גולד מאסטר 9.11.14

 גולד מאסטר 9.11.14

 

יקרים, אינכם רואים את שאנו רואים, אכן חלקכם עדיין נמצאים בבלבול אנרגטי אנושי גלובלי, נסביר: ישנם אלו ההולכים בדרך האור וישנם שבנוסף מפיצים את דרך האור. דרך האור היא כבוד הדדי, אחווה, אמפתיה, הקשבה ללבבות סביבכם, אחדות, נתינה ללא מחשבה, הפצת שמחה, יצירת שלווה ורוגע, הסתכלות לנשמה של הישות מולך, מציאת הטוב בכל עניין ודאגה שקטה לטובת הכלל. כל אלו יוצרים אהבת אמת שהיא הוויית האהבה ולא רק מילה הנאמר, ישנם גם את אלו הנמצאים בחושך אך חוברים לאנשי האור וקבוצות אור על מנת למנוע מהם את דרך האור ולגייסם לאנרגיה האפלה או כיוון שניצוץ האור שלהם נמשך לאנשי אור אך יש להם קושי בלקבל את דרך האור בגלל חוזה אותו הם עשו. אנשים אלו מדברים את שפת האור אך חיים ועושים אנרגטית הרבה מכשולים ע"י כושר השכנוע בשימוש ידע הצד המואר. אנשים אלו הם יוצרי מחשבות שליליות על אחרים ויוצרי רגשות של פחד וספקות לגביכם וכלפי אחרים העוסקים באור. לרוב הם לא מודעים למצבם החמור אך הם מודעים ליכולתם ולדרך בה הם פועלים, לכן הם אוהבים להיות לרוב לבד על מנת להתחזק בנוחות מהיותם מי שהם. הכפילות או המסכה שהם הולכים איתה היא חלק מטבעם אך היא מתישה אותם, לכן הם זקוקים להיות בבדידות לעתים קרובות.

זהו הבלבול אשר מקשה עליכם להיכנס בשערי האור, רק אלו אשר יצליחו לזהות ולהרחיק את ישויות אלו יצלחו את ההתמרה והכניסה בשערי האור ובנוסף לזאת רוב אנשי החושך יבחרו לאחר ריחוקכם להצטרף לאור, כיוון שהניצוץ האור שלהם ימשך אלכם ותוך כדי שהוא ימשך הוא גם יתרחב וכך הוא יגבר על החושך שבתוכם. 
הישארו בדרך האור, התמסרו לדרך האור וכל המאפיינים שהיא הוראו את מימוש האור בחייכם. התחברו לקבוצות אור אשר בכוחם שהוא אתכם המאוחדים יעצימו וישרישו את דרככם באור.

אנרגיית הזהב הישירה של הבורא העליון האחד התגלתה אלכם לאט לאט והנה היא כבר מוכנה להתכייל למי שמוכן לקבלה, זוהי אנרגיה גבוהה, דחוסה ועצמתית אשר ביכולתה לברוא כל דבר ביקומים. עדינות ההכלה שלה מתבקשת בכם כיוון שלגופכם ותודעתכם עדיין אין את יכולת ההתמרה לעצמה במלואה.

נשמות אור יקרות, רבים בזמן זה בוחרים לעזוב את הפלנטה ולחזור הביתה למשפחתם האוהבת שם, הם יודעים שסיימו את תפקידם ובדרכים שהן בוחרות הן עוזבות את הפלנטה. בחזרתם הביתה הן נפגשות עם אהוביהם וסוף סוף הן חופשיות מתכונות וגופים שהעיבו עליהן בפלנטה כבני אנוש. לחלקן יש תפקידי אור נוספים שאותם הן כבר מחכות לממש, פה אין קושי הכל כאן ברור, הרמוני ורצוני. 
האהבה כאן שונה מהגדרתה אצלכם, כאן האהבה היא עצומה וטבעית, היא מהות הקיום אך אין בה רגש כמו שיש אצל בני אנוש וכך היא נשארת טהורה וזכה. הבינו את אלו שחוזרים הביתה, ברכו אותם, היו שמחים עבורם, זכרו את אורם ואהבתם. רובם כבר לא יחזרו שוב להיות על הפלנטה כבני אנוש... הם בחרו להתעלות במימד הנשמתי.

היו אוהבים מחבקים ושמחים
גולד מאסטר

(תקשור מה- 9-11-14)
מאת: צופיה הראל

 

לכל שאלה ולקבלת ייעוץ, השאירו פרטים:

loading