ייעוץ רוחני

ייעוץ רוחני בכל נושא הכוללים ריפוי תמיכה והתפתחות

לאחר כ-30 שנות ניסיון נוכחתי לדעת שכמעט כל אדם זקוק לייעוץ רוחני, ילדים, ילדות, נערים, הורים, מורים, עצמאים, שכירים וגם מטפלים ומטפלות. 
הייעוץ אצלי מובנה בשיטה שאני פיתחתי מהידע והניסיון שרכשתי עם השנים. במפגשים אנו ביחד מגיעים לשורש האתגר (הבעיה), מטפלים בה, מרפאים אותה ועוברים תהליך של הצפת מודעות חדשה לגבי עצמנו. משם הדרך להצלחה קלה יותר תוך כדי הכרה וקבלה של האתגר (הבעיה) השורשית. כיוון שסוג השיטה שלי היא תבנית חוקי היקום והתבנית האנושית, הטיפול מתלבש ומתאים לכל נושא ובכל זמן אם אתם מוכנים לריפוי ושינוי מיוחל. השיטה הטיפולית שלי משלבת את עולם הרוח כולל תקשורים ומדיטציות, עולם הרגש והנפש המודע והלא מודע, שפת הגוף הפיזי על כל הסימנים והמסרים שלו, ועולם הגוף האנרגטי שלנו שמשפיע ומושפע מהפנימי והחיצוני לנו. תוך כדי מיומנות שרכשתי באבחון ארבעת האלמנטים שאנו והבנת השפה הקיימת ביניהם, אני רואה את התמונה המלאה על כל הפונטציאל הקיים באדם לריפוי, איזון, התפתחות והצלחת ייעודו בחיים אלו. כדי להגיע למצב אידיאלי שבו אתם יוצרים את חייכם באופן עצמאי ובאחריות אישית מלאה על חייכם, עוברים מס' מפגשים/טיפולים באופן הגיוני. אך כבר מהטיפול/מפגש הראשון מרגישים ורואים את האור והמוטיבציה וחיוניות החיים עולה משמעותית. 
חלק נכבד מהצלחה שלי בטפולים זה ההכנה האישית שלי כמטפלת כל טיפול מחדש. לפני כל מפגש/טיפול אני מתכוננת אנרגטית, ניקוי מחשבות, רגשית ופיזית, ניקוי כל הגופים שלי לכדי צינור נקי וצלול על-מנת לדייק ולתת מענה מקסימלי בטיפול/מפגש. אם אני אחוש שיש לי לתת בטיפול רק 95% אני אודיע ביושרה פנימית ואעביר את הטיפול לזמן שיש לי לתת 100% מעצמי. אני מתמידה מאוד להרגיש את היכולות שיש לתת בכל זמן-נתון גם מתוך יושרה פנימית וגם כיוון שאני רוצה להמשיך להנות הטיפולים שאני מעבירה והתוצאות.

אם את, אתה זקוקים לחיזוק, להאיר את הדרך, לרפא ולאזן את החיים, לפתוח את האפשורים, לקבל ביטחון אישי ולהתחיל לחיות באמת - אתם מוזמנים להתקשר ולקבוע סאשן פגישה של שעה וחצי מרוכזת רק בכם ועבורכם  

המרחק להצלחה קצר
צופיה

 


 

 

 

 

 

 

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading