תדר 13 - פשטות החכמה האלוהית

תדר 13 - פשטות החכמה האלוהית - תדר הזהב


להתחבר לידע חדש - לתדר צלול ובהיר - להתחבר לאמת שמפעימה הבנה - לחבר את הרוח עם הארציות במגנוט והכלה של כל השינויים בהכרה מלאה וקבלה של כל הקיים בראייה פתוחה ונכונה. 

תדר 13 הוא התדר הראשוני האלוהי של יצירת כל היש, אין לנו גישה ישירה לממד 13 אך בזמנים אלו נפתח לנו שער אנרגיית הזהב עפ"י התוכנית האלוהית לשם התפתחות האנושות. לכך נפתחה לנו היכולת לקבל ולהתחבר לאנרגיה והידע מהתדר האלוהי האחד "תדר 13".

אין לנו וגם להוויות אור כמו מאסטרים וכדו' אפשרות להגיע להיות במימד 13 תדר 13 ישנם רק את "המלאכים הראשונים" שיש להם גישה לתדר 13 כשליחים ראשונים של שאר הממלכות הממדים כולל הפלנטה שלנו.

מפגשי תדר 13 מתאימים לאלו אשר מרגישים את התשוקה להתחבר לידע ראשוני טהור צלול, להיות ניזון מאורות והארה להתפתחות אישית רוחנית וגם פיזית באופן הכי נכון  ומדויק עבור כל אחד. במפגשים מתקיימים חניכות מותאמות לזמן ולמסה בסנכרון וכיול מדויק. אנו מקבלים מידע, חיבור, ריפוי, הדרכה, תובנות ועוד מהמימד הראשוני הגבוה הזה לתיקון כל "הכשלים" בחיינו בכל רצפיי הזמן, אנו מנקים ומתקנים ומשדרגים את הכלי שאנו מכל השכבות בכל הזמניםעל-מנת להכיל את האורות האנרגיות ולהביאם לידי מימוש, נזכרים מה ומי אנו, מהם הכלים שמקודדים בנו ואיך להשתמש בהם דרך תודעת "פשטות החכמה האלוהית". 
המפגשים הם כל-כך עצמתיים, מואצים ומשפיעים שצריך קצת זמן "להכיר" את כל האנרגיה החדשה בגופים שלנו, לכן המפגשים מתקיימים בימי חמישי ע"מ להיות ברגיעה בשישישבת.

המפגשים מיועדים לאלו שכבר עברו כמה שלבים בהתפתחות רוחנית ומעוניינים לעבור עוד גשר בדרך להתעלות והארה ממקום אמתי של יושרה, התמסרות, כבוד, חמלה, אחדות לאחד ואהבה. לאלו הרוצים להכיר את חוקי היקום האור החוקים שמתקיימים מאז ומתמיד ולחיות לפיהם או לפחות להכיר אותם על כל החכמה היופי והאמת הפשוטה והקלה למימוש בתודעת תדר 13.

המפגשים הם אחת לחודש בימי חמישי בשעה 19:00 ובנוסף תפתח פעילות קבוצת "תדר 13" בפייסבוק שם יינתנו תשובות לשאלות התפתחות רוחנית ואישית כמו זוגיות, יידוע מימוש מטרות קריירה, תמיכה בשלבי צמיחה ועוד. כמו כן יהיו שידורים מיוחדים בשעה 07:00 בבוקר לפתיחת יום עם חיבור אנרגטי מדטיבי של כ-20 דקות. מה שאתה מאמן הוא זה שיתחזק! לכן הקבוצה קיימת, לאמן ולחזק את הרצוי.

עלות השתתפות מפגש הפיזי בלבד הוא 100 ש"ח בלבד
עלות השתתפות בקבוצת תדר 13 בפעילות הקבוצה בפייסבוק הוא 90 ש"ח בלבד לחודש - מי שמנוי בקבוצה העלות עבורו במפגשים הפיזיים שהם אחת לחודש רק 50 ש"ח 

המפגשים הפיזיים ובקבוצת תדר 13 בפייסבוק פותחים את הגופים שלנו לתודעות חדשות וכניסת אורות וכל זאת מפעיל שינויים פעילים בחיינו למסלול הנכון לנו בדיוק רב. 
כל מה שאתם צריכים זה רק נכונות לבחור, להחליט ולעשות...וזה כבר יקרה.

 

תשלום עבור השתתפות בקבוצה

 

 

  

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading