אחוות האור - המועצה הראשית הגבוהה

מסר מהמועצה הראשית גבוהה של אחוות האור האחד 4.6.2017

 

בני אנוש שותפנו על לאנטה (פלטה ארץ), אנו מבינים שיש צורך לתת הבהרות, הבנות על תודעת "אחוות האור" או מה שאתם קוראים לה "האחווה הלבנה". נפרט בהרחבה עם מידע חדש ובהיר עבורכם שנעביר לכם בקרוב דרך lonna או בשמה הארצי sopfia לה אנו מחכים שתפנה זמן ארצי עבור משימה זו.

ראשית נבהיר שכל תודעה מתפקדת ומתקיימת באותה דרך ואנרגיה בכל מימד. לכן תודעת "אחוות האור" אשר מתקיימת במימד הזמן היקומי שאנו נמצאים בו פיזית ואחרים (נרחיב בהמשך), באה לביטוי דרך איחוד תרבויות אשר בחרו להתמסר בשליחותם להתרחבות אורות הבריאה של האחד ולהיות חלק מהתפתחות והתרחבות תודעה לשם התעלות תודעת זרע הנשמה הבראשיתית שהם בשורש תשוקתם העיקרים לשרת את האור. וכל זאת מתובנת וקבלת תודעת העל של האחד ועוצמת מידע רשתי שיתופי של כל היש שהכניסה אליו והשימוש בו ידוע שמתקיים באחדות אחוות האור אשר נועדו לשרת את כלל נשמות אור הבריאה האלוהים שכל אחת מכן כלולה בה. שכן, תודעת אור נשמת אור אחת משרתת את תודעת אחוות האור, אור הבריאה - וכל תודעות האור כל תודעת אחוות האור משרתת נשמת אור בריאה אחת. 
קיימות מועצות אחוות אור אין סופיות כיוון שהרחבת האור מייצרת תמידית עוד ועוד מועצות והרחבות בגלים, תדרים קבועים בכל המימדים של כל היקומים על כל סרגל, גלגל תודעת הזמן. מועצת "אחוות האור-הלבנה" הראשית, הראשונה, הגדולה מורכבת מנציגים של תרבויות שונות שהגיעו לרמת שירות אורות בריאה הכי גבוהות בתרבותם ומתאימות לעוצמת התדר האנרגטי של המועצה הראשית. לכל השגרירים במועצה הראשית יש את אותו "מעמד", מידע, יכולות ביצוע, כוונה וחיבור אישי לשאר שגרירי המועצה. המועצה דנה אך ורק בשירות הרחבת אורות הבורא, הרחבת אור היקום, פתרונות לאתגרים המנסים למנוע את התרחבת תודעת האחוות האור-האחד והתפתחות זרע נשמות אור האחד בכל גוף תודעתי. 
החלטות מתקבלות דעה תודעה אחת (פה אחד) וההחלטה עוברת ליישום בתרבויות בכל היקומים ע"י השגרירים למשרתי אחוות האור/האחד דרך כל המועצות שבדרך שירות ההתפתחות בשרשרת אין סופית. כל משרת "אחוות האור האחד" בחר בידיעה זרע נשמתית בהתמסרות לנתינה אבסולוטית ושיתוף פעולה תדרי עבור הרחבת כל היש שהוא כלול בו אך אין בו/לו העדפה "ראשונה". זה אומר, שנשמה מוכנה "למסור" את עצמה עבור תודעת אור הבריאה האחד, ומתוך התמסרות זו היא רק גדלה. נשמה עוברת הרבה ניסיונות/מבחנים כדי לראות התמסרות מלאה וקבלה לשירות אחוות האור/האחד. ניסיונות אלו נראים לכם בני-אנוש "לא אנושיים..." נכון מאוד, הם ממש לא "אנושיים"  לכן כדאי  לכם להתבונן בהם בדרך יותר רחבה וגבוהה, ויותר מזה...לשאול "למה?.." מהמיינד של ההכרה הגבוהה שאתם ובכך להגדיל הסיכוי שלכם לעבור בהצלחה את הערכת התאמתכם לאחוות האור האחד. עבור כולכם באשר אתם בהתפתחותכם אנו קיימים ופועלים להזכירכם את אור זרע נשמתכם. אך הבחירה החופשית היא אך ורק שלכם, גם אם תבחרו בנפילה לאפלה בדמויות של "כעס, איבה, נקמה, קנאה, שליטה, שררה, יוהרה, גניבה, פגיעה וכדו'.." אנו כאן תמיד עבורכם באהבה וחלץ אתכם מ"טעות" למידה של בחירה. 
יש משרתי אור-האחד בגוף אנוש אשר בחרו בהתמסרות מלאה במשימה להיות שם על לאנטה (פלנטה ארץ) עבורכם, עבור אחוות אור האחד עבור הרחבת הפצת אור הבריאה. תוכלו בקלות לזהות אותם אם תתבוננו בהם מההכרה הגבוהה שאתם לדרך ההכרה האנושית, הם זהים בפועלם ומהותם למה שתיארנו לכם כאן במידע הקצר אשר נתנו עבורכם. 
התעוררו להיזכרות היותכם ראשית נשמה אור הבריאה של האחד, וגלו את מהות חייכם על לאנטה, ממשו את הווייתכם לסיפוק מלא של הנשמה.
כל מקבץ מילים כאן הם כותרת למידע רב שיורחב לכם בקרוב, תדרו את המילים הכתובות הללו לגופכם ותקלו את בחירתכם.

המועצה הראשית הגבוהה של אחוות אור האחד
מאת: צופיה הראל

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading