תודעת פחד 14.9.17

מסרים מהפליאדות - תודעת הפחד - צופיה הראל

לאור פניות רבות והצפה של נושא תודעת הפחד, אנו מביאים כאן מקבץ של תובנות ומסרים על-מנת לעזור לתמוך באלו הרוצים למוסס ולהיפרד מתודעת הפחד. - ציטוטים ממסרים יהיו בתוך (")

בזמן האחרון עולים פוסטים שתדר הפחד עולה מהם, כמו כן רבים חולמים חלומות שיש בהם הצפה של רגש הפחד. 
חשוב לדעת שתודעת הפחד האנושי זה הולדת יצירת התודעה האנושית בלבד. האדם מייצר את הפחד ונותן לו מקום בגופים ובחיים שלו. זה אומר שלא קיימים דברים, מצבים או מילים שהן מפחידות מעצם היותם אובייקט, אלא זוהי פרשנות של כל אדם עם רמת תודעת הפחד שלו. אלו שתודעת הפחד שלהם יותר מפותחת יחושו יותר מפחדים כי הם נותנים פרשנות ממקום של תודעת הפחד ששולטת בהם. ככל שתודעת הפחד יותר ויותר ירודה, כך אנשים פחות נשלטים ע"י תודעת הפחד ופחות "מפחדים". תודעת הפחד נובעת מההכרה הארצית של האני (אגו), הערכה עצמית פחותה, חולשה של המיינד והרגש, והחיים ה"אמונה" שיש בה ספק במקום לחיות ב"ידיעה" שאין בה ספק. הידיעה את עצמנו את כל היש מביאה אותנו לביטחון והתמסרות באדיקות נטולי פחד מכל הנראה או הנשמע הרוצים להורידנו מ"הגשר לממד חמש והלאה". 
"מי שמעוניינ/ת בהתפתחות נשמתית רוחנית אנושית חייב קודם להתעלות מתודעת הפחד האנושי שהולדתם, אחרת המימדים הנמוכים ימשיכו בדרכם לשחק איתכם לשלוט בכם דרך תודעת הפחד החשופה שלכם." - "כך שולטים ממשלות, "מנהיגים" ובעצם כל מי שמעוניין לשלוט בכוח מבודד ועד כל כימות של קבוצת אנשים הנוסחה הזאת עובדת לשליטה. מעטים "המורדים" בלתי הנשלטים שאין בהם פחד, וכמו שאתם יודעים הם עושים זאת עבור אחרים עבורכם עבור הצדק החופש שלכם והאמת". אלו ששורדים ואלו שמצילים אחרים הם אלו שאין בהם פחד או אין זירעון של תודעת פחד שחדר מהסביבה הקרובה אז הם מנפצים אותו באומץ ופועלים הנחישות והתמסרות. 
"נשמתכם קוראת לכם למוסס את תודעת הפחד ולכם היא מציפה לכם אותו כדי שתראו תחושו את מה שמנהל אתכם, הזרע שגדל לעץ וגרם לשיבוטכם. וזה הזמן עכשיו לבחור לדעת את עצמכם את האור הגדול שאתם שגדול יותר מכל מנהיג או מורה או מדריך המעוניין להמשיך שתפחדו כדי להנות מהכוח שלכם. אתם רוצים את האמת אך אתם עדיין מפחדים ממנה ואינכם מוכנים לקבל אותה כמו שהיא ללא רגשות כי אתם עדיין בהתנגדות שההכרה הארצית של "האני" (האגו) חי ושולט בכם. קשה לכם לדמיין להבין את תודעת "אנחנו" אך אתם כמהים אליה מתוך נשמתכם. המשיכו לדמיין את תודעת #אנחנו שהיא גן העדן אותו אתם קוראים, שלווה, ביטחון, שלום, אהבה, קבלה, שוויון, חופש מתודעת תחרות, חופש משליטה, חופש להיות הווייתכם, חופש לממש את תפקידכם, חופש מתודעת ההיררכיה, תודעת #אנחנו היה שקט הרמוני של צ לילים של צ בעים ושל צ ורות שיוצרים שיוצרים בוראים מכוח שלושת הצ'דיקים את כל היש בכל היקומים וגם אצלכם בהרמוניה והשתלבות מושלמת. המשיכו לדמיין את המציאות האמתית הזאת שאליה אנו שואפים עבורכם כי זוהי שאיפתכם שלכם של תודעת הנשמה שלכם של דרך התפתחות האנושות. ליצור את גן-העדן הזה של ה #אנחנו כאנושות. ונאמר, מי שימוסס וייפרד מתודעת הפחד יש לו מקום בגן-העדן הזה."
אחים ואחיות, תודעת הפחד היא בכם ולא באף מקום אחר, וכמו שזרעתם השקתם והזנתם אותה, כך אתם יכולים לעקור אותה מתודעתכם האנושית. התחילו להכיר את עצמכם הגבוה את הלב החכמה והשכינה האלוהית שבכם. התחילו להבין שאין אדם או נשמה שהיא מעליכם או מתחתיכם והנכם שווים כך שאין להאציל אחר וגם לא את עצמכם. חיזרו לנקודת האפס היציבה המאוזנת בכל הגופים ומשם הכל יגיע אליכם.
תודעת ה #אני התחילה לעזוב את האנושות ומפנה מקום לתודעת #אנחנו לכן זהו הזמן לבחור להחליט ולהתמסר לבחירה שלכם וזוהי אחריותכם האישית בלבד. למילים אין מקום וערך אם הם לא ממומשות בעשייה אותם. לכן המעיטו במילים ותנו את הכוח האנרגטי לעשייה את ההיפרדות מ #אני וכניסה לתודעת #אנחנו על כל המאפיינים.

בהצלחה לכולכם באשר אתם בדרככם ובחירתכם

מסרים מהפליאדות אחיכם
צופיה הראל

 

 

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading