טיפולים בכוסות רוח

                                                   כוסות רוח - הקסם שבריפוי
 

טיפולים בכוסות רוח ידועים אלפי שנים, הממצא הכי עתיק בכוסות רוח התגלה בתרבות סין, כאשר הם היו עושים כוסות רוח מענף במבוק מהחוליות הסגורות שבענף. לאחר מכן עשו כוסות וקערות רוח מחמר עד שהגיעו טכנולוגיה של זכוכית והיום גם כוסות פלסטיק וסיליקון שבהם כמובן אין צורך בשימוש אש.

בטכניקת כוסות רוח משתמשים במצבים שרוצים להזרים דם לאיזור שהדם לא זורם בו, או במצב של "דם תקוע" בנקודה מסויימת שלרוב זה שכמות בפרט שכמה שמאל.  
במצב של התקררות, דלקת ריאות, שרירים תפוסים, כאבי גב וחוליות ודלקות כוסות רוח זה מענה טיפולי יעיל לשיפור הרגשה וריפוי. במצבים אלו עושים ריבוי כוסוח רוח באיזור המתבקש על-מנת להזרים דם באופן יעיל. הדם שזורם מחדש באיזור מנקה את הדלקתיות ומזרים חמצן לאיזור, כך נוצר ריפוי אמיתי ומתמשך באיזור.
שימוש נוסף בכוסות רוח ברפואה הסינית זה שילוב עם דיקור. בנקודה אסטרטגית שנבחרה לדיקור, מחדירים את המחט ולאחר מכן שמים כוח רוח מעליה כך שהמחט נמצאת בתוך כוס הרוח. כששואבים את האוויר מהכוס גם המחט מקבלת ראקציה מהשאיבה ומושכת את הדלקת או הכאב מהעצב או המפרק או הנקודה. הרבה פעמים משתמשים בטכניקה זו באיזור החוליות והמפרקים.
הקזת דם עם שאיבת כוס רוח, זוהי טכניקה מדהימה שעובדת כמו קסם במצבים של "דם תקוע". לרוב אנשים סובלים ממנה בשכמות ובשכמה שמאל בפרט. למרות שזה נשמע קצת מפחיד, ההקזה נעשת ע"י מחט קטנה כמו זאת שדוקרים באצבע לבדיקת דם. לאחר שעושים כמה דקירות קטנות מניחים כוס רוח ושואבים את האוויר. שאיבת האוויר יוצרת כמובן ואקום ושואבת את הדם התקוע החוצה. לרוב יוצא דם כהה, סמיך בצבע לא אחיד כיוון שדם תקוע מתקשה כמו ג'לי ומתכהה. בדרך-כלל ישר אחרי טיפול כזה ישנה הקלה מיידית של 60%-90% .
ישנם מצבים נוספים שבהם עשו ועושים שימוש בכוסות רוח. כמו: אחרי לידה היו שמים קערת רוח או כוס רוח גדולה בבטן, ומושכים מרימים מבטן תחתונה לעליונה כדי להרים חזרה את הרחם ושלפוחית-שתן. ישנו גם שימוש בכוסות רוח לשימושים קוסמטים כמו פנים או צלוליטיס. 
אני מאוד אוהבת לעבוד עם כוסות רוח בטיפולים, כי השימוש בהם מעלה את אחוזי הצלחת הטיפול.
צריך ללמוד ולדעת לעשות כוסות רוח, לדעת באילו מקרים זה יעיל ובאילו מקרים זה מסוכן, לדעת שאחרי כוסות רוח נשאר סימנים לכמה ימים ואסור בהחלט להשתזף עם סימנים. לדעת איך לטפל בכל אדם באופן אישי על-פי הרגישות והמצב שלו\ה. אני מאוד מרוצה מאחוזי ההצלחה בטיפולי כוסות רוח שנותנים ערך מוסף גדול לטיפול הכללי. הרבה פעמים מה ממש קסם של העלמת כאבים וריפוי.

תשארו ותהיו בריאים
צופיה

 

 

 

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading