדות, הרמוניה וחמלה. התחילו לדמיין עד שתתחילו לראות שיש אפשרות של קיימות זו.

כאן  מאסטר D.K דיג'וול קווהול, אני כאן כדי להעביר לכם מידע שאתם מבקשים. אתחיל בזאת שאמר לכם שאנו כאן בערי האור חיים/קיימים בדרך באופן והאמונה/הידיעה הרוחנית שדומה כמעט זהה לבודהיזם הטיבטי, אך כאן האחים הנזירים יותר מפותחים ובעלי תנאים ראויים ויכולות התפתחות ומימוש, וזאת ע"מ שהאחים הנזירים יעשו את המידוט שלהם אליכם, אל החי והצומח וישמרו על איזון ודברים נוספים שיש להם יכולת להשפיע מכוח משמעות גבוהה וכוונה משותפת. תחילה רפאו אתכם עצמכם ע"י לימוד החמלה ע"פ הבודהיזם. משם הדרך תהיה לכם ברורה כל עוד תבחרו ללכת בה. אין חשיבות לדת התרבותית אנושית שאתם מגיעים ממה, שכן דרך החיים והערכים בבודהיזם הטיבטי נמצא בהרמוניה וקבלה עם כל דת שערכיה הם הודיה על כל ברואיו ויצירתו של מקור הבריאה על כל השמות שנתתם לה. צאו לטבע התבוננו באנרגיית הצבעים והקשיבו לאנרגיית הצלילים. שבו שם בטבע במקום שגופכם האנרגטי מרגיש והתחילו לחוות את החיות שיש בכל גרגר חול וכל אוושת רוח, הקשיבו לשפת הטבע, נסו להשוות את מקומכם תחילה האנרגטי לכל עצמת האדמה, הצומח והחי, נסו לשמוע חרקים וצמחים, ומשם נסו לשמוע את קולכם, הקול המקורי שלכם שהוא חלק מכם אך נאלם מחוסר שימוש בו, התחילו להקשיב לו כדי שידבר איתכם יותר ויותר ויכוון אתכם למקור מהותכם ומימוש תשוקת אור הנשמה שהינכם. ע"מ להתחזק ברוחכם כדאי שתתרחקו ממקומות שמחלישים את רוחכם, ממקומות שאין כיוון בהם לשלום, חמלה, הרמוניה ואחדות. התחזקו, התייצבו, תמצאו את מקור הווייתכם ולאחר מכן  חיזרו להשפיע על אלו האנשים והמקומות שמבקשים זאת. כמו ששותפי אמר, יש אלו העושים שימוש במידע על אנרגיית הרוח ע"מ לשרת את עצמם בעולם החומר והרגשות הארציים. אלו השואלים איך להימנע מנפילה למקומות מזויפים אלו אומר, את היושרה הרוחנית והרגשית אתם תצטרכו ללמוד לגלות תוך כדי שימוש מקור הקול שלכם כפי שהסברתי קודם. אך תוכלו לראות ולגלות זאת ע"י התנהלות חומרית, שכן קשה להם להיות ביושרה עם חומר כמו כסף, חפצים, העתקה של מידע וניכוס לעצמם. הם אוהבים לנכס לעצמם מיידעים ואנשים. אין להם אנרגיה מעגלית חוזרת ושיתופית, הם לוקחים לעצמם בלי להעניק חזרה לאלו הראויים לכך, וכך גם אלו שתרמו מעצמם האנרגיה המעגלית שלהם משתבשת. גם אלו המזייפים במיומנות רבה יש להם תפקיד חשוב, תפקידם הוא ללמד אתכם לחקור מהי האמת ולזהות אותה, תפקידם להעיר אתכם לאמון בעצמכם ובקולכם, תפקידם לגרום לכם לרצות בתשוקה את האמת ולהיות בחמלה גם להם, להיות בחמלה עבור כל מי ומה שהחמלה מתאימה לו גם אם אינכם מבינים למה ולמי מגיע חמלה. חמלה מגיע לכל אחד ולכל דבר שדורש אנרגיה זו לשם התמרה. אנו כאן מתבוננים בכם בחמלה, הערכה ואמונה שרובכם החשוב יעשה את הבחירה לדרך האור לדרך תוכנית הבריאה ובכך נוכל לממש את אחדותנו גם במימד הפיזי, אנו פיזיים יותר ממה שאתם חושבים. המשיכו לדמיין כדי שהעין שלכם תתרגל.

יקיריי כאן קטומי, שותפיי האהובים העבירו לכם מידע חיוני לרבים מכם אשר זקוקים לו להמשך הדרך או לכיוון דרך מחדש בשלום פנימי. תפקידי ביצירה השיתופית עם מאסטר  דיג'וול קווהול ואל-למוריה הוא להזרים לכם את האנרגיה של המיידע ע"י פתיחת ערוצי האנרגיה לריפוי באהבה וקידוד האנרגיה בזיכרון שלכם. רצוי שתקראו מס' פעמים את המסרים כאן ואם כן תביעו כוונה פנימית שהיא גם מעשית במידע שהועבר לכם, תוכלו כל לילה לפני השינה תוך כדי שאתם שוכבים לקרוא לי לפתוח ולרפא את כל ערוצי האנרגיה שלכם, ולקדד לכם את כוח היכולת ליישם חמלה, חכמה, שמיעת קול המקור שלכם הרמוניה אהבה ושלום עם כל היש. תפקידי הוא יצירה מעשית מחכמת האהבה לאלכימיה אנרגטית, אני מציע לכם להתמיד לממש את הדרך לאנרגיית האור וגם אם וכאשר יהיו לכם "הפרעות ורעשים" התעלמו או התרחקו מהם כי המאמץ הרוחני שלכם על הקשיים האנושיים שלכם יהיו שווים כל קושי. הנני עבורכם לכל המוכן, הבוחר והמבקש את שרותי להתפתחות בריאה ואוהבת של היותו ושל האנושות. זיכרו, כאן אצלנו בערי האור משמעות הקיום שלנו והתשוקה שלנו מונעת מהרצון עבור האחר והאחרים באשר הם גם אם הם מגזע אחר, תחשבו תדמיינו את עצמכם חושבים ומונעים עבור אחרים ולאחר מכן תדמיינו את האחרים מונעים מהרצון עבורכם. אתם מבינים כמה חכמה טהורה יש בזאת, אתם מבינים כמה אתם "מרוויחים" מזה...? זהו השפע על כל מידותיו! אהבה שלום והרמוניה על כולכם.

 

באהבה והערכה רבה

אל-למוריה - מאסטר D.K דיג'וול קווהול – קטומי

מאת: צופיה הראל

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading