פתיחת שער השערים לאנושות החדשה - מימוש המאסטריות - המורישים ליורשי העתיד

קבלת פתיחת שער השערים לאנושות החדשה - זמן מימוש המאסטריות של האנושות

 

והנה זוהי העת הגיעה  לסגור עידן התפתחות ולפתוח עידן של התפתחות אנושות חדשה
זהו היום והשעה אשר נגיע אליכם לחגיגה של התחלה חדשה להעניק לכם במפגש איתנו היזכרות על היותכם, אורות חדשים לגופכם, פתיחה הולדה מחדש בעודכם בחייכם, גילוי מאפיין המאסטר שהנכם, הובלה למימוש מטרתכם ותפקידכם, חגיגה של התרגשות גדולה של היפרדות והתאחדות מחדש לזרע אור בריאתכם. אנו מגיעים להעניק לכם רטטים חדשים בגופים שלכם, תדרים אנרגיות מממדים צלולים טהורים, אנו מגיעים לחבר לגלות לכם את האמת האחת. זהו יום מאוד חשוב ומיוחד עבורכם, זכות גדולה להיות בעת הזאת, להיות חלק מיוצרי התבנית החדשה. אינכם מבינים עדיין אך מהר מאוד תראו, תבינו תדעו לאן הוליכו הבחירות שלכם. זהו יום חג גדול עבור האנושות שער השערים נפתח לכם לאלו המוכנים המסכימים הבוחרים לגלות ולהיות הניסים של האנושות. אורות גדולים תייצרו ותפיצו מכם וזאת תהיה הירושה שלכם עבור האנושות החדשה הילדים הממשיכים שלכם. ירושה עצומה שתיצור תבנית אלוהית חדשה שבה תחייה האנושות החדשה. רבים מכם חלוצים השותלים את זרעי אור הבריאה, שותלים וממתינים להתבשלות הזרע, והנה זה הזמן הבשיל וזרעי האור שאתם נטעתם בגופכם האנושי התחיל לנבוט ויצמח במהירות מואצת ויופץ בכל מקום אשר תהיו בו בגופכם הפיזי או אפילו המחשבות שלכם יפיצו את האור אותו אתם נושאים, וגם הרגשות שלכם יפיצו את אותו אור רך, אוהב ויוצר של הבורא העליון האחד של רגש האמת האחת. 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ביום חג זה תעברו ריפוי עצום שבו גם תגלו איך לרפא היבטים רבים בכם. ביום חג זה תעברו היטהרות והתקדשות בדומה למה שאתם מכירים היטהרות המוות והתקדשות הלידה. ביום שער השערים הזה יש לכם את ההזדמנות, האפשור הגדול לבחור להיות, לראות, להיות חלק מהמורישים אל האנושות, להסכים ולהיות מוכנים במוכנות לקבל לקבל לקבל את כל הקיים עם כל השפע שבו ממקום של שמחה ואושר ובריאות נפשית ואנושית בכלל. ביום זה אתם תדליקו את האורות בכם ומחוצה לכם. ואתם עדיין אינכם רואים את העוצמה את החשיבות ואת הייחודיות החד-פעמית של יום זה של חגיגת אורות זו, ואם תראו תרגישו את לבכם פועם פעימות בהתרגשות ברגע זה שאתם קוראים אותנו, דעו כי נשמתכם יודעת תדרי אורות אלו.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
והנה אנו נערכים לחג חגיגת פתיחת שער השערים למאסטרים של האנושות החדשה, למורישים תבנית חדשה עבור האנושות החדשה.
ואלו המוזמנים מתבקשים להיערך גם, להיטהר בגופם, בלבם, במחשבותיהם ובכוונותיהם. התחילו לחיות את ערך ההיטהרות לקראת ההתקדשות. כוונו את מוחכם למחשבות יוצרות נכונות מוארות והימנעו מיצירת מחשבות פוגעניות. כוונו את לבכם לרגשות אמת אחת אלוהית חומלת אוהבת מבינה ומלטפת והימנעו מרגשות אנוש המסיתות אתם מדרך הלב לאור האמת אהבת האחד. השקיעו בכוונות בעלות משמעות גבוהה של אור המשרתת ומגיעה לכמה שיותר אלו הזקוקים לחיזוק ותמיכה.
לפני הגעתכם לפתיחת שער השערים שיטפו את גופכם הפיזי בכוונה של היטהרות מכל אשר ספגתם לגופים שלכם כי זמן לידה בה לכם. נקו שמיעה, דיבור וראייה של סטייה מדרך האור וריחקו מכך באדיקות לשם הזדקקות. אנו נמשיך לנקות את גופיכם כדי להכין את הכלי שאתם לשם קבלת אורות חדשים. 

וזהו הזמן בו הישן בכם יהיה זר לכם וגילוי זרע האור האמתי שהנכם יהיה חדש לכם - זהו זמן גילויים, ומסרים מיידעים נוספים יועברו אליכם בחג שער השערים.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
אחוות האורות הבין-גלקטית
מלאכי עליון מממד 13 
מאת: צופיה הראל


♦♦♦

אביגיל אמסטר תוריד לנו שירה מקודשת מתוקשרת עם מלאכים בליווי נבל עם צלילים מתדרים מעולמות ממדים עליונים
תחוו גם צלילים של תדרי רטטי קריסטל מרפאים מתכיילים במיזוג מדויק עם גופכם בהורדה ישירה מהפליאדות

 

האירוע מתקיים ב- 20.12.17 יום רביעי בשעה 20:00. 
מיקום: "מרכז מרכבת אור" רח' הנשיא יצחק בן-צבי 167 הרצליה פיתוח 
ארוחת ערב קלה שעברה התמרה אנרגטית על-ידי.

טלפון: 0526-747748 - צופיה

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading