מסר לאנושות - התפתחות 4.8.16

מסר לאנושות - התפתחות

אחים ואחיות, הגיע זמן לחיבור 13 קרנות/להבות הבריאה

אתם מכירים ויודעים לעבוד חלקית רק עם 7 קרנות/להבות הבריאה

וזאת בצמידות לקצב התפתחות ה- DNA והתרבות שלכם

בעבר הייתם עיוורי צבעים ועם התפתחותכם נוסף לכם לראייה צבע אחד בכל שלב התפתחות

נשארו רק האחרונים בהתפתחות שהינם עדיין נושאים DNA עתיק של ראיה והם עיוורי צבעים.

זה חל גם על בעלי-החיים שברובם עיוורי צבעים, התפתחותם תבוא בהתאמה להתפתחותכם עבור איזון תקשורתי ושימושי (שימושי=דינאמיקה, מגע, קרבת חיים, אימוץ וכדו').

הכרתם חלקית את המידע והיכולות של 7 קרנות/להבות  אור הבריאה שהגיעו אליכם דרך שומרי הידע של פלנטת האנושות שנוכחים במימד 5 שהם גם בעלי גישה לעולמכם, מבורכים ואהובים הם על תפקידם.

כל התהליך עד עכשיו הביא אתכם לגלות ולהתחבר לצבעים דרך עין אנושית, גיליתם את ההשפעה הרוחנית של צבעים עליכם, ראו לראיה את התפתחות אומנות הציור, הבדלי הצבעים בציורים מלפני כמה מאות שנים והציורים מהמאה האחרונה לספירתכם. למעט תרבויות בנות אלפי שנים לספירתכם אשר מופיעים צבעים בתרשימים, אין זו יד אנושית ועין אנושית השאירו לכם את התגליות כמו שרובכם גם המדענים כבר יודעים...

בתקופה זו שלכם רבים מוכנים לקבל מידע נוסף על שימוש ב-13 קרנות/להבות הבריאה, כמובן שלא תקבלו את המידע במלואו, אך הוא יכין אתכם לקבל בשלבים מידעים נוספים ושימושים של האלכימיה של היקום. אין נוסיף על-כך.

אחותנו זו שמעבירה לכם את המסרים היא שליחה שמשרתת בהתמסרות את תפקידה, לכן היא אומנם תעביר את המידע והחניכות של 13 קרנות/להבות הבריאה בשלם (בתשלום) כל אחד על-פי יכולתו ונדיבות ליבו/עושרו באין רואה ויודע את שחלק שלם. אך אין כל אחד מתאים בתהליך שהוא נמצא לקבל מידע זה. קבלו באהבה והבנה את טובתנו לכם אם נאמר שאינכם מתאימים עדיין. זוהי תחילתה של תקופה נפלאה מכאוס לסדר חדש שכולכם תצטרפו אליה בקצב תהליכים האישי שלכם ומבחירה אישית.

פתחו את יכולת הדמיון שלכם – זה המפתח לשער מציאות יצירתית אמתית

קבוצת ההדרכה הפליאדית לאנושות

גולד מאסטר

"האחים"

מאת: צופיה הראל) 4.8.16

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading