תקשורים

תקשורים, מסרים טלפתיים 

על-מנת לתקשר ראשית יש צורך ביכולת הקשבה טוטלית פנימית וחיצונית. יש כאלו שנולדו עם היכולת הזאת, ויש את אלו שיצטרכו להתאמן על יכולת הקשבה עד לכדי אבחון ה"קולות" הפנימיים ולאחר-מכן ה"קולות" ממרחב כל הממדים.

 


טוטליות היושרה הפנימית זה אבן דרך ראשונה לשם הצלחה של כל סוג תקשורת ובפרט לשם הגנה מפני חיבורים לאנרגיות לתקשרות עם הוויות לא רצויות. 
גם היום, לאחר נסיון רב בתקשור וטלפתיה אני תמיד תמיד מכינה את עצמי לפני יצירת תקשורת. על-ידי כך שאני מתכנסת לתוך האור והאהבה האלוהית, מתחברת ראשית לעולם הרגש והמיינד האנושי ומאירה את הגופים האנושיים שלי במשמעויות וכוונות מאורות אוהבות וצלולות. כך אני מכינה את כל ההוויה שלי לצינור תקשורת ואנרגיה לבנה, טהורה וצלולה.

בקורסים וחניכות שאני מעבירה, יש הקפדה לגבי חוקי יקום אלו שכן הם אלו שקובעים את איכות ואמינות התקשור, וכמו כן משמעות המטרה שלנו כמתקשרות/ים מטפלים או חונכים לדרך.

מנסיון רב בתקשורים ומסרים וחניכות אני ואחרים יכולים להעיד על שינויים משמעותיים ופתיחות בחיים שחלו על אנשים בפורמטים של רב-משתתפים, קבוצות ומפגשים אישיים. גם אלו שאינם מכירים או עוסקים בעולם הרוח חוו חוויות חדשות שהאירו והעירו אותם לגבי עצמם והיכולות הפונטציאליות שלהם באופן ממשי.
תקשור, חיבור או מסרים מדויקים ונקיים נותנים מענה לסוגי פניות רבות. לדוגמה: עסקים, קריירה, משפחה, זוגיות, מצב אישי, אתגרים בריאותיים, החלטות, רכישת בית ועוד רבים. לרוב גם נפתחת האנרגיה ה"שער" הדרך להתחלה חדשה בעקבות הכוונות והחיבור לאנרגיה מוארת צלולה. 

כאחת שאוהבת לחקור ולהגיע למקור האמת של החוויה או המידע על-מנת להסיר ספקות,  נוכחתי לגלות שיש הרבה יותר נסתר מהגלוי.

צופיה הראל

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading