מסרים מהפליאדות - התפתחות האנושות ועלייתה של האנרגיה נקבית נשית

מסרים מהפליאדות – התפתחות האנושות העכשווית - ועלייתה של האנרגיה נקבית נשית - צופיה הראל

 

אחינו בני-האנוש ברכות ואהבה שלוחות אליכם מאתנו מתיישבי כוכבי האור.
אנו כאן לתת עבורכם מידע נוסף על המתרחש בזמנכם. המידע אותו אנו מעבירים לידיעתכם נועד להעניק לכם הבנה של הליך אנרגטי שיש לכם חלק בו, המניע שלנו הוא שתקבלו את המידע, תקבלו הבנה, תקבלו תובנה ותכנסו לתודעה. כמו שיידענו אתכם ב-2013 על-ידי אחותנו SOPHIA על תודעת האמת שתצוף ותתגלה לעיני כל. הבנו לידיעתכם את תודעת האמת כדי שתבינו את כוחה, כדי שתקבלו תובנה של חיבור לאמת שאתם, עליכם ועל כל הסובב אתכם, וכדי שתיכנסו לתודעת האמת, שתפעלו מהאמת האחת באשר היא עם קבלה שלמה שלה. הוויית אור, גם אם היא בת-אנוש שחיה את תודעת האמת, חיה בחופש מוחלט. חופש מפחד חופש משקר חופש משעבור השקר והיוהרה. לזאת כל הוויית אור מברכת מייחלת בכל זמן, צורה ומקום.

עכשיו הגיע זמנכם לדעת, לדעת כדי שתבינו ותתחברו לתודעה כי זו ההתעלות שלכם, להיות פעילים בתודעה זו שכן אתם תיצרו תייצרו כל זאת.
התבוננו בהקשבה למה שמתרחש על הפלנטה שלכם, מה קורה בכל העולם, ראו אילו הם מדינות עוברות זעזועים וכניסה לחוסר יציבות פוליטית מנהיגותית. למה מדינות אלו..?! מה מטרתם בתפקידם בהנהגה, בממשל, בפוליטיקה?! האם הם משרתים את האזרחים שעליהם הם אחראים?! הזעזועים ימשיכו ויתעצמו עד להתפוררות המיוחלת של אותם גורמים. אנו אומרים לכם, זה לא עניין של "פוליטיקה" או מנהיג זה או אחר. כל היושבים אלו מתחלקים במקומות שונים על הפלנטה שלכם מתחלקים לאובייקטים משרתים. יש את אלו המשרתים את תודעת האור שאת מאפייניה אתם מכירים, ויש את אלו המשרתים את תודעת האפלה השאול שגם את מאפייניה אתם מכירים. שני ניגודים שמנסים למשוך אליהם כמה שיותר נשמות אור, האור להתעלות והאפלה לשאול. האור מפיץ  לכל והאופל יונק שואב מהכל.
נכון שעל הפלנטה שלכם ישנו הרושם המוצדק שתודעת האפלה מצליחה למשוך לעצמה במרמה נשמות אור אשר מתפתים למצג השקר ברגעי חולשה אנרגטית בחייהם. זו התוכנית שלהם בעיקרה. להחליש, להפחיד ולהיות ה"מציל" בתמורה להתגייסות ויניקת הוויית האור האנושית לתודעת האופל.

אך היו בטוחים בני אור אהובים, תודעת האור מתרחבת וגדלה, ועצמתה של הוויית אור אחת שווה ליותר מרבבה מהווית האפלה. היו בטוחים שנשלחת לכם עזרה, אם זה בהנהגה חברותית צעירה חדשה, אם זה בהולדה אנושית ואם בהולדה חדשה בעודכם בחיים אנושיים. אז אם תרגישו מעט שונים מוזרים לעצמכם, דעו שעברתם גלגול נוסף עוד בחייכם. וכך נאמר, אתם חלק נכבד מהאנושות החדשה שאורה גדל ותשנה את צורתה. תדעו שינויים רבים, היו מוכנים, קבלו אותם בנועם פנים וכך המעברים יהיו לכם יותר קלים.

אנו עם מסרים מהפליאדות נאמר זאת שוב ושוב ושוב, אתם לא לבד, לעולם אינכם לבד, אנו ועוד אחי אור איתכם תמיד בדיוק כמו שאתם איתנו תמיד, ואנו יודעים שאתם איתנו ברובד שאותו אתם מבינים. אנו שומעים אתכם, רואים אתכם, מבקרים אתכם יותר ויותר, בשנים הקרובות גם ניפגש פיזית בהתרגשות גדולה, יש אלו המעטים שיודעים את המועד המדויק ומכינים את עצמם אנרגטית רוחנית בהאצה ואדיקות. הם יודיעו על כך בבוא הזמן כשנאשר להם זאת.
הכינו גם אתם את תודעתכם לקראת פתיחת יום אורות זה, חיו את תודעת האמת האחת, היושרה, הענווה, הכבוד ההדדי, האחדות השוויונית ותגלו את האהבה...אהבת הבריאה של הבורא העליון האחד מקור האור בכם. וכך אנו נזהה אתכם בוודאות מוחלטת. אנו מחכים לכם אחיותנו אחינו האהובים, מחכים לראות שבחרתם בתודעת האורות של מקור האחד.

 

על התפתחות אנושית נוספת אנו רוצים ליידע אתכם. על האנרגיה הנשית והנקבית שתתפוס את מקומה באנושות החדשה, ולשם אתם נפתחים ומוליכים את התפתחות מבורכת הזו. עידנים האנרגיה הזכרית שלטה באנושות בכוחניות בוטה. הביטו על ההיסטוריה, הביטו על הקיים עכשיו. האנרגיה הזכרית איבדה את צורתה האנרגטית על כל מאפייניה עד לכדי יצר חייתיות "בהמית" חסרת תובנה התפתחותית שכלית גבוהה. (יש לציין שיש גברים חדשים רבים שאינם נכללים עם אלו הזכרים הבהמיים, שכן הם עברו התעלות היצר הבהמי, ונקראים הם "גברים" שכן גברו הם על ייצרם).  אותם גברים אלו יגנו ויתמכו יותר ויותר באנרגיה הנשית נקבית בידיעה פנימית וחיצונית ברורה שהאנרגיה הנשית היא שתביא את האנושות למקום הרבה יותר נכון, טוב ובטוח מהקיים עכשיו. נשים תהיינה חייבות להגן אחת על השנייה ועל הילדים בעולמכם, שכן זכרים רבים פוגעים קשות בילדים וילדות בעולמכם וזהו דבר בלתי נתפס בהבנתנו שאתם מאפשרים באילמותכם ושיתוקכם סבל בילדים חסרי ישע טהורים ששלחנו אליכם ואינכם לוקחים אחריות עליהם. רק בעבורם  מועצות רבות התכנסו לדיון התערבות חרום שבהן הוחלט אי התערבות ומתן אפשור שינוי עצמאי שלכן. לנשים יש כוח, עוצמות הרבה יותר גבוהות מזכרים, לכן ניתן כוחות אלו כדי שתשמרו תגנו אחת על השנייה ועל ילדי העולם שהם ילדים של כל אחת מכן. אתן צריכות לדעת עובדה אחת. שאין לכן סיבה אחת אמתית לפחד מזכרים! בכל הרבדים שלכן אתן יותר עוצמתיות מהם, והיו בטוחות ברגע שתתאחדנה גם הגברים יעמדו לצדכן ולצד ילדי עתיד העולם. אתן חלק עיקרי נכבד בהתפתחות והתעלות האנושות. בלעדכן לא יכולה להתקיים האנושות!
המשיכו להציף את כוחכם, את האמת שלכן. התאחדו, תמכו אחת בשנייה באדיקות ונאמנות. לשם האנושות הולכת ואתן הולכות לעשות אותה הרבה יותר בטוחה, נכונה, מאוזנת, יצירתית ושמחה. דרשו את זכותכן את ביטחונכן, דרשו את שלכן בנחרצות חכמה, בטוחה, שלווה ואוהבת נטולת רגש נקמה או איבה. הוליכו את האנושות להתפתחות חדשה חדשה, לתרבות של סליחה, אהבה, וראייה רק קדימה קדימה לדבר הבא.

 מסרים מהפליאדות
אנו אחי האור שלכם ואתם שלנו
מועצת האור המאוחדת

מאת: צופיה הראל 7.11.17
 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading