קריסטלים משמעות ואנרגיה

קריסטלים - האלכימיה של אמא אדמה

מרגע שאנו נולדים יש לנו משיכה לקריסטלים, לאבן הנוצצת שפוקחת את העיינים ואת הלב.
כשהייתי בת 12 קיבלתי טבעת זהב עם ספיר כחולה. אני זוכרת איך הייתי יושבת ומתבוננת האבן כאילו אמצא משהו בתוכה, אז כמובן לא הייתה לי את המודעות לקריסטלים. אני יודעת שלרבים מכם יש גם חוויות ילדות הקשורות לאבנים נוצצות, צדפים וקריסטלים. זה חלק מקשר האדם לאדמה וליקום...לחומר עם הרוח שאנו. קריסטלים הם האלכימיה החוצנית של אנרגיה וחומר, ניתן לראות זאת במשך כל ההיסטוריה, הדתות והתרבויות ואפילו אצלנו הכהן הגדול היה הולך עם שמלה לבנה ואבני החושן עליו. הקשר בין הקריסטלים והאדם מתועד ומקודד בזיכרון ה- DNA וה-RNA שלנו ככלי אנרגטי בחומר שנזרע בתוך אמא אדמה, הפלנטה לאנטה. כדור הארץ שלנו ספוג דרך הקריסטלים באנרגיות ומידע המשכפל את עצמו, מרפא, מאזן את הערכים והמגנטיות של כדור הארץ, מפיץ, משדר אנרגיות מטפיזיות ומשמש כסיפריית ידע על הפלנטה מתחילת היווצרותה. המשיכה שלנו לקריסטלים נובעת מהקשר האנרגטי המקודד בנו ל"רשת הקריסטלית" בין גלקטית שמאותת לנו תמיד מהתת-מודע, ומהמודע לאלו החיים בתודעה קריסטלית. תודעה קריסטלית זה לדעת, להבין ולחיות את האנרגיה המקודדת החיה גם בדומם, באבנים, בטבע וכמובן קריסטלים. 

לכל קריסטל יש את הידע, אנרגיה, תכונה וצורה שמביאים לידי ביטוי את ייחודו. לכן לא קיימת אבן או קריסטל שזהה לשני. חיבור מדויק לקריסטל הוא זה שמגיע בספונטניות או תוך כדי ריכוז מדטיבי אנרגטי שמחבר אותנו לקריסטל שאנו צריכים ושהוא רוצה ויכוול לשרת אותנו. הגישה הזאת מסנכרנת את את האנרגיות והידע בינינו לבין הקריסטל והתוצאה היא חיבור אנרגטי מושלם בינינו לקריסטל. לכל אחד יש סוג של קריסטל ראשי אישי שהתכונות הראשיות שלו מתאימות לתדר שלנו, ויש גם את הקריסטל המשני לאישי שתומך ומאזן את הקריסטל הראשי שלנו. הרבה פעמים אנו נמשכים לקריסטל באופן זמני, וזאת כיוון שבאותו זמן אנו זקוקים לאנרגיה המסויימת של הקריסטל לתמיכה במצב מסויים. הסבר: קריסטל ראשי הוא הקריסטל שאתם תמיד מחוברים אליו, שאתם הכי אוהבים, שיש לכם אותו הכי הרבה, בתכשיטים, בגושים, שאתם מחוברים ואוהבים גם את הצבע שלו מאוד ומרבים ללבוש את הצבע שלו. קריסטל משני גם תמיד יהיה לכם, אך בכמות וגודל קטנים יותר מהראשי, ואתם אוהבים לשלב אתם בתכשיטים או את הצבעים שלהם בבגדים. הקריסטלים המלווים, הם קריסטלים שאנו חשים פתאום ש"בא לנו עליהם"...שאני רוצים, צריכים אחד כזה עכשיו, ואז אחרי זמן מה שהוא סיים את השירות שלו ואתם קיבלתם את האנרגיה ממנו, אתם כבר לא רוצים או צריכים אותו והוא יכול להמשיך הלאה. לכן תמיד תמיד תמיד אני ממליצה להעביר קריסטלים בין אנשים ואפילו להחזיר לאמא אדמה לאנטה (לאנטה זהו שמה של הפלנטה שלנו בשפה הפליאדית). התהליך החוק היחיד שעובד במלאות ושלמות עם קריסטלים הוא אנרגיה. גם כלפנו וגם אם אנו רוצים לבחור מתנה לחבר/ה קריסטל, רצוי מאוד להתחבר או לחבר לגשר את האנרגיות של החבר/ה לקריסטל ולהרגיש אם נוצר גשר אנרגטי ביניהם, להרגיש אם זה מדויק עבורם. יש לי לא מעט קריסטלים בבית, ואם אני רואה שמישהו מתלהב ושיש חיבור בינו לבין הקריסטל, אני נותנת לו את הקריסטל מתנה. אך לעולם לא אתן קריסטל מתנה אם אין חיבור אנרגטי. גם כאשר אני מקבלת קריסטלים מתנה, יש את אלו שנשארים איתי כי נבחרו עבורי בכוונה אנרגטית גבוהה, ויש את אלו שאני מעבירה הלאה ועושה להם התמרה אנרגטית, כיוון שלא נבחרו עבורי עם כוונה אנרגטית. התמרה אנרגטית עושים ממקום של תודעה קריסטלית ונתינת כוונה גבוהה חדשה לקריסטל. זה עובד כקסם כמובן. אם נשברת אבן קריסטל אל דאגה....היא נפתחת כדי להקרין אנרגיה מתוכה או שהיא רוצה שישימו את החלקים שלה במקומות שונים כדי ליצור גשר אנרגטי ביניהם שמתקן ומאזן את האנרגיות. זיכרו..הקריסטלים מתקשרים איתנו - היו קשובים אליהם!

אני מעבירה גילוי הקריסטל הראשי והמשני בתהליך של מסע מדטיבי אישי או קבוצתי. בקרוב יהיה מפגש בחנות קריסלים גדולה וידועה לגילוי הקריסטל האישי. מוזמנים/ות ליצור קשר

ההמשך יבוא.............

 

 

 

 

 

  

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading