שיעור על מרכזי האנרגיה שלנו

                                                     שיעור על מרכזי האנרגיה שלנו

                                                          גולאון גולד מאסטר אנרגיית הזהב

אחים ואחיות, כך השותפה הארצית שלי אוהבת לקרוא לכם וזה ראוי אז אאמץ את הכינוי הארצי שמדויק בחלופה של עולם תודעת הנשמות.

יש נושא נוסף שרובם מתבלבלים בו, זאת כיוון שאתם התרגלתם לא לשאול שאלות את תודעת המוח הגבוה שלכם. ושוב אני אומר, שאלו שאלות לגבי כל מידע שאתם נחשפים אליו. חפשו את האמת שבדברים את ההיגיון גם הרוחני. בעולם הרוח יש תמיד היגיון, ההיגיון הוא לא ארצי כי בארצי להיגיון שלכם יש "אופנה", ההיגיון הארצי משתנה עם הרוב שמחליט איזו חברה הוא מפתח.
את ההיגיון הגבוה הרוחני אפשר למצוא דרך היושרה הגבוהה, דרך הכנות הגבוהה, דרך המחשבה את הרמוניה, דרך הקבלה של השוויוניות, דרך ההבנה את ערכה של האחדות ודרך רמת הדמיון שלכם. לאלו שלא הצליחו להבין אתן הלמידה על מרכזי האנרגיות שלכם כך שתבינו ותפנימו גם את הנזכר-מעלה.

רובכם יודעים שיש 7 מרכזי אנרגיות (בשפתכם צ'קרות) ואולי עוד כמה נוספות. אתם חושבים שמרכזי האנרגיה הללו נמצאים בקדמת הגוף או ומאחוריו. אתחיל בזאת ואומר לכם שכל מרכז אנרגטי בגופכם הוא כדור אור/פוטונים שבתוך מרכזו יש זרע מידע ואפשר לקרוא לו מנוע אנרגטי. מרכז האנרגיה  לדוגמה צ'קרה 3 מקלעת השמש פועלת ודולקת בכל הרדיוס של האזור שלה. גודל הרדיוס משתנה מאדם לאדם לפי האנרגיה שהוא נמצא בה בזמן נתון. כמנורה שמאירה לכל הכיוונים. לכן היא לא רק מקדימה ומאחור, אלא גם מלמעלה למטה ובצדדים ולכן יש לטפל ולהפעיל כל מרכז אנרגיה מכל הצדדים והכיוונים על-מנת שלא יהיו סטיות והפרעות רטט לצ'קרה שמשפיעה גם על שאר מרכזי האנרגיה/צ'קרות והן עליה.
יש לכם מרכזי אנרגיה רבים שבזכותם אתם מצליחים להיות קיימים בגוף הפיזי. וגם אם הגוף הפיזי נמצא בחסר של איבר כמו, יד או איבר רבייה. עדיין מרכז האנרגיה פעיל, כיוון שהוא מתחזק את שאר הצ'קרות ושאר הצ'קרות מתחזקות אותו. זוהי הרמוניה ואחדות אנרגטית שבאה לידי ביטוי בגופכם.

מרכזי האנרגיה הרבים שלכם יוצרים ומופעלים מצורות גיאומטריות רב- מימדיות שונות. הצ'קרות והצורות שיותר נכון לקרוא להם אנרגיה גיאומטרית הם אחד. האחד יוצר את השני ומושפעים אחד מהשני. שוב הרמוניה, אחדות ושוויוניות.  נסו לדמיין זאת. האנרגיה הגיאומטרית שאתם מכירים כמרכבה והיא אחת המרכזיות הפועלת במרכזי האנרגיות שלכם. וצורתה שתי פירמידות. התחתונה מסתובבת נגד כיוון השעון והעליונה עם כיוון השעון, יוצר הטענה של השדה המגנטי שלכם. למהירות הסיבובים יש חשיבות אך נשאיר זאת לשיעור נוסף שיגיע בזמנו. אתם יודעים כמה מרכזי אנרגיה המרכבה שלכם צריכה כדי לפעול...? נסו לדמיין. אתם יודעים מכמה עוד צורות/אנרגיות גיאומטריות אתם עשויים..? אתם מכירים רק את הצורות מרובע, משולש, עיגול, קו, ספיראלה, צורה גלית ומחודדת. אך יש את אלו שאתם בכלל לא מודעים אליהם. תגלו אותם בעתיד ההתפתחות האנושית כמו שגיליתם את הצבעים. בתקופות קדומות הייתם עיוורי צבעים, עדיין נשאר DNA עתיק זה באנושות, אך הוא יעלם ממש בתקופה זו כי הם האחרונים ברצף התפתחות זו. לכל אנרגיה גיאומטרית שמקיימת אתכם יש מרכזי אנרגיה שמפעילים ומופעלים ממנה וכך מתפעלים את הגופים והמידעים שלכם.
בגופכם הפיזי ומחוצה לו יש צ'קרות/מרכזי אנרגיה רבים. אין חשיבות גדולה של מרכזי אנרגיה על פי גודלן או מיקומן, כל הצ'קרות זקוקות אחת לשנייה כדי לפעול ולכל אחת יש את תפקידה במקומה. אמרנו הרמוניה, אמרנו אחדות, שוויוניות, אמרנו תדמינו....(צחוק).

כל מרכזי האנרגיה שלכם פועלים ומאירים כמו מנורה בגופכם. ולכם יש את היכולת להעצים את אורות הצ'קרות שלכם על- מנת להאיר אחרים, התפתחות רוחנית והעצמת האור תמיד תמיד בלי יוצא מין-הכלל מגיעה מהשפעת האור שלכם על אחרים. ככל שאתם משפיעים אור על יותר ויותר אנשים, כך הרוח מפתחת אתכם להארה גדולה יותר.  דמינו זאת עשו זאת.

אחים ואחיות, ברכות אור הבריאה עליכם

גולאון גולד מאסטר
מאת: צופי הראל

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading