מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה :
052-6747748052-6747748

טיפולי גוף ונפש

                                            מבוא לטיפולי גוף נפש - איזה טיפול מתאים לך

משחר ההיסטוריה ריפוי טיפולי גוף היו שזורים עם הנפש. כל תרבות בהתפתחות האנושות פיתחה את הפילוסופיה והשיטות שלה. שיטות ריפוי והטיפול נדדו ממקום למקום והעשירו את עולם הריפוי של הגוף והנפש.

למדתי שיטות רבות של טיפולים וריפוי מהמון תקופות ותרבויות, ומצאתי שיש איזה קו דמיון זהה ועוקב מתקופות שונות. הבנתי שכנראה ישנו מקור מידע אחד שהופץ והשתנה עם הזמן, התרבויות והאפשורים הגיאוגרפים.

הסיבה הראשונית שרציתי ונמשכתי ללמוד כמה שיותר שיטות ופילוסופיות ריפוי, הייתה המשיכה שלי בחיפוש אחר הטכניקה הכי טובה לריפוי אנשים וגאולה מסבלם. לימים הבנתי שני דברים בעניין. אחד, שאני לא אגאל את כל האנשים מסבלם בגלגול הזה. ושתיים, שכל שיטות הריפוי טובות ונכונות באותה מידה, כל אחד הוא אינדיבידואל שמתאים לו פילוסופיה ושיטת ריפוי מסוימת. לאחד יכול להיות מתאים ובעל השפעה טובה דיקור ולשני תתאים שיטה אחרת. לא לכולם מתאימה אותה שיטה או פילוסופית ריפוי, ולא לכולם תתאים שיטה מסוימת כמו דיקור או רפלקסולוגיה או אפילו רפואה קונבנציונלית, ובמידת הצורך אני שולחת לבדיקות ולרופא קונבנציונאלי. לאחר שהבנתי זאת לפני שנים רבות, חקרתי, ניסיתי ונהייתי מיומנת בהתאמת טיפול לכל עניין ולכל אדם אינדיבידואלית. אבחון שורש  הבעיה הוא טכני בנוסף לאבחון אנרגטי, אבחון סוג הטיפול שיתאים אינדיבידואלית במדויק זה יותר מורכב ונעשה תוך כדי תשאול והבנה את נפש האדם. לאחת יכול להתאים טווינה או רקמות עמוק לפתיחה והזרמה, ולשנייה ארומתרפיה אנרגטית שעובדת על הרגעת מערכת עצבים, ולאחרת דיקור עם רפלקסולוגיה. האפשרויות הן רבות ומשתנות מטיפול לטיפול כך שההתנסויות וההתחדשות בחוויה הטיפולית היא מרתקת.

זהו סוד ההצלחה שלי! הקשבה לגוף, לנפש ולאדם מולי על כל הרבדים הקיימים בו או בה.

שמחתי שלא למדתי לחינם, והמשכתי לחקור איך אני מתאימה ומשלבת את האנרגיות הקיומיות שלי עם הידע הרחב שרכשתי לכדי הענקת הידע והאנרגיות שנותנים את השקט והמזור לגוף ולנפש. ידע ותובנות רבות קיבלתי ואני משתפת אותן בשמחה. במטרה שאעשה כל מה שאני יודעת ויכולה על-מנת שיזכרו אותי לטובה כבן-אדם ואשת מקצוע המממשת את יעודה כמרפאה בהצלחה. 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading