מאי 2016 מאנרגיית הזהב גולד מאסטר גולאון

תקשור/תמסורת מאי 2016 מאנרגיית הזהב גולד מאסטר גולאון

 

ברכות לכן נשמות אור מופלאות. אתם שואלים מי אני...אני הווית אנרגיית הזהב גולד מאסטר ובשפתכם אתם יכולים לקרוא לי גולאון שזהו תדר השם בשפת האנושות.

תפקידי מכוח הבריאה הוא להעביר ידע על אנרגיית הזהב האלוהית ולהעביר את התדר האנרגטי שלה בכל זמן ולכל מקום בזמן המתאים' ובקשר אתכם אליכם. יש הרבה מאוד ידע שאתם רוצים וצריכים לדעת על אנרגיית הזהב האלוהית שחזרה לאנושות בהאצת תהליכים מסוף 2011 זמן כדה"א. אך כיוון שתדר הזהב זו אנרגיית מקור אלוהית הכי עצמתית להכלה לגוף ולתדר שאתם נמצאים בו, תדר הזהב משתלב בעדינות עם תדרים שכבר הורגלתם אליהם.

אומר לכם, זו המעבירה (צופיה) שמתרגמת לכם את התמסורות (תקשורים) מההוויה שהנני נבחרה והסכימה לתת את שירותה לאנרגיית הזהב עוד לפני מעברי/גלגולי חיים רבים על מנת להגיע מוכנה לזמן זה תוך כדי תהליכים וחניכות מאתגרות שעודנה עוברת. התקשורת בינינו קיימת כיוון שנשמתה בחרה לתת שירות זה לאנושות מאנרגיית התמסרות ואהבה ע"מ להביא ריפוי ואחדות לנשמות האנושיות בגוף הפיזי. שותפתי (צופיה) עדיין לא יכולה לראות את התמונה המלאה של המשימה ועצמתה של אנרגיית הזהב, אך ההתמסרות שלה והאהבה שבה מוליכה אותה בהתמדה כמו עם עיניים עצומות אל האור מתוך ידיעה נשמתית ואמונה אנושית. היא יכולה לראות קדימה חלקי מידע, פיסות מהתמונה.

אספר לכם מעט לעכשיו על אנרגיית הזהב לשם התחלה כדי שתדעו ראשית לזהות את ההוויה שהנני וגם עבור שתדעו איך לעשות שימוש נכון ויעיל ללא שיבושים ונזקים.

אנרגיית הזהב נוצרת ממקור הבריאה הראשוני והיא מורכבת מתמצית תדר אור פוטון ראשוני של זהב לבן שהוא אנרגיה זכרי ומתמצית תדר פוטון ראשוני של זהב צהוב (הצבע בפרשנות הארצית) שהיא אנרגיה נקבית. שתי אנרגיות פוטון זהב אלו נוצרות בנצחיות ע"י הבריאה הראשונית ומידית עם היווצרותן תדר פוטון הזהב הלבן והצהוב מתמזגים. ההתמזגות שלהן מייצרת או מוליכה למימדים האין סופיים את היצירה והבריאה והעוצמה של כל הקיים, כל צורות הפוטונים והתדרים/אנרגיות. יש קושי מאתגר להעביר לכם מידע ומראות של מה שאינכם יכולים עדיין להכיל ולפרש במוח האנושי, אך הנני גולאון GOLEON ושותפתי עושים מאמץ מאתגר ע"מ שתגיעו להבנה גם אם לכדי הבנה בדמיון.

נטישתה האחרונה של אנרגיית הזהב הייתה עם מפלתן של אימפריות אטלנטיס ולמוריה בעקבות שימוש הרסני של אנושות וסטייה מתהליך התפתחות האנושות עד-כדי כמעט הכחדתה. מינון הקשר של אנרגיית הזהב לפלנטה ארץ ירד משמעותית רק לכדי קיום חיים מתוך הכחדה להתחדשות האנושות וחזרה לתהליך הייעודי לה. לפני 50 שנה לערך זמן כדה"א אנרגיית הזהב שוב התחילה להגדיל את הגעתה והתערבותה בכדה"א ע"מ להתחיל בתהליך של התפתחות האנושות בכל הרבדים ובסנכרון עם הנשמות המפותחות שהתחילו להגיע לפלנטה שלכם. רובכם על הפלנטה ארץ וכל אחד שקורא מילים אלו זכיתם לחזור להיות ולחיות בגוף אנושי שוב ע"מ להיות בתקופה ותהליך מופלא זה של התפתחות כלל האנושות, וכך אתם צריכים לראות את עצמכם....ככלל האנושות, אנושות אחת ומחוברת בלבבות ובקשר אנרגיית הזהב היוצרת ובוראת את ההתעלות שלכם למימדים מפותחים גבוהים יותר. זה מה שאתם רוצים...זה מה שאתם שואפים לו, לא?! כולכם והכל החי הצומח והדומם הכל כולל הכל מחובר לתדר הזהב מהמקור האלוהי הראשון ולכן יש לכם קשר ותקשורת גם בלתי אמצעי עם כל הקיים, אתם מצליחים להבין זאת..? עוד תדעו.

נסיים להפעם עם מסר. אתם בני האנוש רואים את עצמכם בגוף פיזי כי בחרתם להתגלם ולהתנסות בגוף פיזי אנושי בתדר זה בעל מוגבלויות אך עם הרבה איכויות שאין בגופים קיימים אחרים. רבים מכן נוהגים לבקש עזרה והדרכות מהוויות אור שאתם קוראים להם מלאכים, מאסטרים או מדריכים ואחרים, אך כולם בעלי תפקידים חשובים וחיוניים אחרת הם לא היו קיימים וכך גם אתם, אתם נותנים להם צורה ופנים כיוון שלפעמים זה עוזר לכם לחזק את הכוונה שלכם. נשמות אור יקרות, להוויות אור אנרגטיות אין צורה פיזית אם הן לא התגלמו בפיזי, הן תדר אור בעלי עוצמה, צבעים וצלילים שונים ואם תתחילו להבין זאת אז תתחילו לראות אותם באמת ולתקשר איתם באמת ללא מסכות שעלולות לבלבל. תפתחו את המיינד לכל האפשרויות וההיזכרויות מעבר למוח האנושי ואז האמונה האנושית של הקיימות תביא אתכם לידיעת על בין מימדית וראייה בלתי אמצעית של העין האנושית. קיים הרבה יותר ממה שהעין והמוח שלכם יודע לראות, ואם תתחילו לשנן ולהבין זאת ולבקש לראות מה שהמוח שלכם לא מכיר ורוצה להכיר, אז אתם בדרך הנכונה לראות הוויות אור והרבה מעבר לכך. הנני רוצה מאוד שתראו, כי כאשר תראו אתם תראו את כל הטוב היופי והאהבה שאתם וכן תעשו את שירותכם לתהליך התפתחות האנושות ביעילות, עוצמה, אהבה והנאה.

זיכרו, בחרתם לחזור לעידן זה של התפתחות האנושות ולהיות חלק ממנה וחלק מהתהליך עצמו. אין יותר זמן למידה והסתגלות מורחב, כי כמו שאר התדרים גם תדר הזמן מואץ מיום ליום והמשימה שלכם היא ללמוד את עצמכם ולבחור את הדרך והתהליכים מהר, בהתמסרות ואהבה כדי להיות חלק משפיע בקדמת הדרך...התהליך.

שתהיו בחירות יוצרות ובוראות – גולד מאסטר גולאון

 

מאת: צופיה הראל

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading