תדר ההיפרדות מהטפל והפחד

מסרים מהפליאדות והאחווה הבין-גלקטית 16.9.17

 

אלו הזמנים שלכם על הפלנטה לאנטה בהם יש לכם את הזכות ההזדמנות להיות בשינוי חלק מקבוצת המשנים המשפיעים. #כל_אחד יכול להיות המשפיע בהדגש על כל-אחד מכם. אתם בתוך התהליך, לכן חשוב שאמר לכם, התדר עכשיו יותר מתמיד הוא היפרדות מהטפל, מכל הטפילים המעיבים על ביטוי האמת שלכם על התקדמותכם. הם מכבידים עליכם ומסתירים מכם את האמת האחת על כל הקיים כולל עצמכם. היפרדו מהטפלים ומהתפלים היפרדו כדי לתת את הכוח האנרגיה לעיקר שיש בו תוכן משמעותי, חיוני והכרחי לקיומכם. 95% מהמחשבות הרגשות ובכלל עיסוקכם טפל וכך אתם מרוקנים את האנרגיה שלכם במקום להשתמש בה לעיקר העיקרים של חייכם כנשמה על הפלנטה לאנטה. העייפות שלכם מובנת כי אם הייתם שמים את האנרגיה שלכם בעיקר העיקרים הייתם סופר אנרגטיים כמו שלא ידעתם עידנים. 
נאמר שוב....התדר עכשיו הוא היפרדות, היפרדות מהפחד היפרדות מכל דבר שאינו מחייב לחייכם ויש לכם המון, 95% מתוכנכם להיפרד. אתם יודעים את עיקר צרככם על-מנת לחיות ולהתפתח נכון ומדויק. אנרגיית הפראנה באה לידי ביטוי בכל הגופים. צמצמו את אנרגיית הרגש לידי צרככם בלבד (אהבה חמלה אור הרמוניה) צמצמו את אנרגיית המיינד שלכם לתפקידו בלבד (הוצאה לפועל יצירתית חדשה ללא גבולות) צמצמו את הכנסת מזון חומרי לגופכם, הוא זקוק למזון מועט ביותר וגם עליו אתם מכבידים עד-כדי התשה. רוקנו מהגופים שלכם עוד עוד תודעות טפילים שאין בהם לשרתכם. היפרדו היפרדו עוד ועוד מהפחד שגידלתם בכם בנאמנות כי הפחד הוא הבוגד הגדול שלכם בכל הרבדים שלכם והטפיל הכי גדול שאוכל אתכם ובכך שולט בכם. 
תדר ההיפרדות אותו תוכלו לשמש לצרככם הגבוהה...הפרידו בין עיקר לטפל פל, היפרדו מהטפל היפרדו מהפחד והתחילו לשלוט בחייכם בתהליכים בדרך שלכם עם אנרגיה חדשה מתגברת!

ברית אחים אחוות האור הבין-גלקטית
(מאת: צופיה הראל)

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading