מלאו פרטים ונחזור בהקדם
loading
לכל שאלה :
052-6747748052-6747748

טיולים רוחניים אנרגטיים

טיולים רוחיניים אנרגטיים מתקיימים במשך כל השנה. תמיד אני מקבלת קריאה מההדרכות להגיע למקום מסויים מאוד עם פרטים מדויקים למקום ולפעילות האנרגטים שאנו מקיימים שם. לעיתים זו פעילות להגנה ושמירה על איזור, כמו עוטף עזה או הצפון או ירושלים. ולפעמים הטיול האנרגטי קשור לפעילות אנרגטית באיזור שנפתח להתמרה, כיול וחיבור רב-מימדי לאנרגיות האלקטרו מגנטיות שיש במקום. הרבה פעמים אנו מתחברים להיסטוריה האנרגטית של המקום ומבצעים פעילות של ניקוי, שלום וסליחה. מעבר לכך שאנו מטיילים במקומות מרהיבים ביופיים, לרוב מתקיימים צלילים מרפאים בכלים מוזיקלים מתאימים כמו קערות קריסטל, שופר וכלים נוספים. יש ערך מוסך עוצמתי לביצוע תהליכים רוחניים אנרגטיית בטבע עם חיבור לאמא אדמה לאנטה (הפליאדות קוראים לפלנטה שלנו "לאנטה". 
אני משתפת פעולה עם חברים שונים בתאום עם ההדרכה הגבוהה והכוונתה. לרוב אני משתפת פעולה עם זאב בן-אריה שהוא יודע לתרגם לי את האינפורמציה שאני מקבלת מההדרכות, להיסטוריה, לידע מהדתות ולמיקום הגאוגרפי הנקודתי בשמו המדויק. השילוב בינינו הוא ממש מיסטי ושנינו מופתעים כל פעם מחדש בהצלבות מידעים והדיוק שלהם. 
למרות שאנו עושים פעילות רוחנית עוצמתית מוחשית מורגשת ופותחת ערוצים ותדרים, ישנה תחושה של קלילות ושיחרור בטיולים ובעיקר הכרויות נפלאות וחברויות חדשות.

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading