טיול רוחני עם צופיה וזאב במדבר יהודה - דרך האבות

טיול רוחני עם צופיה הראל וזאב בן-אריה

 

צופיה וזאב אורגים ביחד מידעים ארציים היסטוריים ותאולוגיים עם מידעים אסטראלים קוונטים לחוויה שלמה של למידה ויצירת אלכימיה רוחנית תוך כדי טיולים פיזיים מרהיבים שמחברים רוח וחומר באיזון והנאה מרובה.

לאחר שני תהליכים והפעלות שביצענו בירושלים על אבן השתייה ומדבר יהודה, אנו ממשיכים לבצע את שליחות הבריאה, לקלוט אורות ולהפיץ אותם. בכל מקום שאנו מגיעים מתבצעת הפעלה אנרגטית של ריפוי והכלת אורות ואנרגיות של התדר החדש, תדר אורות אחווה אחדות אהבה והרמוניה. 

נתחיל את הטיול וההפעלה הרוחנית/ אנרגטית בנבי מוסא, מקום אשר מזוהה ע"י האיסלם כמקום קבורתו של משה רבנו. כאן אנו מאחדים את הנביאים, הכוהנים, עובדי האל למקור האחד שהוא אהבת אור הבריאה אהבת האל. נכייל את המידע והאנרגיות, וניזכר כמה שינויים אנו חווים אחרי הפעלות עצמתיות אלו, כמה אנו משפיעים וכמה אנו מתעלים מכל מפגש והפעלה.   

נמשיך לקומראן שם קיימות כוח מגנטי חזק והתמגנטות  של פוטוני אור רבים במקום. לאחר שזאב יספר לנו על המקום ועל האיסיים הקרואים "חבורת יחד" "בני צדק" "כת היחד", נעורר את הזיכרון העתיק שלנו לחכמה, לדרך המוסריות והצדק, לקדושה שבפועלם ולעבודת האל. נקבל חניכה להיטהרות ופתיחת ראייה קוונטית, פתיחתה ע"י תדרי צליל, נפתח לגופים שלנו את השערים ונמגנט אורות שיוליכו אתנו בדרך החיים כאן כשליחי אור עם הכוהנים והנביאים כותבי המגילות והקשר של האיסיים למשה רבנו ודרכו. 

נמשיך מצוידים במידע ואנרגיות אלקטרומגנטיות למנזר יריחו גרסימוס, מקום של מערות מתבודדים בוואדיות חוואר הלשון. מקום אבות המדבר האגדיים וההשתלטות על האריה שבתוכנו, ההופך מאויב לידיד. נלך במסלול לא מוכר אל מקומות מיוחדים שאיש לא מגיע אליהם

התכנית נתונה לשינויים

 

יום שישי 2017 .28.4 שעות 9.00-17.00

מפגש: בשעה 9.00 ביודה ביסטרו חלבי ההגנה 21 גבעת המבתר ירושלים, ליד צומת הגבעה הצרפתית. נתארגן ביחד על נסיעה משותפת במכוניות פרטים: סיום משוער : 17.00
פרטים נוספים צופיה הראל 0526747748
מחיר – 110 שח לאדם, כולל מעמ, לא כולל כניסה לאתרים
הרשמה ותשלום (מספר המקומות מוגבל) אצל צופיה
sofya13@gmail.com

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading