מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה :
052-6747748052-6747748

התעוררו בשם האהבה

 עם ישר-אל

התעוררו, התעוררו ליצירת מציאות בריאה חדשה. התעוררו לשקט בלב ובתבניות חשיבה. התעוררו מעיוורון המציאות המדומה של שוני בין אחד לשנייה. התעוררו וראו מציאות של אהבה אחווה וקבלה. התעוררו לחיים חדשים ודחו כל אנרגיה של אלו השולטים בכם ביצירת ספקות ופחדים. התעוררו האמינו, גלו ודעו שרק אתם יודעים אמת אחת, חושו אותה בלי ספקות ושליטה במחשבות. התעוררו התעוררו אל חכמתכם הגבוהה, התעלו מעל כל נסיונות שליטה ושקרים של פחדים, וגם של אלו המבטיחים לכם גאולה. התעוררו, התעוררו והתעלו לאמת האחת של אור הנשמה, וכך גאלו את עצמכם לתודעה החדשה של גילוי החבוי בכם העוצמת האהבה. האהבה היא כוח, ביטחון ויצירה. האהבה היא אנרגיה ראשונה של הבריאה. אהבה אין בה תלות בדבר, היא מעל כל האשליה וממנה ניזונה הנשמה. אהבה היא שקט וביטחון, אהבה היא שפע נצחי הקיימת בזרימה תמידית בכל הקיים. האהבה היא תדר אור עליון, ואין היא משקפת את שפת "האהבה" בתודעת הרגש של בני-אנוש. האהבה בכוחה לשנות צורה, צורה של תדר\אנרגיה הפוכה. ההתעוררות הגדולה היא ההכרה בתודעת האהבה בכם ומכם מופץ החוצה להתעוררות הכלל הנחוצה. התעלות התעלות, זה התעלות מעל כל חוויה רגשית כואבת נשלטת ומקפיאה, וגם התעלות מתבניות חשיבה מגבילה להתפתחות וראיה עמוקה ורחבה. 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
מילים רבות נאמרות מרבים ברבים, חלקם נכונות וחלקם שגויות. ואין ערך למילה או ידיעה הנאמרת, אם אין בה מימוש של חווית עשייה את משמעותן. 
התעוררות לראות להקשיב ולהגשים, הסירו רובדים של אשליות המסתירות את האמת, האמת את כל אלו המהדהדים רוטטים בלבכם. הסירו רובדים של פחדים המשתקים אתכם להיות אתם בהווייתכם נוכחים.
הנה אנו נותנים לכם תמיד דרך תקשורת צופיה, נוכחת היא בתוך שמה, מסרים של ידע למידה ממשיים עבורכם לעשייה. להתחבר בתודעתכם לתדרים הנשלחים עם אפשור מובן מפורש להבין ולבצע בתוך חייכם, תודעתכם האנושית תהליכים משמעותיים מעשיים. 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
התעוררו התעוררו ראו הקשיבו התחברו והתאהבו. חיו את המילים כל רגע בחייכם, זו התעלות אמת והתרחבות התפתחותכם הרוחנית האנושית והנשמתית. 
מילים רבות נאמרות ברבים, ואלו אשר אומרים שגויות, נוהגים לשים את היותכם אתם מתחתהם האומרים במילים עקיפות משכנעות אשר שמים אתכם קטנים ומקווצים תודעתית, להם כוח האשליות השולטות.
מילים רבות נאמרות ברבים. ואמת אלו אשר שמים אתכם שווים להם, אוהבים אתכם כמו את עצמם, אלו אשר אינם מפחדים מעוצמתכם והתפתחותכם ואפילו מעודדים אתכם לכך מהיותם נותני שירות משפחת אחוות האורות הידועה. אלו אשר מעודדים אתכם להצלחתכם וערבים לכם באתגרי חייכם. הם הם אלו אשר יש בהם אמת ורק אמת אחד.
שאפו בהתמסרות ואדיקות למציאת האמת והיא תגיע אליכם ובה תמצאו את הגאולה, החופש האמיתי לגופים ולנשמה.
היו אתם אלוהיים במהותכם, לכם את היכולת והכוח להתעורר להתעלות לגאולתכם.

בשם האהבה
תדר ממד-13
צופיה הראל

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading