שעון מעורר 21.8.2017

שעון מעורר לבני-האנוש 21.8.2017

 

תקשור
בני-אנוש אהובים, זהו מסר ישיר, ענייני והפעם איננו מייפים את האמת. לכן אלו אשר אינם יכולים להכיל מידע של אמת ישירה וקבלת היותה כמו שהיא, חמלתנו איתם שכן הם יצטרכו להתמודד איתה כשהם לא מוכנים לבאות.

אהובים, העברנו לכן מידע והדרכות במשך שנים על-מנת שתעשו אותם תממשו אותם. דיברנו איתכם על כל הערכים האלוהיים הנמצאים בכם, על יושרה, אמת, אחריות, עשייה, שינויים, תהליכים, על אחדות וחמלה ושוב ושוב על אחדות וחמלה, על הרמוניה ואהבה. הענקנו לכם כלים ובדרכה להתפתחות לריפוי ואיזון, דיברנו איתכם רבות על נקודת האפס, על התמסרות על אדיקות המטרה על משמעות וכוונה. ותמיד תמיד ביקשנו מכם התעוררו... התעוררו לאמת השתמשו באור שאתם הפיצו אותו סנוורו איתו מקומות חשוכים, ביקשנו וביקשנו התאחדו כל אנשי האור בעולם והנכיחו את האור את האמת את החמלה את אור הבריאה. אך לצערנו רובכם בחר לשבת בשקט באפס מעשה ולכלוא את האור שהוא בתוך קופסא בפחד גדול שמה יפגמו באור שהוא. ועל זה נאמר פגעתם בעצמכם עם הפחד שהזנתם דרך ההכרה הנמוכה (האגו) שלכם שמפחד על עצמו על האני. ואמרנו לכם שאם תתחילו להבין שאין אני אלא רק אנחנו אז הפחד יעלם ויאבד תפקידו. דיברנו איתכם על ייעוד, הסברנו לכם ייעודכם הקולקטיבי והאישי הוא אחדות אחד. רובכם שמע אך אינו מיישם אינו חי את התודעה הזאת למרות שהוא מדבר אותה כאילו נולד לתוכה. וישנם את אלו המעטים שמולדו מחדש לתוך לתוך תודעת אחדות אחד בהתמסרות והתמדה ומחכים גם לכם לשאר לרוב שעדיין חי את האשליה שהוא בחר לחיות בה. 
אמרנו לכם שהתהליכים ממשיכים ונבראים בגלקסיות ובפלנטה שלכם, שהתהליכים לא ייעצרו עבורכם אלו שאיטיים בדרך או ישנים. רוב האנושות ישנה רדומה אפאתית וחסרת תנועה של אחדות של איחוד אורות ויציאה לפעולה ממוקדת של החזרת השליטה לאנושות, לאור, לאחווה, לאחדות, לאמת לאהבה.  ב-2015 העברנו לכם דרך צופיה את כל התהליכים שיעברו עד 2018 ועד עכשיו דייקנו כמו שאתם יודעים, אך כמה מכם הפעילו בתוכם את הידע, כמה מכם יישמו אותו ברבדים של גופיהם בחיים שלהם..? מבורכים אלו שכן התעוררו שכן הפעילו בתוכם את התדרים הקודים שהורדנו עבורכם. ומכם אלו שהתעוררו אנו מבקשים צעקו את האור שבכם החוצה, הגנו על התודעה על הבריאה הילחמו עבור מה שאתם יודעים עבור היושרה האמת האחדות החמלה האהבה הטבע, קומו ודרשו את מה ששלכם דרשו את הצדק השוויוניות קומו צעקו דרשו די לנשק די למלחמה די להפצת מחלות במכוון די לשכוח חלשים נרמסים. התעוררו קומו כולם כל העולם ודרשו לחיות באמת אלוהית אחת של אורות בריאה אהבה צדק חמלה שלווה שלווה שלווה חופש ביטחון ותמיד חופש ששכחתם מה-הוא.
רבים מכם הם אסירים של הפחד שניזון מהחושך, משותקים נאלמים מכונסים בשקט שמה ההכרה הנמוכה האנושית שלכם (האגו) תתעורר שוב להכאיב לכם. בני-אנוש אהובים, ההכרה הנמוכה האנושים האגו הוא האלמנט הכי ער בכם! האגו שלכם יאמר עכשיו "מה פתאום...אני..מה השטויות האלו..הם לא מכירים אותי איזו עבודה עשיתי...הגזימו...אני לא ביניהם...אני כבר מואר/ת.." וכל התשובות הללו ודומות להן מעידות על מצב עיירות האגו. יושרה יושרה יושרה פנימית היא ההתחלה של גילוי שינוי וצמיחה להארה!
התעוררות
בני-אנוש אהובים, לחלק זה מאוחר מידי לחלק זה גלגל עזר נוסף ושאר המיעוט רק יהיה מחוזק יותר ויחזק את אלו שזקוקים לכך. ה ת ע ו ר ר ו  והעירו את האנושות. אתם הולכים לחוות אירועים שעבור רובכם יתפרש כאסון, זה יקרה ממש בחודש הקרוב כחלק מתהליך מתבקש שעון מעורר אחרון! ימים אשר אלו המוכנים לכם ידעו להתמודד נפשית, רגשית, שכלית, אנרגטית ופיזית. חמלה גדולה עבור אלו שיתקשו להתמודד להכיל את הבאות. אמרנו לכם, המעבר יהיה חד מואץ מלא כאוס ומטלטל, מי שלמד לקבל ולחיות את הכאוס של מעברי הממדים ידע איך להתמודד ולהיות לעזר. נכון, מעטים הם אלו אשר יהיו לעזר לעומת אלו אשר יזדקקו לה. אך זיכרו....אתם יכולים לעשות רק מה שאתם יכולים לעשות וגם לזאת הכוונו אתכם.
חמלה חמלה אחדות אחד אנחנו אנחנו אהבה אלו הם האלמנטים שיעניקו לכם את הכוח היכולת לממש את שליחותכם ייעודכם המעבר עצמתי קריטי זה. כל מי שיחשוב, ירגיש יכוון ידבר "אני" אין הוא יוכל לשרוד את המעבר. אלו שיחיו על כל גופיהם "אנחנו" עם משמעות וכוונה מלאה ישרוד ויציל - השאלה הנשאלת עם מי אתם בוחרים להיות "אנחנו"... עם "אנחנו" החושך המאוחד או "אנחנו" האור המאוחד? היו בטוחים שאם האור יתאחד תהיו רבים פי רבבות מהחושך המאוחד שבאחדותו הוא רב מאחדות האור נכון לזמן הווה שלכם. התעוררות, בחירה, החלטה, התמסרות, מימוש, עשייה, ושוב ושוב התעוררות תשנה את ציר ההפעלה התהליך התוכנה שתקבל מידע חדש ותפעל לפיה.

נוסיף ונאמר, מהות הקמת מדינת ישר-אל חיונית לתוכנית האלוהית, לכן השכינה עדיין ותמיד תהיה נוכחת לזמן אמת תוך כדי התבוננות באין התערבות לשם צפייה בהתפתחות וציפייה לכם בני-האנוש לרגע שתגלו את האלוהות הניצוץ הבריאתי השכינה שבכם.
ושוב אנו חוזרים ומבקשים עבורכם, הכינו את עצמכם בממד הפיזי לכל צורככם, הכינו את עצמכם בממד רגשי פיזי שזה אומר דרמה החוצה שלווה פנימה, הכינו את עצמכם בממד פיזי שכלי שזה אומר חשבו נכון מדויק רשת קשרים אנושיים מידע אחדות ביחד הרמוניה מטרה משמעות כוונה תוצאה. והכינו את עצמכם אנרגטית שזה אומר מדטו עם אמה אדמה עם אנרגיית האור איתנו, מדטו לרפואה שלכם ושל כל האנושות והפלנטה ובעיקר הטבע. הגנו על השדה האנרגטי שלכם, גם עבור כך קיבלתם כלים רבים. 
קבלו זאת כזכות שאתם נמצאים בזמן זה לש שינויים ומעברים חדים ומואצים בהיסטוריה של האנושות, למרות הקושי הכאוס שחלקכם מפרשים אתם תמשיכו קדימה אם תבחרו, לאנושות חדשה בהתהוות.
אנחנו איתכם עם כולכם בכל רגע ושלב, במיוחד ויותר עם אלו אשר עושים מממשים ועברו לתדר "אנחנו" האחדות האחד.
הבחירה היא חופשית שלכם איך לבחור במה לבחור ובאיזו דרך לבחור. חוק היקום הראשוני פועל בכל יש וזה אומר שגם אצלכם ועבורכם..."לכל פעימה (פעולה) יש תוצאה" תפעילו פעולה פעימה ותקבלו את התוצאה שלה בכל כיוון של פעולה.
מעכשיו 13 התדרים פועלים ומפעילים, התמקדו בהם בתודעת תדר 13, קראו שוב את המידע היזכרו ב-13 התדרים בממד 13 שהורדנו לכם מלפני 4 שנים ועד היום. קיבלתם הכל מהווית צופ יה. 

הפעימו במסירות והתמדה את כל הגופים שלכם לדרך אורות הבריאה העליונה האחת והתוצאה המתבקשת עבורכם תגיע גם היא בהאצה.
ואלו הם הדברים

האחים - צוות אחי האור הבין-גלקטי 
תודעת הבריאה הראשונה יהוה יה אלוהה
צופיה הראל

 

חלק מהמסר והמידעים שהעבירו בנושא הנ"ל ב- 2015 - קיראו והבינו

"........זכרו היטב זרמו בתוך שנת 2017 עד לשמינית: עד החודש השמיני. בחודש השמיני יתחיל שלב שני של תוך התהליך.

בתוך השלב הראשון יצטרפו עוד מעט מתעוררים לאור- מעט המסה כבר קרתה אתם מתבקשים לעזור להם, אך אין זה אפשרי להכריח אותם זה רצונם ובחירתם החופשית הבינו זו קבלו זו והמשיכו הלאה ולא משנה מי האדם אם קרוב או רחוק או שתיקחו אותם אתכם או שהניחו להם לנפשם.

חלק ב': יחל בתאריך ה-8.8.2017 המתעוררים- הנכם תגיעו לשלב השני כאשר תתבקשו לעשות קפיצה נוספת ותקבלו הבנות, תובנות ראייה נוספת וכלים אינסופיים להמשיך בדרך לקראת 2018 כאשר התהליך הגדול יקרה בין השנים: 2024-2025 קפיצה ושינוי גדול באנושות. בתאריך 8.8.2017 תתחיל התחלה חדשה בתוך התהליך של כל שליחי האור המתעוררים תהיה קפיצת מדרגה- כל אחד יבין ויתחיל להפעיל את המהות שהוא עם משמעות מאוד גבוהה וערך מאוד גדול של עשייה יצירה והשפעה על הסביבה והאנושות בכלל. הכוח שלכם יתעצם מאוד ותקבלו הרבה כלים לעבוד איתם. שליחי אור רבים יבינו את המשמעות והמאסטריות שהם על מנת להפעיל קבוצות גדולות להשפיע על אנושות והאנשים, להחדיר אהבה ואור, לרפא במגע לרפא מרחוק. אתם תקבלו תקשורת הרבה יותר מובנת, פנימית.

אלו שאינם יתקדמו, אינם יתעוררו, גם אלו שזייפו-האנרגיה שלהם תתחיל להתפורר בעקבות עוצמת  האורות והאהבה שאתם. תאירו כל מקום שזקוק לאור שיש בו היעדר אור. לא תהיה להם ברירה!

2017 המלצות: רצוי לשמור על תזונה נכונה ב-2017, לשתות נוזלים נקיים-מים נקיים ולא מה שמחדירים לכם בבקבוקים ובצינורות הברזים שלכם, היו בשקט-התבוננו-הקשיבו-נתחו ואז בדקו מאיזה מקום אתם מופעלים פועלים וחושבים ורק לאחר מכן להגיב. בכל רגע ב-2017 כשאתם חושבים שיש לכם נפילה, התחברו לכדור פוטון האורות שנמצא מולכם שילחו את רצונכם שאיפתכם, ריפוי וניקוי קראו למדריך שלכם: יש לכם המון מדריכים דעו למי לקרוא בעבור מה אם תרצו ואז יבוא המתאים בתפקידו. צרו מגע אוהב צרו מגע פיזי נעים מחבק אמתי לא מנומס-אמתי. אצלנו אין את תודעתכם של "נימוס" למה אתם מנומסים זה נראה לא אמתי או שאתם אוהבים או שלא להיות מנומס זה לעשות משהו כי צריך לא כי אתם מתכוונים לכך. אם תחבקו באמת מאהבה ותגידו שלום כי אתם מתכוונים וסליחה כי אתם מתכוונים ותכבדו את האחר בדרך לפניכם מכוונה אמתית מתרבות מוסרית גבוהה של האלוהות את זה אנחנו מכירים יש לזה אור אחר באנרגיה. 2017 תביא אתכם לכך שתתכוונו למה שאתם עושים. 2017- תלמד אתכם איך לזרום בתוך הכאוס, בשקט ובשלווה באהבה בקבלה בהתבוננות והקשבה למרות כל השינויים העצומים שעומדים לקרות כאן. ברכו את אימא אדמה היא יותר ממה שאתם חושבים- היא תודעה שלמה היא אנרגיה פועמת אנרגיית אור מושלמת, אלוהית רפאו אותה, החדירו לה מאורות הבריאה, אהבו אותה, נשקו אותה והתכוונו לכך- לא כי צריך כי אתם מחוברים מתחברים ואוהבים באמת. אנו רק משדכים אתכם אתה לידי תובנת אימא אדמה- תודעת האדמה- תודעת קריסטל אימא אדמה כך אתם קוראים לה אנו קוראים לה "לנטה". נשקו את "לנטה" שלכם. אין צורך לריב עליה היא לא שלכם אתם שלה. הימנעו ממלחמות על אדמה שכן אין לזה סוף בכל ההיסטוריה זו תודעה ישנה. הכדור הזה האנושות אתם שייכים לה. זכרו זאת! לא היא לכם.

יש לנו עוד הרבה מה לומר אך אנו נאלצים לסיים את השידור התקשור והמסרים ונמשיך בזמן אחר שלכם."

התעוררו!

 

 

 

 

 

 

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading