מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה :
052-6747748052-6747748

סדנאות תודעה והתפתחות

הסדנאות שלי מתקיימות במרחבים שונים בהתאם לאפשורים ולצורך. יש מתכונת של סדנה בת שעות בודדות ויש סדנאות שנמשכות יום או יומיים. 
נושאי הסדנאות מתפתחים בהתאם לידע ולהכשרה שאני מקבלת מקבוצות הדרכה בד"כ מהפליאדות באופן ישיר ונקי. לאחר סיום ההכשרה שלי להעביר את הידע, אני מתרגמת ובונה לו תבנית ארצית לינארית מעשית. המידעים החדשים שאני מקבלת נועדו ברובם עבור הפצתם עבור אלו הזקוקים ומחכים להם לשם התפתחותם הרוחנית אנרגטית אנושית. בכל סדנה יורדים תדרים של אנרגיות המתקדדים בנו ומפעילים את התוכנה שאנו תוך כדי ניקוי "טפילים" והפעלת זיכרון ה-DNA שלנו ופתיחת תודעות נוספות שמעניקים לנו יכולות לקבל והתמודד עם מצבים שונים ושינויים שמתקיימים באופן רציף. הסדנאות גם תורמות לנו ידיעה, שלווה ותקווה להמשכיות מימושנו בחיים.
הסדנאות מכילות ידע רב בזמן הכלה קצר, כמו-כן אנרגיות רבות וצלולות מתכיילות בנו בזמן הסדנה ולכן כדאי מאוד לפנות כל פעילות יתר יום אחרי הסדנה כדי לתת לגוף למיינד שלנו לספוג ולהכיל את כל המידע והאנרגיות הקוונטיות בזמן מנוחה ורוגע. אנשים נפלאים מגיעים לסדנאות, וכך אנו מוצאים חברה חדשה שמדברת את שפת האור, האהבה וההרמוניה. חברויות חדשות נרקמות ושיתופי פעולה ותמיכה הדדית מורגשת ומרגשת כל פעם מחדש. אני יכולה לומר, שמפגשי הסדנאות הם רגעים של גן-עדן לנשמה וללב. כל אחד ואחת יוצאים עם ערך מוסף לחיים ושמחה גדולה שמעלה את האנדרנלין. אתם/ן מוזמנים להגיע וחוות את פעימות הסדנאות על כל התדרים והאהבה הצלולה במעגלים שלנו.

ברכות אור
צופיה
 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading