תודעת הילריון אנרגיית האמרלד

הילריון נושא אנרגיית האמרלד

פתח דבר

את השם הילריון קיבלתי ב-2012 בפעם הראשונה, חשבתי לתומי שאני הראשונה שקיבלה שם זה כיוון שלא שמעתי עליו. עוד לפני הייתי רואה להבות ומסכים וניצוצות בצבע ירוק ייחודי ושקוף אמרלד, ואפילו ראיתי עצמי לא פעם במקדש שכולו ירוק שבין היתר עברתי שם גם סוגי טיפולים על משטח אבן אמרלד שקוף צלול ופועם. קיבלתי קריאה לקנות שרשרת אמרלדים, הצלחתי לרכוש באורח פלא כאשר היה ברור לי שההדרכה אפשרה זאת. הבינו, רק ב-2.7.2017 התוודעתי דרך חברה שהשם הילריון כבר נודע בעולם הרוח. אני כלא מאמינה התחלתי לחפש ולחקור ומצאתי הרבה יותר ממה שביקשתי. התחושה היא שקיבלתי מתנה ענקית לקראת יום הולדתי, חשיפת כל הקלפים שהיו חבויים מעיניי על פיהם שיחקתי על עיוור בהתמסרות טוטאלית חסרת פשרות ובדבקות מלאה. כל מאפייני החניכות והמיידעים שקיבלתי על כל מאפיינם נגלו לי במאמרים שונים שיצרו תמונה אחת שלמה. הבנתי את השייכות עם מאסטר DK שנכח לצידי כשיצאתי מגופי במוות קליני שעברתי בגיל 10 ובחזיון ברור ובלתי נשכח נוסף לפני שנים מעטות. המאפיינים של החניכות והמיידעים, התדרים והרטטים שעברו בי ממקום שאין לידע האנושי יכולת לקדד בגוף-אנוש או להזכיר לו. השינויים התודעתיים והיכולת המודעת להתמודד עם הדחיסות התודעתית כאן בכל הרמות גרמו לי להבין שאני בוודאות לא לבד! יש בתוכי, איתי תמיד אנרגיה תודעה שתומכת ומלמדת אותי ליישם את בפקידי, שליחותי במקום המשונה הזה.

הילריון ואנרגיית האמרלד

הילריון זה תודעה\אנרגיה גבוהה מאוד המגיעה ממימד תדר 13 בצמידות עם אנרגיית הזהב. הילריון נושא איכויות של אמת, שלמות, חופש, חזון יצירה, בריאה, ריפוי וחכמה אלוהית.
לאמת הגבוהה אין שיפוט או הערכה, היא פשוט אמת שלמה וחופשיה המתקבלת כמו שהיא כיצירה ובריאה אלוהית. לכן החניכות התהליכים הראשונים שעוברים עם הילריון ואנרגיית האמרלד היא מציאת האמת היושרה. משלב זה המעבר הוא כניסה לתודעת השלם השלמות. מצב תודעה זה מסיר מבן-אנוש פרדיגמות ישנות שפעל לפיהם אשר מנעו ממנו את החופש אותו הוא חיפש זמן רב עד כדי שכחה מהו חופש באמת. כאשר יש את ראיית תודעת האמת + תודעת ידיעת השלם השלמות + החופש ללא גבולות להיות ליצור לברוא בקיימות שלמה. נוצר מצב של הסרת מסכים, מכשולים ותוך כדי כך מתגלה לנו חופש, יכולת ראייה של חזון ויצירה עתידי. זוהי הנוסחה לבריאה וריפוי מלא של כל רבדי הווייתנו וריפוי ארבעת הגופים האנושיים שלנו (ריפוי ארבעת הגופים ירד לי ב-2013 במלואו ומועבר בארבעה מפגשים כולל חניכות). כאשר עוברים את חניכות מאפיינים אלו בתהליך התפתחותי ומונחה אנרגטית, ע"י מי שהוסמך לחניכה בשליחות ההדרכה, נקרא להדרכה ע"י הילריון ויודע את סודות הידע הקוואנטי לביצוע החניכות העוצמתיות הללו. מבין את גודל המשמעות והכוונה שמרוכזת ע"י כל הצדדים לשם התעלותכם הרוחנית ומימושה הפלנטרי.

הילריון, אנרגיית האמרלד זו האנרגיה הראשונה ביחד עם קרני הזהב שיצרו את הפלנטה שלנו. הילריון אחראי עם הימים והמים הקיימים כאן ובכל הפלנטות. הילריון יצר יוצר וימשיך ליצור את כל הצומח, המינרלים (קריסטלים נושאי היסטוריה ומידע הפלנטה), החמצן והצבעים. השמש היא ניצוץ קטן מאנרגיית הזהב ששולחת פוטונים אין סופיים של חיים. המרחקים המושלמים בין המשולש הקדוש (אתם זוכרים שאמרתי שלכל יצירה בריאה יש משולש קדוש כדי שיתקיים) שמש, ירח, ארץ מאפשרים חיים בריאה מחזורית מוגנת. אם האנושות תדע את האמת המקיימת אותה, היא תזכה להפסיק להרוס, להרוג את פלנטה ארץ, ולחיות בה עוד שנים רבות.

הילריון זו תודעה, אנרגיה שנשלחה מהבריאה הראשונה. להילריון יש גם את איכות האנרגיה של ריפוי  DNA ו-RNA להיזכרות ניצוצות הבריאה הבראשיתית, על כל הזכות הטוהר שהיא והידע שיש לה על הווייתה ויוצרה כולל כל הידע של ריפוי מלא גם של גוף פיזי כהרף-עין והיוולדות מודעת ומדויקת של כל חזון ויצור. הילריון על כל תודעתו יכול לשמש גם במימוש פראנה גם בחיים האנושיים. פראנה = מימוש כל פוטון אנרגיה במקסום מלא של הפוטנציאל שלו. כך מתקיים רוב היצורים בעולמות השונים כולל אחיכם מהפליאדות ודומיהם. הם הגיעו לרמה של ניצול ושליטה של פוטוני אנרגיה המשמשים אותם כמזון לאורך זמן רב. הם גם יודעים לווסת את האנרגיה וחילוף החומרים בגופם בשליטת המיינד בלבד. המזון שהם אוכלים הוא כל-כך מועט ומדויק לצרכים שהם למדו לשלוט בהם, וכך אין להם תלות הישרדותית ובזבוז משאבי אנרגיה של המוח כדי לעקל ולנקות מגופם פסולת מיותרת רעילה. איכלו מעט חישבו יותר – מזון זה לא תרופה לנפש פצועה – תרופה לנפש פצועה זה ריפוי ע"י אמת ואהבה.
ראו איך אור+חמצן+מים נוצרים חיים מתפתחים במהירות המכסים את הפלנטה בירוק כלורופיל, אלכימיה בפעולה שוטפת מחזורית נצחית. ראו איך תמנון משיל זרוע ומגדל אחת חדשה וכמוהו עוד בעלי-חיים  נוספים. אפילו בני-אנוש יודעים לרפא את עצמם, לחדש רקמות לבנות חדשות כמו איבר הכבד. כך אתם במסוגלות על שאר התאים בגופכם, יכולים לחדש לברוא לשכפל רק מכוח התודעה המיינד. זוהי הפראנה, להזין את עצמכם רק באיכות ובכמות שאתם זקוקים וזה מעט...יותר מזה יוצר הרס, פסולת, מחלות ובזבוז אנרגיה לריק ובשיקוף מלא כך לפלנטה כולה.

בתוך לאנטה, אמא אדמה ישנו קריסטל עצום של אמרלד צלול ופועם כמו דופק לב. ראיתי אותו פעמים רבות והבנתי ישר שהוא אנרגיית החיים של לאנטה, הפלנטה. כוח היוצר האור של קריסטל האמרלד הזה הוא בהחלט אלוהי. הוא מאפשר את קיום הפלנטה וקיומנו האנושי על כל בעלי-החיים שכאן. וכן אנו כאנושות חייבים לכבד ולהוקיר את כל הטבע על כל החי עליו. לשמור על כל אלו הקיימים כאן ומשרתים אותנו. אנו צריכים לשרת את כל הטבע כי זה מה שנדרש עבור חיים שלמים של הרמוניה ושיתופיות יוצרת התחדשות.

ב-2014 יצאתי לחניכה אישית על הר שאסטה. הגעתי עם התמסרות מלאה וללא תכניות מיוחדות. השלתי שליטה ונתתי לרוח לכוון אותי בלי הפרעות ממני. באחד הימים המפתיעים המופלאים הגעתי עם כמה חברים ליער הפיות, אחד החברות שכבר הייתה שם הביאה אותנו. הגענו למקום שהוא שער אנרגטי אך היא לא אמרה לנו זאת. כל אחד ואחת הלכה לכיוון אחר. אני נמשכתי מגנטית למקום מסוים ואמרתי להם "מצאתי". ישבתי שם על סלע ופתאום שמעתי את הפעימות והתחלתי לראות את קריסטל האמרלד בתוך האדמה כאילו העיניים שלי נכנסו לתוך האדמה וראו הכל. הייתי בחשש שאולי השתגעתי אך שוב הקול קרא בראשי "התמסרות". אני שומעת קול בוטח בטוח רך ונעים "הרימי למעלה הרימי את האנרגיה האור שלי על-פני-האדמה לחיים לריפוי הרימי הטבע צריך ריפוי הרימי את יכולה עוד הרימי". הרמתי והרמתי...בהתמסרות מלאה כי בחרתי. הייתי עם עיניים עצומות אך ראיתי את האנרגיה הירוקה עולה עולה ועוד עולה, זה היה יפה והרהרתי לי שחבל שהם לא יכולים לראות את זה. כשסיימתי את המשימה ישבתי עוד קצת כדי להתאזן ולעבד נתונים על מה שחוויתי. בהתרגשות רבה אך השקט כדי לא להפריע לאחרות אני מנסה להסביר לחברה שהייתה קרוב אלי, אני מסבירה לה על אנרגיית האמרלד שפעמה וכו' וכו'. והיא בחיוך יודע אומרת לי "אני יודעת....ראיתי...בגלל זה נשארתי וצילמתי...הנה.." והיא מראה לי תמונות מדהימות שהיא צילמה אותי שלב שלב עם אנרגיית האמרלד שעלתה ועלתה. והתמונות האלה הם הוכחה שאני שפויה, נורמלית (לגבי הנורמלית יש מחלוקת).

זהו בקצרה מאוד על הילריון – האמרלד והפראנה. בקרוב יהיה זמין לכם מידע רחב ומפורט מרתק ומתודר.

ברכות היוולדות והתחדשות

צופיה הראל

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading