מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה :
052-6747748052-6747748

ניקויים והגנות + ניהול עצמי במקום בו אנו נמצאים

ניקויים והגנות  + ניהול עצמי במקום בו אנו נמצאים

 

את מה לנקות..? ממי לעשות שמירה..? קודם אנו צריכים לשאול את השאלות הנכונות והמדויקות על-מנת לתת מענה אפקטיבי ולדעת מה צריך לנקות בתוכנו ומהחיים שלנו, אם זה דפוסים או חוויות של זיכרונות או זיכרונות מידע שגוי שעיצב את אישיותנו. לרוב מה שאני צריכים לנקות אלו "לכלוכים" שספגנו לתוכנו והשארנו אותו שם שנים רבות ונתנו לו להתעפש בתוך הנפש שלנו. ישנן טראומות מסוגים שונים שגורמים זיהום לנפש. הזיהום הזה מתחיל את הפעילות שלו ביצירת מוטציה בנפש שלנו ממש מרגע שהוא נכנס בנו. ככול שאנו מטפלים מוקדם יותר בטראומה, בלכלוך, בזיהום שחודר אלינו. כך אנו מצליחים למנוע ממנו לנהל אותנו ולעצב את אישיותנו למוטציה שלו. שזה אומר: פחדים, חרדות, ספקות, חוסר-ביטחון, חוסר אמון, דיכאון, תקיעות, ראייה ותפיסת עולם חדשה עד ניתוק מהאני האמתי שהיה לפני הטראומה. יש את מי שהיה לפני ואחרי החוויה הטראומתית.

כל טראומה חייבת להתנקות בהתמרה מתודעתנו הנפשית על-מנת לפנות מקום עבור חוויות תודעה נפשיות חדשות להתפתחות אישית ורוחנית. זה הריפוי השלם בכללותו.
תהליך הניקוי הריפוי מתבצע לאחר תהליך ביצוע הרדמת הרגש האנושי בזמן התהליך. זאת על-מנת לתת לתודעה הגבוהה שלנו את המקום, לבצע את תהליך הריפוי ללא הסחות-דעת של הרגש האנושי שהביטוי שלו משפיע ביכולת הדרמתית שלו.
רופאי טיפול-נמרץ, רופאי טראומה וספורטאים יודעים לשלוט ולנווט את תודעת הרגש שלהם במיומנות שבאה לידי ביטוי בתוצאה. 

 

כל טראומה כולל אונס, טראומת מלחמה (פוסט-טראומה), תאונות שונות ועוד, זקוקות לאותו תהליך קבוע של ניקוי וריפוי כיוון שההשפעה עובדת כנוסחה קבועה על הנפש, הגוף והחיים.

הגנות אנרגטיות

קיימות המון "שיטות" של הגנות אנרגטיות. כל תרבות, דת, תקופה ואמונה יש לה את הטכניקות שפותחה במסגרת הצרכים והאמונות שפעלה על-פיהם. לדוגמא: מנחה וטקסים לאלים שישמרו על לוחמים או על חולים או על תבואה. שום נגד עין-הרע לכלות וילדים זוהי אמונה של מאות שנים שעד היום עושים אותה. שחקים מוצאים אמונה אישית וקבוצתית להצלחה וניצחון במשחק, כמו, שירה מסוימת או חפץ שהם נושאים או תנועות שהם מבצעים לפני משחק. יש עוד אין-ספור דוגמאות שאנשים נתלים בתודעת אמונות של שמירה והגנה. ככול שאדם במצב חולשה וירידה אנרגטית, כך הוא נוטה להאמין ולאמץ יותר אמונות מבחוץ מתוך תקווה ואמונה לקבלת תמיכה וכוח.

 

עכשיו אתם מבינים שאתם אלו שנותנים כוונה ומשמעות של הגנה\שמירה, כמו הרבה פעמים כאשר אתם עושים זאת עבור יקרים לכם או כאלו המבקשים מכם, אם זה פיזית ואם אנרגטית. אתם כוח אנרגטי של הגנה ושמירה גם עבור עצמכם! נעבור על כל מה שאנו יודעים על "שמירות\הגנות" מתרבויות שונות ובפרט ביהדות ובתרבויות הקרובות לנו ולתודעתנו מכורח השפעתם עלינו. נעבור על גאומטריה מקודשת שיש לה ערך רב בהפעלת קודים של בריאה ויצירה גם של שמירות\הגנות שהן רב-מימדיות. את הכלים התודעתיים למימוש בתודעה הארצית בפשטות ובהירות נלמד ונתרגל עד שתרגישו בטוחים ויודעים את היותכם שולטים ברזי תודעת הגנה ושמירה.
 

זכרו – כשיש פליטה אין ספיגה! זה רמז לחלק מתהליך למידה זו.

לאחר ניסיון רב, שיעורים וחניכות. היום אני מרגישה הנני, בטוחה ומוגנת בכל מצב, בכל מקום ועם כל אדם  בכל "מעמד" ומכל תרבות. זוהי תחושה של חופש פעולה ומימוש עצמי מלא שאינו מתפשר נוכח סיבות חיצוניות קיימות.
~~~

הסדנה מתקיימת ביום חמישי בתאריך 10.1.2019 בשעה 18:30 ביפו
מועד נוסף ביום ראשון 13.1.2019 בשעה 18:30

להרשמה ופרטים לפנות בטל' 0526-747748
עלות: 180 ש"ח בלבד באופן חד פעמי. (העלות המקורית 360 ש"ח).

אהבה
אמת
חכמה
צופיה







 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading