טיפול במגע והילינג אנרגטי

טיפולי גוף בטכניקות נרחבות מותאמות אישית
 

כ-30 שנים אני מטפלת בריפוי ואיזון הגוף במגע. למדתי שנים רבות כדי לדעת יותר ויותר לתת מענה מדויק ויעיל. במשך השנים בתחילת דרכי למדתי אנטומיה, פיזיולוגיה, טכניקות עיסוי, רפואה סינית (דיקור, כוסות רוח, טווינא, מוקסה תזונה, צמחים), שיאצו, רפלקסולוגיה, ארומתרפיה, ספורתרפיה, הילינג אנרגטי ועוד רבות. אני מטפלת בכל סוגי המצבים בכל הגילאים וגם בספורטאים (אני האישה הראשונה בארץ שעבדה בקבוצת כדורגל בליגת-העל ועשיתי זאת בהצלחה רבה). אני דוגלת באמרות "כל מה שאפשר לקלקל אפשר לתקן". ו- "אף אחד לא צריך לסבול כאב". "כל אדם צריך לעסוק במה שהוא הכי טוב בו", לכן זה מה שאני עושה באופן רציף כל חיי בהשקעה מרובה של למידה והפצת תודעת הגוף הפיזי.

כמעט כל אתגר (בעיה) פיזית אפשר לפתור ולפעמים ממש בקלות. במקרים שנדרש בדיקות, או שליחה לרופא אני עושה זאת עם הפנייה מכוונת גם על-מנת להסיר ספק. אני מטפלת בכאבים מכל הסוגים, ממיגרנות, גב, סיאטיקה, כתף קפואה, בטן, פריון+הריון+לידה, שרירים, מפרקים, ספורטאים, תזונה, עור, נשימה ועוד מצבים רבים. לכל אחד מותאם טיפול שמתאים לריפוי מקסימלי עבורו וכמעט תמיד אני משלבת את השיטות כדי להגיע לריפוי מקסימלי. יש רבים שמגיעים אלי כי מרגישים חולשה, חוסר אנרגיה בגוף, שצריכים ריענון רציני לזרימה מחודשת. אלו מהטיפולים שיוצאים מהם כמו שהם אומרים: "נולדתי מחדש..". כל אחד ואחת צריכים לפחות פעם בחודש טיפול פיזי כזה שמחדש את האנרגיות בגוף ומעניק לו קלילות וחיוניות. לכל אחד מגיע!

משך זמן הטיפול יכול להיות חצי שעה לטיפול נקודתי כמו טניס-אלבו או סיאטיקה וכדו'. רוב הטיפולים והעיסויים הם שעה וקצת ורצוי לא לעבוד ישר אחרי הטיפול כדי לתת לגוף זמן ריפוי עצמאי.
 

ניתן לפנות אלי במייל לכל שאלה
בריאות שלמה ומהנה
צופיה

 

 

 

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading