מסר חשוב אמת יושרה שקיפות

 

מסר חשוב קראו כמה פעמים ושתפו
 
בני – אנוש מופלאים, שמחים אנו לבשר לכם שאורכם מהבהב בחוזקה יותר ויותר ואתם עושים שינויים מבורכים ומרגשים מאוד.
אולי אינכם ערים לכך, אך ראו את השינויים בכם ב-12 הירחים האחרונים. אכן אתם עדיין עושים עיבוד נתונים של כל המתרחש, אך אתם מתנהלים אחרת עם מצבים ועם רגשות. כמו שכבר אמרנו לכם הכל נע בתהליכים כדי שתוכלו להבין ולהכיל את הדרך החדשה.
האמת צפה ומתגלה יותר ויותר והשקיפות מתגלה בהסרת כל שכבה המסתירה את האמת האחת. השכבות ימשיכו בכוח האנרגיה והתודעה הקיימת להתקלף וגילויים רבים יביאו אתכם להתמודדות. זו הסיבה שאמרנו לכם ועשינו לכם חניכות של איזון וחיזוק הגופים שלכם במיוחד הגוף הרגשי אנושי והמיינד האנושי. המשיכו להיפרד מהדרמה הרגשית אנושית והסירו תבניות חשיבה מקבעות ומצמצמות כי תזדקקו לגוף רגשי אנושי בריא ומוח מתוקן ופתוח להפעלה יצירתית. ככל שתתקרבו למצב אידיאלי זה, הפאנספרמיה (זרע בין-כוכבי שנזרע ב-RNA שלנו) יתעורר להיזכרות העתיקה והידע האמתי שלכם את עצמכם ויערוך מחדש את הקוד הגנטי שלכם התואם את הזמן ותהליך ההתפתחות וההתעלות שלכם מעל ממד 3 ו-4 בהדרגה מעלה עוד ועוד.
"הפתעות" רבות מחכות לכם ואמרנו לכם זאת שוב ושוב. היו ישנם ויהיו הפתעות מרוממות רוח ומחזקות, ויהיו גם "הפתעות" בדרגות קושי שונות שיעמידו אתכם במבחן ההכלה והקבלה.
אתם זוכרים שאמרנו לכם את חשיבות ערך ואנרגיית המילה אמת?
אמרנו לכם שנעביר לכם עוד מידע, והנה אנו ניתן לכם עוד הבנות ראשונות מעטות כדי שתתחילו להבין. המילה אמת מכילה כל-כך הרבה חיבורים ובריאה, אך נאמר לכם שכל היקום כל הקיים נברא ממשולש אורות של התודעה האלוהית הראשונה. והם: אור האהבה, אור האמת ואור החכמה. כאשר אתם מחוברים למשולש אורות הבריאה על-כל המשמעויות והתדרים אזי אתם מחוברים לערוץ ישיר לאלוהות, לתודעת הבריאה הראשונה. אנו יכולים להמשיך לפתוח לכם את השער לתודעה זו ואם תמשיכו בערנות להתאמן ולחיות תודעה זו למשך זמן אינדיבידואלי, תגלו את חופש יצירת הרוח על החומר האנושי.
אמת, שקיפות, תביא אתכם כאנושות למקום שתוכלו להתמודד מולו, למקום טוב יותר עד שהצללים הנסתרים יתגלו וכמו שאמרנו יאלצו לבחור והפעם ממקום קשה יותר. לכן אנו מכוונים אתכם להודות באמת ביושרה כלפי עצמכם וכלפי הסביבה שלכם בנפילה שלימדה או תלמד אתכם אין לעלות ולהתעלות למקומות הרבה יותר פורים ומצליחים, לחופש של הנשמה שלכם מסבל שיתגלם בחייכם. באותו זמן של מהירות האור בו תודו באמת תמירו את ערך המילה "להודות באמת" ל- להודות לבריאה, תהיו בהודיה על שחרור ההודאה ותצאו לחופשי לדרך אור חדשה.
ואלו מכם אשר יודעים אשליה פוגענית (שקר, מרמה וכדו') תפקידכם כמו שכבר אמרנו לכם, להציף את האמת לשקיפות מלאה כי "לא תעשה מכשול לעיוור". ובנוסף אתם יכולים לעזור לאדם שנפל ממדים לחזור להתעלות בהארת האמת עליו הנשקפת מדבריכם.
זה הזמן שלכם לממש את המאסטריות שלכם. להתגלות בשקיפות אורכם על אמת כמו שהיא ללא התייחסות רגשית אנושית או תבנית חשיבה מצומצמת (שופטת\ביקורתית) של גוף המיינד שלכם.
תארו לכם שכולם אומרים אמת בשקיפות ויושרה מלאה ממקום תודעתי של חמלה וקבלה נקייה מלאה, איזה חופש, איזה ביטחון מופלא. וזה יקרה וזה נע לשם.
 
התעוררו להיות חלק מיציאת העולם החדש של רנסנס האנושות.
 
אהבה
אמת
חכמה
אחוות האורות הבין-גלקטית
מסרים מהפליאדות
הילריון
מטטרון
יאמה ya ma (שלושת המאסטריות הנקביות-האמהות)
צופיה הראל (23.7.18)
🌟25.7.18 יום רביעי נפגשים אצלי ביפו לטקס פתיחת מעגלי אחוות האורות.
🌟טקס זריחה ברוג'ום אל-הירי בלילה של בין חמישי לשישי הקרוב טו באב
🌟 ופה במסר הזה קיבלתי עוד משימה, להחביר אתכם חניכה של מפתח לשער תודעת משולש אורות הבריאה. אתכונן ואודיע למי שיבקש.

 

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading