סדנת טריפל אינפיניטי

 

 

סדנת טריפל אינפיניטי

עם צופיה הראל

סדנת פראנה + בלוטת האצטרובל + הפעלת פירמידות

כמה פעמים ניסיתם להתחבר\לתקשר באמת ולא כל-כך הלך..? כמה פעמים ניסיתם לעשות הפעלות אנרגטיות של ריפוי או יצירת מציאות וזה לא כל-כך צלח..? קראתם, הלכתם ללמוד, לשמוע, לחוות, ואתם רוצים יותר... יותר פתוח ליכולת להתחבר לתקשר, לרפא, לשנות מציאות ולהיות מוקסמים מתוצאות שיביאו לעוד ועוד פתיחות והתפתחות. 

 1. הסדנא מפתחת מיומנות של טריפל אינפיניטי (המשולש הנצחי) נועדה להקפיץ את היכולת האנושית תוך כדי חיבור לעולם הקוונטיות וההכרה הבין-ממדית במסת הגוף האנושי שלנו כאן. זיכרו, "מה שאתם מאמנים הוא זה שמתחזק".
 2. הסדנא מספקת כלי שימושי מאוד למטפלים, יועצים רוחניים, מנחים ואנשי רוח עם כל סוגי הפעלות הפירמידות לריפוי, מסעות רוחניים ושליחת אנרגיות ממוקדות וישירות לכל צורך ובכל מקום. בתום הסדנא תוכלו גם להעביר בעצמכם את לימוד הפעלת וחניכת הפירמידות לאחר רכישת מיומנות בהפעלת הפירמידות.
 3. בנושא אנרגיית הפראנה יינתן ידע רב על אנרגיית החיים הפוטונים והפרוטונים והשימושים הרבים שניתן לעשות בה וחיוני לדעת אותה על-מנת לחיות בכל מצב שבו נהיה פיזית, רגשית ואנרגטית. זהו מידע ואנרגיה המתקיים בתרבויות מפותחות כמו הפליאדות ואחוות האורות הבין-גלקטית. בעצם, זה סוד החיים באמת.
   

 

רקע כללי

בלוטת האצטרובל והפעלתה חיונית מאוד לגוף האנושי שלנו והתקשורת שלנו כבני-אנוש לראייה ושמיעה על-חושית והחיבור של נשמתנו לשאר רשתות האור הקיימות. ביהדות ובעוד תרבויות הנשמה שוכנת בבלוטת האצטרובל ושם גם העין-השלישית הרואה כל-היש.

בצדק מדובר רבות על הפראנה אנרגיית החיים המורכבת מפוטונים ופרוטונים, על הפעלת בלוטת האצטרובל ועל טכניקות להפעלת פירמידות. בסדנא יינתן ידע תאורטי כללי על אנרגיית הפראנה, בלוטת האצטרובל וכוחה של הפירמידה המרכבה הקוונטית והקשר הישיר המחויב ביניהם.


לאחר שנבין את התפקיד של כל אחד מהאלמנטים נקבל ונתרגל חניכה חדשה של הפעלת בלוטת האצטרובל, נתרגל אחד על השנייה כדי לרכוש מיומנות אישית והדרכתית.
תוכן הידע על הפירמידות ככלי בסיסי בקוונטיות בבין-מימדיות הוא רחב מאוד, אך נלמד ונתאמן על סוגים של פירמידות להפעלה אישית וטיפולית שניתנים ליישום פשוט ומהיר לכל מצב. קסם הפעלת הפירמידות הקוונטיות המרכבה הוא עצום במיוחד שניתן לעשות בו שימוש בכל מקום, לכל  אדם או דבר או מצב על מנת להועיל, לסדר מחדש מצבים שהסתבכו או לריפויים פיזיים\נפשיים\אנרגטיים ואפילו הצלחה במבחנים או ראיונות.


- אני זוכרת את הפעם שהלכתי להוציא ויזה לארה"ב ואמרו לי שאני בדיוק בקריטריונים לא לקבל את הוויזה. קמתי בבוקר, עליתי על קו 5 לשגרירות, זמזמתי שיר (של נורית גלרון ופגשתי אותה שם בשגרירות להוציא גם ויזה), לקחתי איתי את הניירת שחברה סידרה לי כדי שיאשרו לי, שמתי עלי פירמידה שתחזקתי את האנרגיה שלה כשעמדתי בתור, והגיע תורי....היא מביטה בי לשנייה עם חיוך קטן ובום עם החותמת. נבהלתי כי חשבתי שהחותמת היא "נדחה", ואני אומרת לה שיש לי ניירות להראות לה, והיא אומרת לי: אין צורך נסיעה טובה. הייתי כל-כך בהלם על המהירות ששאלתי אותה אם היא בטוחה...היא חייכה, שוב איחלה לי נסיעה טובה, ואני יצאתי בהודיה גדולה על-כך שעזרו לי עם "חוקים וקריטריונים" נוקשים שלא היה לי סיכוי לעבור ברגיל. שנים רבות אני מעבירה את הפעלת הפירמידה הקוונטית והסיפורים הם יותר ממדהימים. ואני יודעת שברגע שתפעילו בלוטת אצטרובל נקייה תקבלו עוד מימד הפעלה של הפירמידות.
הפתעות חדשות מחכות גם לאלו אשר עוסקים באלמנטים אלו.

 

פרטי הסדנא

 

 1. הסדנא מתקיימת במפגש של כ- 4 שעות. יום רביעי 22.11.17 שעה 18:30
 2. תהייה הפסקה בין שני החלקים של הסדנה.  "קרקוע", מזון קל ושתייה.
  בסדנא עצמה תקבלו חומר כתוב אך הביאו כלי-כתיבה. את המדיטציה והחניכות תקבלו אחרי הסדנא (הפעם נהיה יותר מסודרות).
 3. הסדנא מתקיימת ביפו רחוב יהודה מרגוזה 31 
   

הכנה לקראת הסדנא

 1. להימנע מפלואוריד במים, במשחת שניים, ממזון מעובד, משקאות מוגזים ומזונות מלאכותיים.
 2. כל יום לקחת 2 כפות חומץ תפוחים שאינו מעובד (לחלק את הכמות לפעמיים ואפשר לשים מזון כגון סלט).
 3. לצרוך אורגנו והרבה פטרוזיליה כל יום עד הסדנה
 4. לשתות רק מים סאן-בנדטו או מים תוצרת חוץ איכותיים שארוזים בחו"ל או מים מזוקקים (בכל המים שבישראל מחדירים תוספים ופלואוריד).

לעשות כל יום מדיטציית שירה במשך 10 דק' – להוציא תדרי צליל תוך כדי נשימה מודעת, פשוט פשוט וטבעי טבעי של גופכם.
 

 

                                                 

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading