מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה :
052-6747748052-6747748

מפגש תדר-13 משפחת אחוות האורות

מפגש תדר-13 משפחת אחוות האורות
 

 

משפחת אחוות האורות תדר-13 נפגשת שוב לערב שכולו אהבה אחווה הכרויות וחיבורים חדשים של התוודעות ושיתופי חוויות ופעולה. זוהי הזדמנות מושלמת לחוות להרגיש להתוודע לתדרים גבוהים עמוקים וגבוהים בהתכיילות מושלמת לשאר הגופים והחיים הפיזיים. אנו נקבל מסרים קולקטיבים על התהליכים האנרגטיים והארציים העכשוויים ובנוסף ישנה אפשרות למסרים מתוקשרים אישיים.

בתוכנית גם ניסוי חברתי עם מרחב לב פתוח, חגיגה עם מוזיקה שתייה וכיבוד של הכרויות, שיתופי פעולה והצגת מרכולתכם להתוודעות, בארטרים או מכירה. להצגת מכירה או חלוקת פליירים אנא פנו אלי ישירות בהקדם.

נקבל חניכה הורדה של היזכרות המאסטריות וקבלת כלים חדשים המותאמת להתפתחותנו בזמן הזה ותשמש אותנו לחיינו הפרטיים ולדינמיקות חברתיתיות וטיפוליות. המאסטרים תפקידם לתת שירות לאנושות ולכך נקבל הכשרה נוספת. 
יש להגיע נקיים מכל תודעת אני נמוך (אגו) ולהרטיט במשך היום את תודעת תדר ה"אנחנו" של רשת המאסטרים המוארת שכולנו שייכים לה בשוויון, חיבור והרמוניה מושלמת.


אז מה יהיה לנו בערב מפגש תדר-13....אורות אורות אורות של אהבה, חכמה, שמחה, מידעים ישירים, תדרים של צלילים, משפחת אחוות אורות שמתאחדת, חיבוק של חדשים למשפחה, אורות אורות אורות של תדרים ואנרגיות חדשות מממד 13 ישירות ממשכן הבורא העליון האחד 

קדוש קדוש קדוש אדוני צבאות


נפגשים ב- 13.1.18 בשעה 19:00 
מיקום איזור ת"א, מיקום מדויק יפורסם בהמשך
עלות: 100 ש"ח בלבד 

 

 

 

 

 

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading