מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה :
052-6747748052-6747748

עוברים על הגשר - לחיות את פראנת האמרלד אל מימד חמש

לעבור על הגשר 

 

3 שעות של סדנת השילוש הקדוש למעבר גשר מימד רביעי קדימה למימד 5 6 ו-7 תוך כדי חיזוקים ושימוש בתדר האמרלד ותדר הזהב.
נלמד איך להתמודד ו"לשחק" עם החוקים של מימד 3 תוך כדי שימוש בידע חוקי הבריאה ובחירה מחודשת עצמאית ללא שליטה חיצונית.
נקבל מידע חיוני וחשוב מאוד דרך הילריון על ועם תדר האמרלד, הקריסטל אשר קיים פיזית בתוך הפלנטה על כל האיכויות המאפיינים והשימוש באנרגיית הבריאה וההיוולדות של תדר האמרלד והילריון שהוא תודעת אנרגיית הריפוי הראשית. נקבל מידע וחניכה בהפעלה לריפוי ישיר ומהיר בתהליך מופלא ועצמתי אשר תוכלו להתרפא ולרפא דרך הפעלה עצמתית זו.
נלמד את משמעות החיים והבריאה של הפראנה, אנרגיית פוטוני אור החיים. ואיך ניתן להזרים את השפע שלה לחיינו והגופים שלנו. נעבור קידוד ריפוי ארבעת הגופים שלנו כדי להכשיר את היותנו לאיזון שלם של המרכז שלנו וההתעלות לעבר למימד 5 6 ו-7 דרך גשר מימד רביעי.
נקבל המון מידעים שיעשו לנו סדר בתוך החיים הכפולים של בין המימדים אשר מבלבלים ולעיתים "מפילים" אותנו למקומות לא רצויים. נקבל "מפתח" של בחירה אישית עצמאית אשר מדויקת לנו ללא השפעות חיצוניות. ו"מפתח" נוסף שבא ביחד, הוא מפתח שליטה עצמאית ואחריות אישית. שני מפתחות אלו חיוניים להתמודדות ומעבר ממימד 3 למימד 5 והלאה.


החניכות יהיו קוונטיות ממימדים מאוד גבוהים אז בבקשה להגיע אחרי טיהור גוף במים (ים או מקלחת מכוונת לטיהור), שלווים (לא נסערים), על קיבה ריקה (אחרי החניכות יהיה כיבוד מתאים מתודר אנרגטית וטעים).    
מרכז מרכבת אור הוא מרחב אנרגטי מאוד שאליו נכנסים ללא נעלים, מי שרוצה הביאו גרביים - יש להגיע בבגדים נוחים לשם הפעילות.
14.7.17 יום שישי שעה 13:00 - מיקום, מרכז מרכבת אור, כתובת מלאה תינתן בהרשמה.

 יש צורך בהרשמה במייל להבטחת מקומכם 

אהבה
אמת
חכמה
צופיה הראל

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading