מסרים מהפליאדות אחוות האורות - הגשר למאסטריות - צופיה הראל

מסרים מהפליאדות אחוות האורות הבין-גלקטית – השער הגדול אל המאסטריות שאתם - הבחירה
מאת: צופיה הראל 15.11.2017

 
סיפרנו לכם על התהליכים שהתקיימו ב- 2016 וב- 2017 , חלקכם בחרתם להתעורר לחלקים החבויים בזיכרון שלכם ולשנות את המבנה התודעתי של הגופים הפיזיים שלכם שכוללים מבנה חשיבה מפותח יותר, מבנה רגשי טהור וחומל, למדתם יושרה פנימית אמת פנימית, למדתם לקבל את השונה ממה שאתם מכירים, חלקכם גם נזכרו בהוויה\בייעוד\במטרה שלהם והתמסרו או שהתחילו להתמסר לתובנה זו. כל אלו חשו וחשים בלבול רב ושינויים רבים בחייהם הארציים, וזאת כיוון שאתם מגלים את היותכם האמתי, זאת כיוון שמוססתם הרגתם היבטים שאימצתם כמו יוהרה, פחד, תחרות, דרמות, חזירות האני הארצי (האגו), קורבנות ועוד מדומיהם. בזמן שמוססתם הרגתם מאפיינים אלו, התחלתם לראות את האמת האחת. כל שלב בתהליך זה קידם אתכם להתעלות נוספת, להתגלות נוספת. כמו שאמרנו זה יהיה מהיר. ראו איפה, מי ומה הייתם לפני שנה וחצי ואיפה ומי אתם היום. ועוד יבואו שינויים והתגלויות נוספות. 2017 מסתיימת ב- 20.12.17 ועימה ממשיך שלב חדש בהתפתחות האנושות. ביום זה מסתיים ומתחיל מעבר גשר נוסף. מעבר גשר איחוד המאסטרים. עד עכשיו גיליתם (אלו שגילו) את המאסטר שאתם, מי ומה אתם באמת. הסרתם הרבה שכבות תודעתיות ארציות שהסתירו מכם את האמת. אתם תמשיכו להסיר, וימשיכו להלביש עליכם שכבות הסתרת האמת. אך היום אתם יותר מודעים יודעים לזהות ולהתמודד עימם. אתם מכירים ומוכנים לקבל רק אמת אחת.
האנושות מחולקת ל-4 קבוצות מצבים (התפתחות).
1. קבוצת הרדומים העיוורים אשר משובטים ובחרו להתמסר לסיפוקים היצריים הארציים כדרך חיים זמניים. זה אומר שאין הם באמת מאמינים ברצפי-אירועים והמשכיות החיים הנצחיים של הווייתם. אך שיתגלה בצורה נגלת לעין האנושית האמת, הם יגלו את הטעות הגדולה שבבחירתם וכך ילמדו, אם כי באיחור מהשאר שבחרו כבר בדרך הנכונה בדרך האמת.
2. קבוצה זו היא קבוצה של מתנדנדים מבולבלים. יש בהם ספקות לגבי הארצי והאמת הרוחנית אנרגטית. הם יודעים שהדרך שבה הולכים מתקיימים תבניות חברתיות, דתיות, ממשלתיות, חינוכיות, כלכליות וכדו' אינן נכונות וצריכות להתקיים אחרת. אך קשה להם להכיל ולקבל את ידיעת עולם הרוח, האנרגיה והחוקים הקיימים שאינם נגלים בעין אנושית והבנה אנושית. אלו אנשים שרוצים לבחור בדרך הנכונה להם, אך אינם יודעים איך כי מה שהם יודעים הם אינם מאמינים בו (הארצי) – ומה שהם מאמינים בו הם אינם יודעים (הרוחני). אצל קבוצה זו התסכול רב מאוד, והם באמת מחכים לנקודת זמן בו הם יוכלו לבחור דרך אך הם מפחדים לשגות. מצבם האישי וכוח הנשמה שלהם הם אלו שיכריעו להם הם יפנו. רבים מהם יבחרו בהתעוררות כיוון שעזרה רבה ירדה אליהם ועזרה רבה קיימת עבורם בצורת בני-אנוש. הגישה אליהם היא בעיקר דרך חלומות שלהם שבהם הם מתקשרים ומקבלים מסרים מהנשמה שלהם וההדרכות שלהם.
3. קבוצת ההתעוררות, זוהי קבוצה שנמצאת בשלבים שונים של התעוררת וזה אומר שהם כבר התעוררו. אלו שרק התחילו להתעורר גם מבולבלים, אך הם בחרו! ההתמסרות שלהם להתעוררות אומנם מבלבלת אותם כיוון שהם בהיפרדות מהתודעה המצומצמת שהם הכירו וזה גורם להם להרגיש זרות כלפי עצמם ושונות מהקיים סביבם וכך זהו חלק מהגילוי האמתי את עצמם שאין הם יכולים להתכחש לו או להעלים מעצמם. הם מגלים את החופש האמתי שזר להם. בהמשך הערות הם מגלים את השימוש בהיותם גופי אורות של צליל צבע צורה ומתחילים לעשות שימוש במידע שמתגלה להם על הווייתם, ייעודם ומטרתם. ולהם אנו קוראים "קבוצת משרתי, שליחי אורות הבריאה הראשונה". קבוצה זו חוברת אלינו אל אחוות האורות בהפעלה ויצירה משותפת. אנו יודעים לעקוב ולזהות הוויות בקבוצה זו לפי מצב הצליל, צבע והצורה הגאומטרית המייצגת את מצבם הקיים.
אנשים בקבוצה זו הם ישרים, חומלים, חכמים, נדיבים, מרפאים, בעלי יושרה שלמה, פיהם אומר רק אמת, הם בריאים ומאוזנים רגשית, בעלי מודעות אישית וסביבתית שלמה (טוטאלית), הם מזהים שקר, מסכות (צביעות) ומרמה מיד ובקלות, הם טבעיים (אינם משדרים סמכות), התחושה לידם בסביבתם היא של ביטחון ושלווה, הם אוהבים אהבת אמת, הם רואים עצמם שווים לכל הוויה, הם מזהים רואים את נפש ונשמת האדם על כל גווניו. יש עוד דרכים לזהות מתעוררים בשלביהם, תלמדו להתבונן מלבכם והמיינד החכם יותר שלכם.
4. קבוצת הערים המלאים – עליהם אין אנו נדבר על-מנת לשמור על פרטיותם וביטחונם. נאמר רק שהם המעטים מבין הקבוצות אך העצמתים ביותר והתגלותם תיוודע בקרוב.
ב- 2016 – 2017 שלכם היו לכם האפשורים והעזרה להתוודע לעצמכם האמתי ולדרכים האפשריות. כל אחד ואחת מכם בחרו להשתייך לקבוצה מאלו הקיימות. כל הוויה שהצטרפה לקבוצה העצימה את כוח מאפיינה. זהו חוק קוונטי יקומי וכמו-כן ארצי. למרות עצמת הקבוצות תמיד ניתן לעבור לקבוצה אחרת, כל שצריך זה רק לבחור!
מ- 20.12.2017 מתחיל תהליך מבורך, נדרש ועצמתי חדש. איחוד המאסטרים (המתעוררים) לרשת אור אחת אשר תשפיע על האנושות כולה ומעבר לכך. אין יהיה יותר "קהילות" או כאלו "מנהיגים" או "מורים רוחניים" שיוכלו לקחת אתכם במרמה למאסטריות שאתם. כל אלו יתגלו עם תדר הצפת האמת. גם אלו השואבים כוחות ויכולות מאחרים. סגידה, עבודה זרה, "עבדות" לקהילה, או לדת או לאידאולוגיה לא יתנו לכם את המענה למציאת המאסטריות האורות שאתם, אלא רק ירחיקו אתכם מהאמת...מהאמת האחת!
האשליה אצלכם היא גדולה ויש רבים היודעים מיומנים להפיל אתכם באשליה זו. אתם תצטרכו לבחור בחירה אישית אם ללכת עם האשליה או להפסיק לפחד כי הפחד הוא אשליה בעצמו וללכת עם האמת שפועמת בלבכם הגבוהה החכם. משמע, אם חזקים אתם או חלשים נחלשים. ועל זה נאמר "רק החזקים חיים". מאסטרים אמתיים אין בהם אני ארצי נמוך מושפע (אגו), לכן אי אפשר "לפגוע" בהם, והם מוכנים בשמחה לשתף פעולה על כל אנרגיית אור בלבד!
2018 זוהי שנה של גילוי המאסטרים שאתם והכנה התחלה שלכם לרשת החדשה. גשר המאסטריות ייקח אתכם להתחברות לרשת האור שתהיה הכי עוצמתית שהייתה לאנושות. התקשורת בין המאסטרים שהיה חזקה והפעולות המשותפות שלכם תהינה משפיעות ביותר ועכשוויות. השינויים יתחוללו מהר ממה שאתם מכירים, וכמובן אנו נהיה קרובים אליכם יותר מתמיד. המאסטרים החדשים הם אלו אשר יקבלו את פנינו ראשונים ואיתם נפעיל את תוכנית האנושות החדשה ואיזון לאנטה (פלנטה ארץ). התקשורת עם לאנטה תתגלה ותתחדש על כל תכולתה. הניקוי הטיהור של הפלנטה לאנטה יתחיל בנמרצות. זה אומר שתתחילו לגלות אמצעי כוח וחימום ידידותיים ותורידו את רמת הזיהום המיותר. זה ייקח כמה שנים אינטנסיביות את כבר ב- 2024-25 תראו שינוי משמעותי מאוד.
2018 זהו זמן עבור המתעוררים והערים, תקבלו בזמן זה הרבה מאוד עזרת תמיכה למימוש המטרות שלכם, יפתחו לכם דרכים למימוש והצלחה, אתם תהיו "מתעלים", מתעלים מעל כל הקיים בארצי, תצליחו לדלג מעל "קשיים" מעל תבניות ישנות ארציות. תבינו שאתם משרתים את ילדי העתיד של האנושות ולא את אתו שיעזבו בשנים הקרובות את האנושות. לאלו שיעזבו יש לתת עזרה וחמלה, איך ברובם אין הם יצליחו לעשות את השינוי שכן הם כבר עשו את השינוי את התהליך שלהם בזמן ארץ שלהם. מה גם שדעתם מקובעת, הם מתקשים לקבל שינויים, וכמעט שאינה ניתנת להתעוררות. לכן רצוי, ראוי וחכם להשקיע את האנרגיות הידע וגילוי התובנות ותודעות לאלו הצעירים אשר ימשיכו ויהיה להם חלק פעיל בתהליך התפתחות האנושות. יש עליכם לדעת לחבק בחמלה ואהבה את "העוזבים" הממשיכים לצורת חיים אחרת, ויש עליכם לדעת לתמוך לעזור, להאיר, לאפשר לאלו לממשיכים אצלכם לכניסת התפתחות האנושות החדשה.
 
תלמדו לחשוב אחרת, מבנה החשיבה שלכם ישתנה, תלמדו להרגיש טהור יותר בלי דרמה של רגשות מיותרים פוגעניים. תלמדו לפעול אחרת, בפעולה משותפת בעלת מטרה ומשמעות נכונה גבוהה יותר. כן.....אתם תהיו זרים לאיך שאתם מכירים את עצמכם עכשיו בזמן ארץ שלכם.
על 2019 סיפרנו לך במפגשים קודמים. נרחיב את המידע ב-20.12.17 בחגיגה הגדולה שהולכת להתקיים בהעברה אליכם דרך אחותנו סופיה או כמו שאנו קוראים לה MOYA שפרשנות שמה זהה בשני העולמות בו היא קיימת. אנו נחגוג איתכם, בחירות, הסכמות, התגלויות, התחברויות ושמחה גדולה עם פראנת חיים ואהבה אלוהית קוסמית והדרכת "המאסטרים" המדריכים של זרע האורות הבריאה. כל שנותר לכם הוא לבחור, להיטהר במים (רחצה עם כוונה של ניקוי והטהרות) ללבוש חג בבגד ובחיוך לבכם ופניכם (להתלבש חגיגי מכובד ולבוא מוכנים בחיוך ובשמחה).
 
זמן אורות של פלאים ושינויים ואתם לכם יש את הזכות להיות חלק מזמן זה. היו בהודיה בתודה על כל הקיים.
אנו צופים בעבר שלנו שזה אתם, בקרוב תצפו בעתיד שלכם שזה אנחנו. הזמן הוא קוונטי ולכן הוא לא רלוונטי כל שניה של בקיומכם מקיים שינוי ולזה קוראים "רצפי אירועים" המשיכו לחיות ליצור כי תמיד אתם משנים ויוצרים אפשרויות ודרכים.
 
אחיכם מהפליאדות ואחוות האורות הבין-גלקטית
מאת: צופיה הראל

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading