מסרים מהפליאדות ומאחוות האורות הבין-גלקטית

 

אהבה וזוגיות נקבי\זכרי

מסרים מהפליאדות ומאחוות האורות הבין-גלקטית 

עצרו עצרו עצרו כל מחשבה או החלטה באתגרי הזוגיות
עצרו קראו ורק אז הבינו והחליטו.
דיברנו איתכם רבות על אחדות, אחד ותדר הנפרדות שהתפשט בפלנטה ארץ.
לפני שתסטו מהדרך בעקבות אלו האנשים והמילים המושכים אתכם משם, אנו רוצים להבהיר לכם כמה דברים בנושא.
אנו בהחלט מעוניינים שתצלחו את התקופה המבלבלת אתכם בנושא "אני" ו"אנחנו". כמו שהסברנו ההכרה שלכם על כל ה"אני" שאתם ורצון יכולות הביטוי של ה"אני" שאתם, יכול להתממש רק עם ה"אנחנו". ואנו אומרים, אין אתם צריכים לסטות מהדרך, להתבודד, להתנתק ממשפחה או זוגיות כדי להכיר את עצמכם כדי לממש את עצמכם. שכן, אם תעשו כך, לרוב תגלו בדיעבד שעשיתם שגיאה בסיסטם, או כמו שאתם אומרים "טעיתם בגדול" וכך תצטרכו לחזור שוב על הלימוד החוויה על-מנת לממש אותה במלואה. 
נכון שישנו בלבול גדול וסדר חדש דינמי מאוד שמשתנה כל רגע בכל הרבדים של חייכם, אך אין זה חכם ונכון לפעול בפזיזות הרגש וליצור נפרדות זוגית בטענה שכך אתם תוכלו להתחבר לעצמכם. זוהי אינה דרך "האחד" ה"אחדות" האיזון הנדרש עבורכם עבור ההכרה והתפתחות רוחנית שלכם. 
המצב היחיד בו אתם צריכים ליצור היפרדות זוגית ופירוק לחלקים של משפחה, הוא רק אם קיימת אלימות וסכנת חיים. 
זוגיות באה ללמד אותנו להתעלות מעל שגרת הארציות של הרגלים ושינויי רגשות אנושיים. וזה אומר, גם אם אתם חווים ריחוקים רגשיים מבני או בנות הזוג, זה בדיוק הזמן להתעלות מעל הקיים ולהביא את "האני" הגבוה שלכם עם כל הידע על זוגיות אחווה אחדות ושיתופיות, ל"אני" הארצי שלכם החווה בלבול וניתוק זמני ואנו מדגישים זמני. 
לכן, עצרו עצרו לפני שאתם יוצרים סטייה מהסיסטם שלכם!
עצרו ולימדו להיות במצב הזמני הזה ממקום רוחני גבוה של האני הגבוה!
עצרו והבינו שפה הלמידה שלכם את עצמכם, שכן הזוגיות המשפחה היא זו המעניקה לכם את היכולת ללמוד את עצמכם והיכולות הגבוהות שלכם!
עצרו עצרו והתרחקו מכל מקום למידה אשר מנתק אתכם מהסביבה שלכם אשר היא חלק מכם, גם אם זה בשוגג מחוסר ידע על שלם מלא. הם מעבירים לכם מידע חסר אשר פעמים רבות שם את תודעתכם ב"אני" ה"עצמי" שלכם תוך כדי התנתקות שמביאה בסופו של דבר להינתקות מעצמכם, שכן מהותכם היא לחיות במשפחות בצוותים בהתחברויות ששאיפתם היא להיות הרמונית ומפרה, ולכם אין את האפשרות לעשות זאת לבד כי מהותכם והמערכת שלכם בכל הרבדים אינה בנויה לכך.
וכן אהובים אהובות עצרו והתבוננות והקשיבו עמוק ורחב לכל תהליך שאתם עוברים במיוחד ברובד הרגש האנושי שלכם שכן הוא באופיו משתנה כל הזמן ואינו יציב, לכן סמכו על רובד הרגש של "האני הגבוה" שאתם של ההכרה הגבוהה שלכם שהיא יציבה ויודעת בוודאות וביטחון את הרגשות הטהורים הצלולים האלוהיים שהיא ויש בה חכמה רבה מעבר למה שאתם מכירים. 
נושא הזוגיות שלכם גם עם עצמכם עם הנקבי והזכרי שאתם דורש תשומת-לב, ריפוי ואיזון על-מנת להתקדם להתפתחות והכרה במי שאתם וביכולות שלכם. 
הקפיאו כל החלטה והיו בהדממה. היו בהדממה ותנו לגלים לעבור ולאלו התדרים הרצויים הנכונים לכם היו בהדממה על-מנת לשמוע להרגיש אותם בתוככם. 
היו בהדממה של המיינד של הרגשות של הדרמות, רק כך תוכלו להיות בראיה נכונה של האמת האחת וראיית הדרך בלי לסטות ממנה.
אהבה היא לא דרמה....... אהבה היא שקט, ביטחון, אחריות, כבוד, ערבות הדדית, קבלה, אהבה היא אורות שמאירים את דרך האמת למקור, לראשית אור ברית האהבה נטולת סיבה והתניה.

 

שניים הם אחד, וכל מספר שתכפילו יהיה שווה 1 במתמטיקה הקוונטית.
אוהבים אתכם בני-אנוש מיוחדים ואהובים
אחוות האורות הבין-גלקטית
מדריכי בני-האנוש מהפליאדות 

צופיה הראל 
(מוזמנים לפנות אלי לייעוץ והכוונה בנושא אהבה וזוגיות)

 

 

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading