מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה :
052-6747748052-6747748

שיטות טיפולי גוף

ישנן שיטות ריפוי וטיפול רבות ושונות שידועות ממקומות שונים בעולם מתרבויות שונות ותקופות שונות. תמיד ריתק אותי תחום הריפוי, ולכן מגיל מאוד צעיר למדתי למדתי וחקרתי את שיטות הריפוי והטיפול בשקיקה. התחלתי בעיסוי ומהר מאוד שילבתי את האנטומיה ופיזיולוגיה, זה המשיך לרפלקסולוגיה, הילינג, רפואה סינית, טווינה, ארומתרפיה, שיאצו, עוצמת הרכות, ספורתרפיה, תזונה, פתולוגיות, פציעות ושיוך פיזי למצב נפשי רגשי "גוף-נפש". חקרתי וחקרתי שנים רבות תוך כדי ניסיון טיפולי על אנשים רבים. ראשית גיליתי שלכל אדם יש את השיטה שמתאימה לו או שילוב של מס' שיטות טכניקות משפרות את הצלחת הטיפול ומקרב יותר לריפוי רצוי. 
עם השנים קיבלתי ביטחון לשתף את הבאים אלי לריפוי באבחון הנפשי למצב הפיזי שלהם. עשיתי זאת בעדינות עם האבה אהבה, ונענתי בפתיחות מצידם לשמוע ולנסות לשלב ריפוי תודעתי מנטלי ושינוי הרגלי חשיבה עם עבודה ביתית מעשית מנטלית. התוצאות המופלאות גרמו להם להיות מודעים יותר ויותר לגוף הפיזי שלהם ולגוף הרגשי/מנטלי שלהם. רבים מהפעמים ה"בעיות" נעלמו ונשכחו כלא היו. 
כל מטפל/ת חייב להכיר את הגוף הפיזי ולגעת להרגיש אותו בהקשבה ועדינות מתאימה, ולשאוף לחבר את המטופלים לתודעה הפיזית של גופם בחיי היום יום. 
המשך יבוא.....

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading