להסיר את זרע הפחד - חופש וניסים

תודעת זרע הפחד

 

ברוב בני-האנוש השתילו את זרע הפחד וכמעט ואין בן-אנוש שלא מפחד או יש לו חרדות, אלו הכבלים האזיקים ששמו עליכם בהסכמתכם כי בחרתם להאמין לכוח האפל. לא השכלתם להבין להרגיש ולדעת שמי ומה שמפחיד או מאיים עליכם הוא השקר הגדול האשליה הגדולה שיוצרת מציאות חדשה של שליטה נטולת חופש מכל סוג והבט. רוצים להסיר את זרע הפחד ולהתחיל לחיות באמת עם חופש תודעתי ומידע אמתי..? קראו בשקט שלווה ונחת, ואם צריך מספר פעמים עד שתבינו ותפנימו את הידע הכתוב בפשטות והגיון בכל רבדי הרוח, המיינד, הרגש והחכמה האלוהית.

מסר – חלק 1

אתם יודעים מתי אפשר לזרוע בכם זרעים של פחד חרדות..? כאשר אתם לבד מודדים ובודדים את עצמכם מאחרים, מתי שהזנתן את האגו. השלב הראשון לפני שתילת זרעי הפחד, הוא הכנת "הקרקע" והקרקע הכי טובה לפחד זה אגו, הכרה אנושית נמוכה כשמתחילים להזין להשביח את הקרקע (האגו) היא רוצה עוד ועוד וכך האגו תופס יותר ויותר מקום בתודעה. ומכאן הדרך היא קלה מאוד לזרוע זרעי פחד שגדלים ומתפתחים ודורשים עוד ועוד אדמה דשנה. התבוננו באלו אשר הפחד גדל אצלם בשפע....כמה הקרקע האגו ההתעסקות עם עצמם היא גדולה. והתבוננו באלו שאין בהם פחד....הם תורמים מעצמם לחברה ואפילו מוכנים בידיעה למסור נפשם עבור אחר אחרים העם החברה. כך אתם יכולים להבין ולדעת עם תודעת הגיון רוחני רגשי ושכלי את הלך המעשים של האדם מהמקום בתוכו בשהוא עושה אותם. זו הסיבה השורשית האמתית שאין אתם יכולים לבטוח וסמוך על אלו המפחדים אלו אשר זרועים בהם הרבה זרעי פחד שמטופלים בדישון רב של האגו ההכרה הנמוכה. והסיבה שאתם יכולים לסמוך ולבטוח באנשים, חברים, פעילים חברתיים, "חיילים בצבא" ובעוד כאלו אשר אינם מפחדים, וגם בכאלו אשר יש בהם איזה זיכרון של זרע פחד אך הם אמיצים לעקור אותו מאדמתם במסירות נפש עבור אחר או אחרים שאינם אפילו מכירים....אתם יודעים שאלו אשר אפשר לבטוח בהם כי הם הם חיים את האחדות האחד והאני הגבוה האגו הגבוה הוא זה אשר הם בוחרים שזה אומר את האור....הם בחרו להיות שליחי אור מחברי תודעת הנשמות הארצית שלכם ולהאיר אתכם כי הם לא מפחדים!!! האגו האנושי שלהם בשליטה מלאה שלהם של האגו ההכרה הגבוהה היודעת כל-היש.

ואנו אומרים, האם אתם חושבים שזה נכון לסמוך על אלו המפחדים..? אלו אשר מרוכזים בדישון ההכרה האנושית הנמוכה שלהם..האגו? האם אתם יכולים לסמוך על עצמכם אם אתם במצב תודעתי של פחד הזרוע בכם..? אתם מודעים למקום שבו אתם נמצאים נוכחים מתנהלים והרבה פעמים מנהלים אחרים או מגדלים ילדים..? היו בטוחים שאלו אשר מפחדים בתוך שליטת האגו האנושים שלהם לא שינו את העולם לא של עצמם ולא בכלל! אלו ששינו את העולם ונוסיף העולמות, הם אלו אשר אין בהם פחד ועשו זאת עבור כלל האנושות ואפילו מתוך ידיעה של השפעה לדורות הבאים אחריהם. הם אלו שנכון ושווה לכם לחבור אליהם ללמוד מהם למען האנושות כולה ועבור עצמכם! זה מה שאתם מחפשים, ח ו פ ש !!! וזהו החופש האמתי, להיות, להשפיע, להיות נכונים, יודעים את האמת האחת ולפעול ביושרה, הגינות והגיון שהוא ברור בכל ההיבטים. לחיות ללא צל של איזה ספק פנימי אלא בשלמות מלאה! אנו בוחרים עשייה רק כאשר יש הסכמה מלאה של כל הרבדים בתוכנו שבוחנים את האובייקט, והסכמה מלאה של כל ההוויות בקשורות בעניין ההחלטה והעשייה. זה מורכב לכם, אך רק כך מגיעים לדיוק הנכון, ואם תתאמנו על כך תהיו יותר ויותר מיומנים עד אשר הדבר יהפוך לטבע, הטבעה בכם.

חלק 2

אתם רוצים להציל את עצמכם, את הסובבים אתכם, את החיים של האנושות על הפנטה שלכם, את העתיד שלכם..? אנו יודעים שכן ולכן אנו כאן עבורכם. אתם ורק אתם יכולים ליצור וברוא את הקיים ולשנות עם מידע פעולה שונה משנה את תוצאות התוכנה האלוהית שלה אתם שייכים, ע"י הגדרת מצב חדש דרך חדשה. כל מה שאתם צריכים לדעת זה את החוקים הראשיים הפעילים בתוכנית בתוכנה האלוהית של היצירה ולבחור שכן הבחירה היא הרשות שלכם.

את החוקים כבר העברנו לכם אך נזכיר כאן שוב לשם הטבעה. "לכל פעולה יש תוצאה!" "זריעת כוונה ומשמעות מביאות לתוצאה של הזריעה!" "אגו האני היא התודעה הכי מצומצמת ומגבילה – ההפוך ממנה היא תודעת אנחנו!" "החופש שלכם קיים בתוככם – הפחד הוא הכלא של החופש!" "הנשימה של הנשמה זו אהבה אלוהית!" "כל תדר שאתם מתחברים אליו – הוא זה אשר אתם תקבלוהו מהיקום כהחזר אור תודעה!" "כל אשר קיים זה תודעה אלוהית היוצרת מציאויות – התודעה הזו קיימת בכם!" "כאשר תחיו בתודעת אנחנו – אתם תבינו שגם אנחנו איתכם!" "הוויית אור נשמה מתעלה כאשר היא מתעלה מההכרה האנושית הנמוכה (אגו) להכרה העליונה הגבוהה שלה ומשם היא פועלת בחייה!" "הפצה והרחבת אורות החכמה והאהבה האלוהית במסירות ואדיקות לאור עליון הבריאה – מרחיבה את אורכם ואור היקום כולו!" "כל בחירת נשמה להיות חלק פעיל ומשפיע של אור הבריאה של התלכדות אחדים לאחדות האחד – יש לו מקום בחלק מהיצירה!" – יש עוד הרבה סימני דרך וכלים המאפשרים בחירה נכונה של רצון הנשמה.

למרות שאתם כמהים לחופש אמתי, קשה לכם להיפרד מזרע הפחד הטמון האדמתכם. אנו יכולים להעניק לכם הכשרה מלאה עבור כך, אך בואו נגרום לכם לחשוב מעשית. מה אתם חושבים שצריך לעשות כדי לעקור את הפחד מאדמתכם..?!................................לייבש את האדמה! שזה אומר להפסיק להשקות ולהזין את האדמה, ההכרה האנושית הנמוכה (אגו)! ואתם שואלים איך..? קיבלתם כלי הכי נעים וקל לשימוש, שאינו מכאיב ואין לו תופעות לוואי, אתם יכולים להשתמש בו לפי הצורך בכל מצב ומקום, ואתם יכולים להשתמש בו רק מול עצמכם וגם עם אנשים בכל כמות ומעגל. הומור!!! כן כן...תרגלו עם עצמכם תחילה, מצאו את המקום שמזין או פוגע בהכרה הנמוכה שלכם האגו עלו התחברו להכרה הגבוהה שאתם אשר מחוברת ומחברת לכל היש דרך אור השכינה הנשמה שאתם. וצחקו על כך על עצמכם על הסיטואציה על הרגשות שלכם על המחשבות שלכם...צחקו כאילו אתם משהו מישהו אחר, המשיכו לחפש ולמצוא את הסיבות לצחוק על ומ.... לצחוק ממקום של קבלה מלאה, כבוד, הערכה ושלמות ללא אשמה על שכך הוא הדבר. בקשו מהסביבה הקרובה לייבש לכם את האגו בכוונה תחילה, וגם שם שוב התאמנו כמו שעשיתם עם עצמכם, וחפשו תמיד לאמן את ייבוש והזנת האגו, עד שתרגישו בעצמכם את הפחד קמל ונובל, אפילו בדיבור הקול שלכם ישתנה, המבט ומערכות היחסים. תרגישו את החופש האמתי משתחרר מתוככם ומתחיל לבוא לידי ביטוי פנימי בכל הרבדים הגופים שלכם, וההשפעה החוצה למעגלים סביבכם. התחילו. אתם יודעים שאתם ורק אתם יכולים לעשות לבחור. האחריות היא שלכם ואין הוויה כל שהיא שיכולה לשנות לעשות עבורכם, כך היקום עובד וזהו הסדר שלו! אתם יכולים לבקש עזרה תמיכה מכל הוויה שתבחרו. אך תהיה לעזרה, לתמיכה משמעות של תוצאה מתבקשת רק אם גם אתם תעשו פעולות של עשייה וקידום ותוצאה. זה אומר....זו אחריות שלכם שהעזרה והתמיכה שקיבלתם תצא לפועל!!!  קדדו בכם את ידיעת האמת על תודעה שאתם קוראים לה "ניסים". אתם אלו שעושים, יוצרים ובוראים את הניסים על-ידי נוסחת: משמעות + כיוון = תוצאה. את הנוסחה הזאת כבר העברנו לכם בהרחבה, ואלו ברובם שלמדו אותה השכילו ליישם אותה בהצלחה, מבורכים אתם.

 

קחו אחריות על עצמכם בלבד

הפחד נמצא אך ורק בתוככם ומה שבא לחוץ לכם הוא אך-ורק אובייקט שמעיד על מה שיש בכם. זה אומר: אין אובייקטים כל שהם המפחידים אתכם. אתם הם אלו שזרע הפחד מנהל אותם. אין אשמה יש רק אמת קיימת אחת ברורה.

רק אתם יכולים לשחרר את עצמכם לחופשי כי החופש הוא בכם ושלכם! החופש הוא בבחירת תודעת האחדות אנחנו האחד – בבחירת מחשבה, רגש, כוונה, משמעות ועשייה עבור האחרים ובעיקר אלו שאינכם מכירים פיזית. התמסרות לריפוי והתפתחות האנושות משילה פחדים ומשחררת לחופשי את היצירתיות והיצירה של העומק שאתם.

אם אתם רוצים "ניסים" התחילו לעשות אותם בעצמכם או עם שיתוף פעולה. אלו המצפים שיעשו עבורכם את הניסים זה אומר שאתם באכזבה מתמשכת. התחילו לדעת שאתם הניסים והיצירה בידכם היא.

אתם יכולים לבחור כל בחירה ואת כולן נכבד. אך דעו כי אתם יכולים הרבה יותר ממה שאמרו לכם וממה שאתם יודעים....התחילו לדמיין זאת עד שתגלו זאת.

האנושות זקוקה לכם מאוד! זה אומר שאתם צריכים להעריך את עצמכם יותר ממה שאתם מעריכים, וכך גם אחד את השני. אם הייתם יודעים ומודעים עד כמה אתם זקוקים אחד לשני שנייה, הייתם שומרים ומתמסרים לאחרים יותר מאשר על עצמכם כי הייתם יודעים עד כמה עתידכם תלוי באחרים. אתם שווים רק כאשר אתם מאוחדים בתודעת האחד וזהו עיקר תדר 13 מימד 13.

תודעת האמונה שלכם היא שונה שונה משלנו בכך שאמונה מ"אמון" יש בו או ספק כי אין ידיעה ברורה, או תקווה אשר לעתים מרדימה אתכם מעוורת את ראייתכם, היא אינה מניעה אתכם לידיעה, למידה, עשייה וגילוי אמת. נאיר ונעיר את ידיעתכם שבכל התורה היהודית הראשונה אין כתוב "האמן באלוהיך" כתוב רק "דע את אלוהיך"! התבוננו והקשיבו לעומק ולרוחב הנאמר. – אצלנו מערכת תודעת ה"אמונה" היא שונה משלכם, שכן אנו יודעים מודעים שהאמון אשר אנו נותנים בא לידי ביטוי בעשייה מאוחדת אפילו עם תרבויות שונות למטרה משותפת, היא הוא אמון מושכל ויותר מודע שמטרתו היא השגת ידיעה או תוצאה ידועה שאין לה ספקות נטולות ידיעות או משמעות. בתודעת האמונה האמון שלנו יש אמון כיוון הידיעה שתוצאת התנהלות אחרת תביא תמורה תואמת להתנהלות זו.

כשיודעים את חוקי האמת האחת וייעודה – בוחרים בהתמסרות ואדיקות את הדרך האחת ללא סטייה או ספק.

ראו את עצמכם יוצרים בוראים בוחרים ומשנים כל מציאות בכל הזמנים. אתם אלו היוצרים ניסים ואנו מחכים שתתעוררו כי אתם חייבים זאת לעצמכם ולאנושות כולה וגם לזאת שאחריכם.

 

האחים לאור הבין גלקטית

הוויות שליחי הבריאה מימד תדר 13

מאת: צופיה הראל 27.8.2017

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading