אנרגיית הזהב

אנרגיית הזהב - תדר הזהב - צופיה הראל


את התפיחה הגדולה לאנרגיית תדר-הזהב קיבלתי ב-2012 כשחזרתי מהר שאסטה. הופתעתי מהידע, החניכות, האנרגיה והעוצמות שירדו אלי ישירות. נתבקשתי כחלק מקדושת התהליך להתנזר מינית וכך החלטתי לעשות. מכאן החניכות, האנרגיות, הידע גברו והתעצמו. הבנתי את תדר-הזהב את אנרגיית הזהב ובלי לשים לב לאט לאט התחלתי לחיות את אנרגיית הזהב במינונים קטנים יחסית אך גדולים לבן-אנוש, עד שהרגשתי זרה לעצמי, הזרות הזאת הייתה נעימה, שלווה וחופשיה. חופשייה מכל החוקים והתפיסות של המיינד, הרגש, החברה ומהכל. כל שלב למדתי ונחכתי להעביר מידע ואנרגיה של תדר-הזהב. תקשורים רבים ירדו אלי, כל תקשור הוא אחר ושונה אך דומה וממשיך את קודמו. ביקשו ממני לא לשכתב או לפרסם את המידע שיורד אלי, וכן עשיתי בהתמסרות טוטאלית. רק את מה שאישרו לי לפרסם או לשכתב ביצעתי. 
מאפייני תדר-הזהב הם מאוד ברורים ואינם ניתנים לשינוי או עיצוב מחדש. את המאפיינים אני אתן כאן במילים שלכל מילה יש ערך עליון בלחיות אותה את ההוויה שלה. 
זהו הרצף הראשון של מאפייני תדר-הזהב אנרגית הזהב עבור בני-אנוש: אור, אמת - יושרה - התמסרות - קבלה - חמלה - ענווה - טיהור - קבלה - שירות - משמעות - כוונה - הפצה. אלו 13 המאפיינים הראשונים שיש על האדם להפעיל להפעים אצלו באופן שוטף בחייו כחיים חדשים על-מנת להתחבק עם אנרגיית תדר-הזהב. זהו תדר הכי עוצמתי, סמיך, דחוס שיש, הוא מחזק את שאר התדרים או יותר נכון מחייה אותם, מעניק להם את האנרגיה.  

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading